Jump to content
GIGN Forum

.


ba1ba
 Share

Recommended Posts

GO HOME... Hurts tikai rulleee...

Brauc labaak uz summersound :) reikji ieeja pozitivusaa 30ls :0 Summersoundaa 10ls :)

Nu jā, tikai positivus laikā katrs brīvais zāles pleķīts kilometra rādiusā nav aizņemts ar aizmigušu dzērāju. :)

Link to comment
Share on other sites

Good Men, aizbrauc uz Positivusu. Tā publikā ir pilnīgi savādāka kā Liepājā. Visi pieaugušāki un līdz ar to atrasties tur ir daaaudz foršāk kā Liepājā. Tas arī ir vienīgais iemesls, kāpēc es uz Summersoundu braukt nevēlos :)

Link to comment
Share on other sites

Good Men, aizbrauc uz Positivusu. Tā publikā ir pilnīgi savādāka kā Liepājā. Visi pieaugušāki un līdz ar to atrasties tur ir daaaudz foršāk kā Liepājā. Tas arī ir vienīgais iemesls, kāpēc es uz Summersoundu braukt nevēlos :)

jā, biju dzirdējusi, ka liepājā festivālā daudz maziņo :D un dzerstās daudz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vaaaau, paēst tur var vienkārši perfekti. Tur ir pilns ar visādiem ēdināšanas uzņēmumiem katras savā teltī. Visas Teltis atrodas vienuviet. Takā staigā un izvēlies. Kebabi pagājušo gad tur bija vienkārsi dievīgi :)

Iepazīties protams ka var. Cilvēki tur ir ļoti atsaucīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

ai kas tie par jautājumiem? :(

varu tikai pateikt, ka pilsēta ir maza un uz Pozitīvusu totāli pārbāzta :meele: iepriekšējos gadus vietējie veikali bija tukši, jo laikam nav gatavi tik lielam cilvēku pieplūdumam :D nu šogad ir uzbūvēta Maxima, tad moš tie spēs piegādāt tik daudz alus un rijamos, lai veikals nav tukš pirmajā dienā, bet Maxima ir galīgi otrā pilsētas pusē, teritorija, kurā notiek pats pasākums arī ir diezgan maza priekš tik liela cilvēku pūļa un diezvai tā paliks lielāka, jo nav iespējams to palielināt :(

Link to comment
Share on other sites

Biju uz iepriekšējo, pēc manām domām pasākums ir tiešām izdevies. Ja salīdzina ar Baltic Beach Party, tad tās ir divas nesalīdzināmas lietas. Cik noprotu Summer Sounds ir BBP vietā tadēļ uzskatu, ka publika nebūs diži mainījusies.

Vienozīmīgi šogad arī došos uz Positivus.

Link to comment
Share on other sites

Draudzene ar druškām brauc šogad. Katru gadu patiesībā brauc.

Vienmēr atbrauc atpakaļ ar 100 foršiem stāstiem par dažādiem notikumiem, tākā pieņemu, ka experience ir normāls.

edit: Man personīgi neceļas maksāt naudu par čillošanu šūpļkrēslos divas dienas. :) Gaumes lieta.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

man kaut kaa vienmeer ir iegriezies kaut kaa netaa ar tiem pasaakumiem/festivaaliem. vai nu neesmu lv vai esmu bez kaaposta uz to briidi.

vot gribeetos woodstock veidiiigu pasaakumu nokjert, tas buutu nenoooormaaali kruti. esmu dzirdeejis ka kaut kas liidziigs notiekot ukrainaa, tiesa tur to cilveeku nav tik daudz, bet pieeja pasaakumam esot taada pati.

Link to comment
Share on other sites

opaa, tik zheel, ka neesmu lv, lai varetu apmekleet sho pasaakumu. tiesa, pasaakums - laba daba, arii esot taads chillveidiigais paasaakums. taa ka skatos buus veelviens pasaakums shovasar taads jippijeee :)

Link to comment
Share on other sites

lol, nesen uzzināju, ka man tur būs jāspēlē izrādē ar teātra studiju. 15. jūlijā, kaut kad vakara pusē Garnier Fructis dabas zonā, Dekamerona "Eņģelis Gabriēls",kuru atveidošu es, būšu pliks.

Iesaku braukt, jo James un Editors diezvai būs iespēja vēlāk Latvijā redzēt..

edit: ba1ba, tas būs Pozitivus'ā, uz viena no stage'iem,kuru sauc Garnier Fructis dabas zona.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Pagajusogad biju, sanaca tada saize tiesi dienu pirmstam un alko nevareju lietot... Biju izbrinits cik labi pavadiju laiku, pat nelietojot alko + es ari neesmu muzikas fans, lidz ar to man tur nebija pazistamas grupas. Fakts ka tads ka pasakums (vismaz pagajusogad) ir loti labs, nav zel tas naudas lai labi pavaditu brivdienas. Par so gadu, vel domas, vai kur citur neaizbrauksu, ja ne, tad uz pasakumu laidisu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...