Jump to content
GIGN Forum

.


ba1ba
 Share

Recommended Posts

Spēlējot , vai arī treidod tur kā arābs sarunāt , ka tu dosi šo un to , un viņš tev to nazi. Cik es noprotu NAV tākā piem WoW'a aizei reidā blablba dabūn noteiktu mantu :D a šeit nahaļavu spēlēt vajg. Cik sapratu šeit forumā vel teica ka ir kautkāds limits uzlikts tagat :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Spēles laikā tev kurjers pieklauvē pie mājas durvīm ar paciņu. Kad paciņu atver tur ir lapiņa. Un to lapiņu ieliec disku atverē un nospied play. Tad tev izskritīs kāda mantiņa kuru tu visvairāk gribi.

Tu pats saprati , ko tu uzrakstiji ? Es personīgi ideju nesapratu :(

Link to comment
Share on other sites

Spēles laikā tev kurjers pieklauvē pie mājas durvīm ar paciņu. Kad paciņu atver tur ir lapiņa. Un to lapiņu ieliec disku atverē un nospied play. Tad tev izskritīs kāda mantiņa kuru tu visvairāk gribi.

Pizģec. HAHAHAHA. Nu tu esi čalis! Tāāādi joki!

P.S. Ieliec savā atverē kādu lapiņu.

Link to comment
Share on other sites

Ja, man ir f2p tač nevar treidoties un add friends...

Wrong.

F2P nevar savā starpā treidoties. Tiem kam ir premium konti tie var dot mantas F2P, bet viņi pretī nevar neko dot. Un vispār kur tu izrāvi ka esmu F2P?

Edited by Crazy Bastard
Link to comment
Share on other sites

Spēles laikā tev kurjers pieklauvē pie mājas durvīm ar paciņu. Kad paciņu atver tur ir lapiņa. Un to lapiņu ieliec disku atverē un nospied play. Tad tev izskritīs kāda mantiņa kuru tu visvairāk gribi.

Gaidām video sadaļā stand-up priekšnesumu. Ja tu pāris minūtēs spēj izdomāt šādu spīdekli, tad es domāju veselu priekšnesumu izdomāt, nebūs problēmas.

runājot par mantiņām - papildi achievementus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...