Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais


rusty
 Share

Recommended Posts

domāju saņemt algu un nopirkt jaudīgu portatīvo, kas puslīdz būtu pielīdzināms sakarīgam pc.

atradu šo uz atlaidi.

http://www.1a.lv/special/akcijas/dell_inspiron_n5110_portativais/5425502/

ideja tāda, lai piem. kad iznāk TES:Skyrim - tad to varētu paspēlēt. vai arī lai bfbc2 iet uz max/high...un i7 varētu palīdzēt tam...ne?

domāju, ka pārdošu šo portatīvo - sony vaio nw20zf, kam vel ir 1 gada garantija. domāju, ka 300 ls droši varētu prasīt, ne? pa cik dizains ir ļoti labs kā arī spēlet jau var - mw2, l4d2, tf2 utt mierīgi velk.

idejas?

Link to comment
Share on other sites

acer aspire 5742g būs lētāks variants. viņam gan ir divkodolu procesors, bet videokarte nedaudz ņiprāka.

@ notebookcheck:

gt 525m (dell)

gt 540m (acer)

ja paskaties notebookcheck tur tajā sānu malā, redzi, ka gt 525m atrodas nedaudz zemāk par gt 540m, kaut gan atšķirība nav liela.

tiesa gan, tagad jau laikam beidzot sākuši izstrādāt spēles tā, lai būtu jēga no četriem kodoliem, ja runājam tieši par bf: bc3.

edit: ah, tu gribi spēlēt bf: bc2 :) patiesībā nav ne jausmas, cik ļoti fps ietekmē kodolu skaits.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Pats arī skatījos uz to lapsi, bet

+ procesors ir zvērs, garantija neslikta, man patīk arī izskats (katram pēc gaumes) un usb3

- Bet ir nopietnas problēmas ar karšanu un nvidia 525 es pielauju nebūs spējīga bf3. BBC2 itkā uz medium iet kā pa sviestu.

Tas acer ir ar i3 380, kurš ir ļoti švaks nav pat smilsu tilta procesors. Un no acer klaviaturām man vismaz ir alerģija.

P.S.

Es pagaidīšu uz vasaras beigām ar cerībām uz kādu 1a.lv dealu. Vai arī iegādāšos šo un paturēšu stacionāro spēlēm, jo manuprāt laptopu nokaus ar spēlēm, vēl ja viņam ir karšanas problēmas.

Tavam rekur ir labs review http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Inspiron-15R-N5110-Notebook.54078.0.html

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

tam pašam bc2 vajag 4 kodolus.

pēc idejas lētāk būtu uzmest stacionārajam amd x4 3.6 ghz proci, bet tākā es dzīvoju pa divām vietām, tad vajag ko pārvedājau.

un ko domājat pa manu portatīvo? 300ls? kvalitātīvs kā jau visi vaio + klava līdzīga apple, riktīgi forša.

pēc idejas varētu gaidīt vasaras beigas un paķert kādu, kas no 800 un 600 nocenots, bet to viņi nedara...vislaik tikai no ~500 uz ~300 nomet...

Link to comment
Share on other sites

tam pašam bc2 vajag 4 kodolus.

pēc idejas lētāk būtu uzmest stacionārajam amd x4 3.6 ghz proci, bet tākā es dzīvoju pa divām vietām, tad vajag ko pārvedājau.

un ko domājat pa manu portatīvo? 300ls? kvalitātīvs kā jau visi vaio + klava līdzīga apple, riktīgi forša.

pēc idejas varētu gaidīt vasaras beigas un paķert kādu, kas no 800 un 600 nocenots, bet to viņi nedara...vislaik tikai no ~500 uz ~300 nomet...

Nu viņi iepērk viņus kaut kur no āzijas, bet kur viņi to dell izrakuši bez w7 es nez. Ja viņam būtu 540gt būtu :thumbsup:

Manuprāt PC+laptops ir labākasi variants

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...