Jump to content
GIGN Forum

Video Karte


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Sadega man vecā video karte Geforce FX 5700, vajadzēja nopirkt jaunu, paprasīju draugam lai nopērk video karti... Nu atveda Gigabyte hd4550. Nu domāju būs normāla video karte ielieku PCI-E slotā ieslēdzu datoru viss itkā normāli, hd video bez problēmām varu skatīties bet kā ieslēdzu cs, vai kādu citu spēli fps zems viss lago... Paskatoties internetā saka ka mazbudžetnieks tur neko labu gribēt nevar. Bet varbūt var kaut ko izdarīt lai kaut uz 50 - 60 var paspelēt??! Ā, man cs'ā pat klaviatūra un pele sāk atpalikt riktīgi, nu pilnīgi es paraustu peli pēc 1 sec tikai viņa noreaģe vai pa vēl pēc ilgāka laika. Vai ir iespējams kaut ko izdarīt šādā situācijā??

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Amm tev v-kartei draiveri ieinstelēti? :)

PS izslēdz vsync.

Čali tagad v-karte prieks PCI-E slota tik lētas ir. Piemēram tiko pārdevu 1900x GT radeon 256bit 256mb. Laba v-karte bija pa 20ls.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Amm tev v-kartei draiveri ieinstelēti? :)

PS izslēdz vsync.

Čali tagad v-karte prieks PCI-E slota tik lētas ir. Piemēram tiko pārdevu 1900x GT radeon 256bit 256mb. Laba v-karte bija pa 20ls.

Draiverus ir ieinstelēti un vsync izslēgts... :(

Man vēl viens jautājums, Kas labāks AGP vai PCI-E video kartes? (es neēsmu liels dator speciālists)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Draiverus ir ieinstelēti un vsync izslēgts... :(

Man vēl viens jautājums, Kas labāks AGP vai PCI-E video kartes? (es neēsmu liels dator speciālists)

viennozīmīgi - PCI express. AGP slota kartes domātas vecajiem datoriem, uz jaunajiem mainbordiem AGP slota nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā,atšķirība nav,tikai tas ka vecaajām mātenēm ir AGP, jaunajām PCI-exp. Protams AGP kartes ir 2-3x dārgākas. Iečekošu tulīt tavu v-karti,un editošu postu.

512MB 64-bit

Es nesaprotu,kpc tev tik sūdīgs FPS. Man draugam v-karte ar tieši šadiem pašiem statiem,bet viņam ir stabils fps 60-99. Kautkas nav kārtībā.

Edited by Noyd
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

netaisisu jaunu topiku, bet tepat savu problemu iemetisu, kr4 pc ir integreeta video karte x4500 1gb ddr3 DVI, PxSh4 , neesmu lietpratejs un man tas arii daudz ko neizsaka, bet lieta tada, speleju cs viss ok 100 fps visu laiku, arii smoke...bet kad spraagst he vai undead(war3 serveri) fps nokriit liidz 10 + ms uzlec uz 130 un arii kad kads 4alis staigaa ar nightvision, skatoties vinu fps arii ~ 10

ko juus varetu ieteikt lietas laba, mos konfigs nav taka vaig, jo ir default, kr4 nezinu ko darit, paspelet nevaru normali

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...