Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

Ūdens pīpe skan labi. Kam nebūs savas telts žēl? :D Tikai neņem kaut kādas pussiju garšas tabakai, kuras just var labi ja 2 vilcienus. Ja arī tam vajadzēs kādu kapeiku atmest, tad count me in, pasākumā par visu norēķināšos :)

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tā, ka Talsos būtu tabakas veikals, kur ir nenormālākā izvēle. te varbūt kādas 10 veidu garšas pa visu pilsētu var atrast. bet īstenībā gan jau pabūšu kaut kad Rīga pa šīm dienām un tur kko paķeršu. un tabaka sanāks par sametamo naudu ;)

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tā, ka Talsos būtu tabakas veikals, kur ir nenormālākā izvēle. te varbūt kādas 10 veidu garšas pa visu pilsētu var atrast. bet īstenībā gan jau pabūšu kaut kad Rīga pa šīm dienām un tur kko paķeršu. un tabaka sanāks par sametamo naudu ;)

tabakas nams ir -_-

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tā, ka Talsos būtu tabakas veikals, kur ir nenormālākā izvēle. te varbūt kādas 10 veidu garšas pa visu pilsētu var atrast. bet īstenībā gan jau pabūšu kaut kad Rīga pa šīm dienām un tur kko paķeršu. un tabaka sanāks par sametamo naudu ;)

vot, tieši tāpēc nevajadzēja viņai neko skaitīt. nopirks kaut kādu sūdu. būtu labāk man gaļu nopirkusi, es varētu šašliku uztaisīt.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mind tabakas nams ir domāts alkohola veikals?

gaļu tak nopirkšu, ko tu uztraucies, bet tu tāpat to gaļu netaisi, bet tēvs.

jā vari paķert pīpi. man ar itkā ir, bet es aizmirsīšu ;)

kurš gribēs makaronus ja būs gaļa?

Link to comment
Share on other sites

Atceraties to visu vajag taisit, sausus makaronus neviens needis, ja tur ir ugunskura vieta un vietejie var sazimet katlu(veca parauga ar lielu ietilpibu) varu mierigi makaronus,zupu (deres shaslika gala) sataisit, pietiek ar kartupeliem,burkaniem un kaut kadiem zalumiem, kurus var sazzagt no mazdarziniem. Tas butu mans ieteikums, ja mes terejam naudu paikai, jo nav nekas labaks kaa silta zupa, pec riktiiga kodiena, ko esmu gatavs uzbliezt, ja apsola sadabut katlu un ugunskura vietu, kura to katlu var novietot kartupelus paaris kg varesu varesim pakert un burkanus arii.

Ja nav tad nav edisim konservus ar baltmaizi pagaidam neviens no taa nav nomiris :D

Piipe laba shtelle ja tikai bus kas apnemas vinu saudzet un taisit, jo pipetaaju vienmer vairak nekaa taisitaaju :thumbsup:

Gaidisu atbildi par zupin iespejam ! :)

Bencik

Link to comment
Share on other sites

nu zupu jau es ar varēt uztaisīt. jaunsargu pārgājienos vienmēr to darīju. domā, ka uz kuriņu nevar uzlikt katlu? kartupeļus un burkānus jau nu noteikti nevajadzēs jums ņemt. tos uz vietas paķeršu. ;)

ja kādam ir vēl kāds ieteikums ko vajadzētu iegādāties tad sakat!

Link to comment
Share on other sites

Pusdzivais tu zini manas problemas ar kungi es peec sausiem makaroniem 3 h kruumos tupus sedeeshu :D

Zupai pat nekadus konservus nevajag sastavs loti vienkars - gala, kartupeli, burkani, sipolis, kads kiploks, dilles/petersili un sals. Pati vienkarshaka un garshikaka zupa, nav loti taukaina un sala, lai var mierigi iedabut ieksa :) Ja runa par katlu tad vajag vismaz tos, kas ir kaadi 40ls, ar mazaku bus lielaka keepa neka jeega, gan jau tie kas kadreiz pa laukiem dzivojusies atceras par ko es runaju. Tads ko lika uz rinkiem krasni, tads ko liek uz gaazes plits nekam neder. Krista ja vari kaut ko saadu sazimet butu ideali, viena kopiga edamreize, saperk vienreizejos traukus, miskastes maisus un aida.

Neesmu veel parskaitijis naudinu, bet shovakar izdarisu.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nespēju iedomāties kur varētu tādu katlu dabūt. varbūt kādam tāds ir pieejams ?

Eu nu labriit Talsos tiesam nav iespejas sadabut sitadu katlinu ? :D Samuray labo kaut ko apkartne kadam noteikti ir sitadam jabut, no rigas vest butu nepraats, kaut gan ja kaadam majas staav butu baigi kruta, iemet ugunskura un zupa pati taisaas ! :)

Deadalive parmetisu latinu, gan jau pa nakti telti atstradaasi :mIm::whistling::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...