Jump to content
GIGN Forum

Cik Var Atļauties?


Print`Screen
 Share

Recommended Posts

Čau. Par cik nēesmu PC spečuks un izskatās, ka man vajag jaudīgāku video karti par pašreizējo GeForce 9800 GT. Vienkārši prasās dažreiz kaut nedaudz augstāku grafonu uzmest.

Lieta tāda, ka nezinu cik jaudīgu video karti varu likt iekšā savā PC. Būtībā pēc kāda pusgada arī doma likt jaunu kompi kopā, bet pagaidā gribu video ieķert.

Parametri :

vpys2c.jpg

PS. Kur lai uplodo normāli bildes?? Jo nezinu nevienu citu izņemot IMAGESHACK :D

Paldies padod alu

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

hd 6770/6790/6850, ja amd, gtx 550 ti/460 768mb/460 se/460 1gb, ja nvidia

edit: tavaa vietaa droshi vien izveeleetos hd 6770, labaakaa no price/performance viedoklja

btw, kaads ir monitors un baroklis?

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

hd 6770/6790/6850, ja amd, gtx 550 ti/460 768mb/460 se/460 1gb, ja nvidia

edit: tavaa vietaa droshi vien izveeleetos hd 6770, labaakaa no price/performance viedoklja

btw, kaads ir monitors un baroklis?

Kur everstā noskaidrot barokli? Monitors ir 22 inch LCD.

Link to comment
Share on other sites

barokli var noskaidrot, noskruuveejot korpusa vaaku, bet, ja jau 9800gt iet, pavilks arii 6770.

jautaajums bija vairaak par izshkjirtspeeju, kas laikam ir 1680x1050 ;)

Jā 1680x1050, piedod es te putrojos vienkārši :D 6770 ir ati radeons ja? Vnk nekad nav bijusi saskarsme ar šīm video kartēm.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

aha. nu njipraaka taa karte buus, un nedomaaju, ka ir veerts vairaak teereeties, ja taisies driiz mainiit kompi. atkariigs arii no taa, cik daudz naudas gribi teereet.

6770 maksaa ls 74~80.

Pats Anglijā dzīvoju, iznāks lētāk :D. Tagad čekoju netā cik bleķo 460 GTX un 6770. Jāpapētā compare video ūtubā. Domāju moš ne jaunu pirkt, bet lietotu ebyā. Nu tad jau redzēs. Vnk zb gribu uzrukāt batlfildiņu bikīt augstāk, bet nevar... Un vēl tik šodien iemācijos overlokot video karti Gandrīz nokūpināju :D

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Ammmm tikko ebayā ieraudzīju GeForce GTX 460 pa 50 (aptuveni 30LS) paundiem jaunu, nelietotu, neatvērtu!!! Ņemt ciet ne?

PS. Nav jābido, lol, kapēc tik lēti?

PPS. Links - http://cgi.ebay.co.uk/Zotac-GeForce-GTX460-2GB-Video-Card-/110711646022?pt=UK_Computing_Computer_Components_Graphics_Video_TV_Cards_TW&hash=item19c6eda746#ht_5228wt_1139

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Nu pārliecināts neesmu, bet nu cmon. viņam nav bijis vēl neviens darījums un no tāda ņemt videokarti es neuzdrošinātos ;)

Es noriskēšu paņemšu. Tad jau redzēs iedomājos, varbūt lai dabūtu labu sākuma fēdbaku pārdod pa lēto :) Tad jau redzēs pēc 2 nedēļām :D

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts ka viņa Tev līdīs virsū uz mātesplates? Es ar tur diži neko daudz nesaprotu, bet galvenais tak ir jāskatās kāda ir mātesplate un tad spriest ko tur var iebāzt, bet Izliecies Tev ieteica tās videokartes nezinot mātesplati...

Varbūt arī es kļūdos :)

Link to comment
Share on other sites

1680x1050 un 9800 GT? Kas tad tevi neapmierina? Ar to karti un izšķirtspēju var dabūt zem 35 kadriem? Uz mātesplates viņš viņu uzliks, bet jautājusm ir par case.

Karti pirku lietotu, un man viņa gļučī bieži vien lec artifakti ārā. So no fence. Case man ir diezgan garš, es jau papētiju video, vajadzētu būt okey.

Link to comment
Share on other sites

Karti pirku lietotu, un man viņa gļučī bieži vien lec artifakti ārā. So no fence. Case man ir diezgan garš, es jau papētiju video, vajadzētu būt okey.

Ne gluži par garumu iet runa, bet par pārējās huiņas izvietojumu. Sanāca pirms kāda laika, kad pirku jaunu karti, pārspraust visu apakšējo daļu un izārdīt keisam aizmuguri, lai viņu vispār iekšā dabūtu.

btw, nekad nepērc lietotas videokartes.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Ne gluži par garumu iet runa, bet par pārējās huiņas izvietojumu. Sanāca pirms kāda laika, kad pirku jaunu karti, pārspraust visu apakšējo daļu un izārdīt keisam aizmuguri, lai viņu vispār iekšā dabūtu.

btw, nekad nepērc lietotas videokartes.

Nepareizi, nevajag pirkt viņas no kaut kādie ss sludekļiem, bet zināmiem cilvēkiem vai it forumiem, kur cilvēki negrib bojāt savu reputāciju

Link to comment
Share on other sites

Tagadējo karti pirku it kā normālā veikalā, kur pārdod visādas lietotas detaļas. Šī videne man orukāja vairāk par gadu :) Ja neskaita viņa bija lietota, plus man vispār vajadzēja kaut kādu videni, jo bija integrēta Intel. Nu tagad vien jāgaida gtx 460, tad jau redzēs :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...