Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

NU mana skatijuma tf's mana r anv pa spekam. Zinu ko vins spej, un saubos ak es to speju. kha man vienkarsi liekas meesls, jo normals cc vinju izdraaz. Kassa ir monstrs, bet tur tiesam early ir kosmiski gruuts. Sodien komand apagadijas calis kam ar kassu 28 uzvaras un 1 zaudejums... SMiekligi vai nee, bet dabuja arii 2. zaudejumu. Man topa gaja labi, bet bots un jungle katrs savaca pa 0-6... Un akssadinam nepietiek ar lvl6 lai saktu uzvaret... Vinam vajag vel lieli jungle palidzibu. Es spelejot pret kassu nezeloju naudu wardiem un pushoju vinu non-stop, lidz ar to vins ari peec lvl 6 nespej roamot in vinam rodas problemas. Ar rumble es vareju 3-4lvl iet roama un dabut killus, nemaz nerunajot jau apr lvl 6... Tagad, es neko nevaru bet ulta izdarit. Nav ne mazakaa dmg sakuma no ult, lidz ar to, varteikt, vispar anv dmg.

Piemineja elise. VIna man besi nenormali un ja amn ir iespeja, es vinu pilnigi vienemr banoju. Parak OP champis, jot aisa nenormalo dmg ari bez reala AP... Bet neredzu jeegu njemties, jo parak biezi bano un gan jau drizuma nonerfos.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

normāls cc jebko, kas nav tanky izdrāž tādā gadījumā, ar kha ir tiešām ļoti viegli vinēt leinu un snowballot līdz nelabumam, un khazix ir viens no retajiem čempioniem, kurš leinā var literarī ignorēt jungleri dēļ 2 ļoti spēcīgiem escape mekanismiem.

Tu labāk pasaki, kāda tipa čempioni un playstyle tev patīk, tad varbūt varēsim tev labāk ieteikt, kaut ko.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es tak nez... Pa lielam labak mid/top, jo tie ir tie kas avr izkerijot un bot man vnk kretinee. Nu rumble bija drusku tanky un labs dmg. Pilnigi squishy man neiet pie sirds, jo shad tad aizraujos un vnk milu parvertet savu sustain. Principa man loti apt patik spelet ar galio, bet tas der ja enemy panjem ap mid/top un ari junglers ir ap based.

Link to comment
Share on other sites

Vispār toplane ir viegli vilkt ar Singedu un Cho. Abi resni, abu damage parasti nepamana līdz ir par vēlu jau. Singeda ieskrējiens un flings ir tik pat gamechanging kā Cho rupture. Bet 1x1 potenciāls balstās uz kaitingu un clutch-plays

Link to comment
Share on other sites

Vispār toplane ir viegli vilkt ar Singedu un Cho. Abi resni, abu damage parasti nepamana līdz ir par vēlu jau. Singeda ieskrējiens un flings ir tik pat gamechanging kā Cho rupture. Bet 1x1 potenciāls balstās uz kaitingu un clutch-plays

Volibear. līdz pat silver1 nevienam nav pielecis, ka ja tu vazājies man gar degunu ar 50% hp , tu jau esi miris. Arī jaunais Bork uz viņa strādā brīnumus un flings/ tankošanas iespējas ir tādas pašas kā singedam. grūtāk gan atgūties no sūdīga leina, bet ar volibearu tādi gadās reti. Shaco jungle es personīgi neuzdrīkstos ņemt, jo komanda bieži paliek bez tanka. Anyway, soloqueue visvieglāk vilkt manuprāt ir no džungļiem vai mērķtiecīgi meinojot suportu, wardojot upes izejas, aktīvi pingojot un fīdojot savu adc (thresh ftw).

ak jā, paventošos par to pašu Blade of the ruined king. Pēc morello teiktā, medreds tika izņemts jo tas bija pārāk dārgs un neefektīvs- par 3800 naudiņām daudz labākus rezultātus varēja sasniegt ar parastajiem ad/ as itemiem. 3 vai 2 reizes viņi nonerfo Bork, kurš tagad jau maksā 3200, un atšķirībā no madreda dara 5% no pašreizējā, nevis maximum hp. protams ir tas aktīvs, bet tik un tā, šķiet ka riots sper soli uz priekšu un divus atpakaļ procentuālā damage itemu ziņā. dafuq.

