Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Datumi, Round #2


worm
 Share

  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tā kā balsojums par derīgajiem datumiem beidzās ar draudzīgu neizšķirtu, tad seko raunds numur 2 - atzīmē to nedēļu, kura tev derētu labāk

par 5.-7.augustu balsojuši:

worm , Cereza , Oddish , HaiZivS , Deadalive , AmE , test2 , Zorg`s , Teddy , R._ , Bijach , SaS^MAN , rusty , DominiX , bullet , T0masS , RiSKS , vincister , nX.` , Set. , Rins , JimBugA

par 12.-14.augustu balsojuši:

cash^ , Nightmares^^ , Tom. , krist@ , sLIDe , marija , DoubleT , Ziediņš , IgorsTINGERE , GooD`MeN , ~ jeyna ~ , MissEwy , ZnT , BullsEyE* , Ectasy , Bamb1n0 , padod alu , Chucky , quickaim , attachment , Chester , Epix , spite , ANALGINS , th3crims , WolfBlade , 0.7lb , soulivo , fr0zen , ManuVietuIenjemRegistretais , HyperBoy , bon1facijs* , b0r1ng , samuray

Link to comment
Share on other sites

Nu ja sanāks aizlaist, es jau ar domāju tik uz 12.-13., bet ja jau vispār būšu aizbraucis, tad varētu tas viss ieilgt :muahaha:

Es tik vēlētos uzzināt konkrētāku info par vietu, ūdens pat nav tik svarīgs, diez vai dzeršu un peldēšu, to var tikai tā, skata pēc, galvenais, ka ērta vieta, skaista, zaļa un iespējams volejbols or smtn`. Vairāk gan uz litrbolu vilks. Pagaidām izskatās diezgan konkrēti par 12.-14., tad jau varētu taisīt sarakstiņu ar braucējiem, lai ērti zināt ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā posta pielikti balsotāji, lai var skaidri redzēt, kuri kura datumā tiek. Informācija par vietu tiks publicēta visticamāk nākamnedēļ.

Tie, kas balsoja par 5.-7.augustu - kurējie TOČNA netiek uz 12.-14.augustu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...