Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Bet ta ari ir. Labak klausities cik kurs liels pro no tizliem vacisiem/franciem un citiem, nevis EUNE vai RUS klausities krievu jeelibas.

Nafigam vispār tādi mudaki jaklausās, nomutē un spēlē.

Pievērst uzmanību un vēl sākt strīdēties vispār nav jēgas.

Edited by slyer66
Link to comment
Share on other sites

Attack animation canceling? Kads var izskaidrot, ko to darit?

Tik daudz, ka shift + mb2 es saprotu, bet es isti nesaprotu, ja apkart in minioni, tad sanak, ka katru reizi man jaspiez uz targeta? Vai pastav iespeja kkada veida automatiski notargetot championu?

Man nepatik spelet ar adc, bet es censos isti nerakstit chata neko, kad tiek izveleti leini, jo 90%, ja kadu neapmierina vina lens, vins vnk izlivo, tadejadi atkal jagaida. Itka ilgi ne, bet medz gadities, ka paris reizes pec kartas neapmierinatie izlivo, tadel censos spelet visos leinos, respektivi tajos, kas paliek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Caviens. Man viens jautajums, tieshak gribetos dzirdet jusu pieredzi sakot spelet ranked yoloq. Es isteniba neizprotu, ka cilveki ieks soloq tiek pie gold 1 or plat. Esmu izspelejis aptuveni 250+ normal games, principa win ratio ir diezgan labs, loti reti, kad gadas galigi luzeri kurus carrijot vnk nav iespejams. Bet pirmo reizi uztaisot soloq uz ranked, es jutos vilies visa spele. Pirmais mid pick bija Yi ad. WTF? Parejo leinu piki bija lidzigi un LB ap jungle. Ok, norakstiju, ka galigi nepaveicas. Pec paris ned uztaisiju vel vienu rsoloq, bet tiesi tas pats. Lidzigi picki. Es nesaprotu, ka tur vispar ir iespejams dabut kkadu reitu! Maybe pec tam 10 nepieciesamajam spelem kkas mainisies? Jo uz doto bridi vel nepieciesams izspelet 8speles, lai vsp butu kkads MMR. Anyways, busu pateicigs par jebkada veida info.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Lolā tu esi tādā līmenī pēc kādām 100-150 ranked spēlēm kur tev vajag arī būt. Agri teikt kas tev par līmeni līdz tam laikam. Vienkārši spēlē un nečakarē sev smadzeni ar to, ka tu gribi sasniegt kaut kādu līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Lolā tu esi tādā līmenī pēc kādām 100-150 ranked spēlēm kur tev vajag arī būt. Agri teikt kas tev par līmeni līdz tam laikam. Vienkārši spēlē un nečakarē sev smadzeni ar to, ka tu gribi sasniegt kaut kādu līmeni.

Tu nepareizi saprati, es netiecos pec limenja, man tas isteniba galigi neko neizsaka, vai man ir gold, vai silver, vai unranked, jo esmu spelejis, gan pret, gan ar tadiem un loti loti reti kurs no viniem ir tiesam izradijis kkadu skila parrakumu. Protams Plat. , un Diam. ir daudz pieredzejusaki un diezgan agrina speles stadija var redzet vinu pieredzi.

Tu man isteniba atgadinaji vienu labu speli, kuru izspeleju kadu laiku atpakal. Piejoinojos Dpick normalajam, speleju mid leina. Vel creepi nebija nospaunojusies, kad enemy midleineris izteicas, ka es busu tas, kurs vinu fidos, jo es esmu unranked un vins esot g2. Lielijas vins tik daudz, ka es vinu beigas nomuteju, jo tas nebija garigi izturams. Pec pirmajam 15minutem vins bija nomiris 3 reizes, uz 25 min vins izgaja un tims uztaisija surrender ar lugumu report Diana (mid lane).

Es nesaprotu, kad es beidzot ieks rsoloq saksu satikt teammeitus, kuri VISMAZ attiecigi leinam picos champus, nevis LB jungle, Yi mid, vai adc Nami solo bot ???? :o

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ir paziņa, kurš vēlas pārdod savu LoL akauntu - diamond V ranked. Viņš vēlas 135paundus par akauntu. Lūdzu bez diršanas par cenu, kam ir interese - pm man.

Šie ir čempioni kuri viņam ir:

Aatrox

Alistar: Unchained Alistar

Amumu

Annie

Ashe: Queen Ashe

Blitzcrank

Caitlyn: Arctic Warfare Caitlyn

Cho’gath

Darius

Draven: Gladiator Draven

Elise: Victorious Elise

Ezreal: Frosted Ezreal

Fiddlesticks

Galio

Gangplank: Spooky Gangplank

Garen

Graves: Mafia Graves

Heimerdinger

Irelia

Janna

Jarvan IV: Commando Jarvan IV

Jax

Jayce: Debonair Jayce

Jinx: Mafia Jinx

Kayle: Judgement Kayle

Kennen: Kennen M.D, Arctic Ops Kennen

Kha’Zix: Mecha Kha’Zix

LeBlanc

Lee Sin: Muay Thai Lee Sin

Leona: Iron Solari Leona

Lissandra

Lux: Sorceress Lux

Malphite: Shamrock Malphite

Maokai

Master Yi: Chosen Master Yi

Miss Fortune

Morgana

Nami

Nasus: Riot K9 Nasus

Nautilus

Nidalee: Leopard Nidalee, Bewitching Nidalee

Nocturne: Eternum Nocturne

Nunu: Sasquatch Nunu

Olaf: Brolaf

Orianna:

Pantheon: Ruthless Pantheon, Perseus Pantheon, Glaive Warrior Pantheon

Poppy: Lollipoppy

Rammus

Renekton: Pool Party Renekton

Rengar

Riven

Ryze: Zombie Ryze

Shaco

Shen

Singed

Sion

Sivir: PAX Sivir

Sona

Soraka

Swain

Taric

Teemo: Badger Teemo, Astronaut Teemo

Thresh: Championship Thresh

Tristana

Tryndamere: King Tryndamere

Twitch: Kingpin Twitch

Varus

Vayne

Veigar

Warwick: Firefang Warwick

Xin Zhao: Winged Hussar Xin Zhao

Zed: Shockblade Zed

Zyra

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...