Jump to content
GIGN Forum

Piedāvāju Darbu Ārzemēs


dyversant
 Share

Recommended Posts

joprojam dikti aktuals piedavajums meiteneem.

ir vakances arii dzekiem.kapec es piedavaju darbus? tapec ka lai ari kadam japiemaksa par darbavietu, shitie nav defaultie piedavajumi ar suuda samaksu un darbu menesim

Link to comment
Share on other sites

VERGOT anglijā par to ko tu nopelni,nekad :) latvietis daba 700paundus pelna Anglis to pashu darot 1500paundus pena,jeega nekaada :)

Neņem ļaunā, bet tās ir pilnīgas muļķības. Pats esmu ciemos atbraucis pie saviem draugiem uz UK, paskatīties kā šamie šeit iekārtojušies. Ja Tev galva strādā un neesi slinks - Tevi cienīs vairāk nekā dažu labu angli. Viens no čomiem jau ticis par teamleaderi labā uzņēmumā un jau skatās uz menedžera amatu. Otram līdzīga situācija. Protams ja laidīsi luni, tad arī attieksme būs pret Tevi tieši tāda pati.

Link to comment
Share on other sites

Neņem ļaunā, bet tās ir pilnīgas muļķības. Pats esmu ciemos atbraucis pie saviem draugiem uz UK, paskatīties kā šamie šeit iekārtojušies. Ja Tev galva strādā un neesi slinks - Tevi cienīs vairāk nekā dažu labu angli. Viens no čomiem jau ticis par teamleaderi labā uzņēmumā un jau skatās uz menedžera amatu. Otram līdzīga situācija. Protams ja laidīsi luni, tad arī attieksme būs pret Tevi tieši tāda pati.

Taada sajuuta, ka pie manis buutu atbraucis ciemos! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...