Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

Ew,nu ja jau ar tām vāverēm tā švaki,tad jau es varētu priekš sevis ar kādu kuci atvilkt,protams,pilngadīgu,bet viņa ar 50 mūļiem domāju ka neizturēs ilgi.. :DDlmfao

p.s. ta futenes buči ar jāņem,ja jau tik nopietni gatavo laukumu???

es tev paņemšu bučus. Es ta paņemšu kerzas ar metāla purnu un ta paspēlēsimies bik.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

es bij domājusi nesvešas piecas ;)

un kapēc tu vislaik sūti nevis 1 Ls bet 1,01 Ls ? :D

Santims dzeramnauda :thumbsup:

Nu manis peec lai brauc, man buus labi taapat, vnk citiem te varetu saakties rinka dejas etc, kas galiigi nav vaajdziigs :axe:

Link to comment
Share on other sites

Bencik, dzeramnauda, kas mazāka par 10% no sākotnējās summas, var tikt uztverta par apvainojumu, vismaz saskaņā ar sabiedrībā vispārpieņemtajām publiskās apkalpojošās sfēras atlīdzināšanas normām! Tātad, ja par 3 Ls pamatsummu pārskaitīji Ls 3,03, tad tagad tu esi Kristai parādā vēl vismaz 27 santīmus, tas ir, ja viņa vēl PAPILDUS negrib no tevis kādu sāpju naudu par morālo kaitējumu. :thumbsup:

Un Krista, tā kā, ņemot vērā, ka jums ar benciku šajā jautājumā bija mutiska vienošanās, iesaku Tev vēl papildus piemērot viņam likumiskos soda procentus 0.5% dienā, saskaņā ar Civillikuma ceturtās daļas septīto apakšnodaļu. :thumbsup:

Santims dzeramnauda :thumbsup:

Nu manis peec lai brauc, man buus labi taapat, vnk citiem te varetu saakties rinka dejas etc, kas galiigi nav vaajdziigs :axe:

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...