Edited by naidnieks
Link to comment
Share on other sites

Volibear. līdz pat silver1 nevienam nav pielecis, ka ja tu vazājies man gar degunu ar 50% hp , tu jau esi miris. Arī jaunais Bork uz viņa strādā brīnumus un flings/ tankošanas iespējas ir tādas pašas kā singedam. grūtāk gan atgūties no sūdīga leina, bet ar volibearu tādi gadās reti. Shaco jungle es personīgi neuzdrīkstos ņemt, jo komanda bieži paliek bez tanka. Anyway, soloqueue visvieglāk vilkt manuprāt ir no džungļiem vai mērķtiecīgi meinojot suportu, wardojot upes izejas, aktīvi pingojot un fīdojot savu adc (thresh ftw).

ak jā, paventošos par to pašu Blade of the ruined king. Pēc morello teiktā, medreds tika izņemts jo tas bija pārāk dārgs un neefektīvs- par 3800 naudiņām daudz labākus rezultātus varēja sasniegt ar parastajiem ad/ as itemiem. 3 vai 2 reizes viņi nonerfo Bork, kurš tagad jau maksā 3200, un atšķirībā no madreda dara 5% no pašreizējā, nevis maximum hp. protams ir tas aktīvs, bet tik un tā, šķiet ka riots sper soli uz priekšu un divus atpakaļ procentuālā damage itemu ziņā. dafuq.

madreds bija magic damage nevis physical. Un viens no daudziem iemesliem kapēc botrk palika populārs ir league of warmogs. Pietam, vecais madreds buildojās no sūda.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

iespēja trāpīt visiem pieciem visus skillus reizē ir gandrīz 0. Tā jau varētu daudz iedomāties visādus aoe charus, bet visu trāpīt pieciem reizē ir pārāk grūti. Tapēc nāk prātā tikai resetu chari. Moš ap yi vēl tā varētu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nav ko gudri di...

varetu savakties un kadu no tiem esl turniriem nospelet kadaa 7dienaa, kamer vel nav vasara un kompis netiek izslegts uz paris menesiem :D

Esmu tikai par... Bet es vēl nedēļu esmu off duty un sauļojos dzerot aukstu aliņu pludmalē. :D

PS: mersij jūs piekto dabūjāt?

Link to comment
Share on other sites

Esmu tikai par... Bet es vēl nedēļu esmu off duty un sauļojos dzerot aukstu aliņu pludmalē. :D

PS: mersij jūs piekto dabūjāt?

ej dirst. pagājušo reizi, kad bija turnīrs, tu aizgāji dzert.

Edited by Fake^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ej dirst. pagājušo reizi, kad bija turnīrs, tu aizgāji dzert.

Nu, ir tā, ka dažreiz es notupiju, bet tā bija pat BF2 zelta gados, ka manis dēļ pārnesa spēles. Ja viss būs nopietni, un mums būs teiksim 3 treniņdienas, tad es būšu gatavs darīt visu ko varēšu koamndas labā...

Link to comment
Share on other sites

Ari tajaa vienigaja reize kad bija paredzets spelet esl tu pazudi. Reali jadoma ka mes kombinejamies, tie pasi kas spelejam, vai kombinejam kopigo komandu ar m3rsy... Un es nez par fake, man piemeram team ranked games vlads galigi neliekas piemerots. Nu ja vienigi vel kads normals ad aiziet mida, bet nu jaskatas. Es loti labi zinu ka tu labi spelet topu, un ipasi vladu, bet ka champis vins, mana skatijuma, der tikai prieks soloque...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...