Jump to content
GIGN Forum

Gign 2011 Braucēju Saraksts


cash^
 Share

Recommended Posts

tā, meklēju transportu, piektdien no Rīgas uz pasākumu vietu, principā vienalga, cikos izbrauktu. un atpakaļ sestdien tā, lai uz vakarpusi (vēlākais uz kādiem 17-18) būtu atpakaļ Rīgā.

varētu kas tāds atrasties?

Ja kas, tad daļa no tirgus laukuma komandas brauc ar autiņu 12:30 uz Talsiem.

Droši vari pievienoties.

Link to comment
Share on other sites

tā, meklēju transportu, piektdien no Rīgas uz pasākumu vietu, principā vienalga, cikos izbrauktu. un atpakaļ sestdien tā, lai uz vakarpusi (vēlākais uz kādiem 17-18) būtu atpakaļ Rīgā.

varētu kas tāds atrasties?

+1. Ja kāds var savākt mani (OK, un mani un r&r) piektdien pēcpusdienā no Rīgas, neaizmigšanu pie stūres garantējam un, pats par sevi saprotams, ar uzviju nokompensēsim savu daļu benzīna.

Link to comment
Share on other sites

hzm, moš vilkt ārā mašīnu un aizvest bariņu ar lielu varku :superlol:

bencik, mēs dzersim vai DZERSIM?

Es saaku domaat varbut biznesu taisiit, shitaadas sejas piedava daasni naudinju....

p.s. Mees DZERSIM (man 1diena veel briiva...) :superlol::khehehe:

p.s.s. Laikam izdomaju biznesu netaisiit :)

Link to comment
Share on other sites

taisiet, taisiet biznesu! kur paliek Latviešu uzņēmējdarbības gars?

un, gludekli, nav kaut kā makten pa agri, lai jau pusvienos brauktu no autoostas? ja tik agri brauktu, tur vispār jau būtu kāds, kas ar mašīnu varētu sagaidīt un aizvest līdz pasākuma vietai?

[EDIT] un vispār, varētu atrasties kāds labs cilvēks, kas sestdien varētu aizvest līdz autobusam? vai arī vajadzēs operēt ar pieņēmumu, ka visiem vēl pārāk daudz reibs, lai varētu kaut kur vest? [/EDIT]

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Nu mēs esam spiesti braukt ļoti agri, jo 5diena ir paņemta brīva un vienam no tirgus laukuma biedriem - amnijai ir problēmas ar nokļūšanu no saviem laukiem (Kuldīgas)

Viņam, cik noprotu, iet pāris autiņi dienā, tas ir, vai nu 13:00 būt Talsos vai kaut kādos 20:00.

Tad mēs pārējie, uzticīgie kolēģi, brauksim jau agrāk.

P.S Bulleto mums izrādīs savus papagaiļus, suni un brāli, kuru viņš mēdz sist.

Un vispār labāk ir būt agrāk nekā pa vēlu ;)

Mūsu mantas ar aliem no Talsiem uz pasākuma vietu nogādās samurays ar vieglo transportlīdzekli.

feel free to join

Link to comment
Share on other sites

Ali deva ziņu, ka viņš piektdien visticamāk nebrauks - laikam sestdien.

Tagad ir viens ārkārtīgi svarīgs jautājums - vai kāds jau tagad var pateikt, ka sestdien no rīta brauc uz Rīgu/būs spējīgs mani aizvest līdz Talsiem?

Link to comment
Share on other sites

Ali deva ziņu, ka viņš piektdien visticamāk nebrauks - laikam sestdien.

Tagad ir viens ārkārtīgi svarīgs jautājums - vai kāds jau tagad var pateikt, ka sestdien no rīta brauc uz Rīgu/būs spējīgs mani aizvest līdz Talsiem?

Cik no samuraya sapratu, tad Talsi ir 4km attālumā.

Par manu squadu - Izbraucam no Rīgas 15:00, ~16:30 esam Milzkalnē(tur pavadam stundu), turpinam ceļu uz GIGN tusu. Plānotais ierašanās laiks ~18:43. Kur jābrauc.. neesmu vēl skatijies, bet gan jau atradīsim :)

Link to comment
Share on other sites

davaj, es tak zinu ļoti labi, ka visi tie, kas ir pieteikušies, ka brauks pa dažādām mašīnām, beigu beigās nevarēs aizbraukt. tā ka atzīstieties tie, kas netiks, lai varētu es dabūt kādu vietu kādā mašīnā :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...