Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tagad ir beta klients kaut kāds... surrenderat20 rakstīja par to, ka bija OFICCIAL paziņojums par to. Bet kad biju pie senčiem ciemos es vienkārši uzpisu BootCamp un kapāju LoLu bez problēmām...

Kaut kādu novilku un izskatās, ka būs ok. :)

Link to comment
Share on other sites

vovo, pats kkāds unraknked noobs, kuram pēdējā spēle pirms pieciem gadiem, un vēl te kaut ko dirš.Ienāktu līgā, uzreiz tiktu izownerots un izreidžots. Smerdelis.

Tavs sarkasms ir tik labs, ka vairs nav sarkasms

Link to comment
Share on other sites

mes ar sievu ari ea-east šad tad uzraujam x] neesam vel līdz 30 tikusi, bet ganjau tiksim :D

nu var mus ari pievienot friendlistiem :D

pwnlikeninja(es 16lvl)

DarkDevilz(sieva 10lvl)

pedejas dienas smuki ownojam

teemo + twich

teemo + Vi

Master Ji + twich

es ar teemo smuki ardos, un abi smukus team combackus taisam :D

Edited by TomassN
Link to comment
Share on other sites

nu vispār es domāju "wtf login time over 9000" - un jau otro dienu. saprotams, ka reizēm gadās kaudze ar cilvēkiem, bet nu šitas ir kaut kāds bezpreģels :)

pajāt uz que taimiem. we want new client. tas sūds ir palicis tik bagains un lēns, ka vairs logoties iekšā pat negribās.

Klients ir vienīgā lieta, kas vispār nav mainījusies šajā spēlē kopš s1 sākuma. Un jaunu klientu tiešām nav tik grūti uzkodēt.

P.S. outlawz, since when tu westā spēlē? un kāds niks? :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tu tikko pateici episkāko bullšitu

Nope, tas accounts jau bija esl reģistrēts, un es to vēlreiz izdarīju, un kontaktējas šīs lielās kompānijas savā starpā. Tas ir tā pat, kas notiek ar progeimeriem, kad viņi kāda drauga vietā spēlē turnīros, ka tiek banoti uz pailgiem laikiem no piedalīšanās turnīros.

Link to comment
Share on other sites

Nope, tas accounts jau bija esl reģistrēts, un es to vēlreiz izdarīju, un kontaktējas šīs lielās kompānijas savā starpā. Tas ir tā pat, kas notiek ar progeimeriem, kad viņi kāda drauga vietā spēlē turnīros, ka tiek banoti uz pailgiem laikiem no piedalīšanās turnīros.

Stupidity is strong in this one. ESL nevar nobanot par to, kads izmanto accountu otreiz, ja vien tas nenotiek ESL Major Series, lidz kuriem tu diez vai biji ticis. Ta ka tevi nobanoja par kaut kadu citu bullshitu.

Link to comment
Share on other sites

Stupidity is strong in this one. ESL nevar nobanot par to, kads izmanto accountu otreiz, ja vien tas nenotiek ESL Major Series, lidz kuriem tu diez vai biji ticis. Ta ka tevi nobanoja par kaut kadu citu bullshitu.

Isteniba vini bano ja tu spele ar citu niku nevis tadu ar kuru esi pieregistrets esl lapa vai cita komanda ( dazhreiz dod soda punktus ) , tas pats ka vini dod soda punktus par to ka profils nav aizpildits neatkariba no ta kas par turniru.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Isteniba vini bano ja tu spele ar citu niku nevis tadu ar kuru esi pieregistrets esl lapa vai cita komanda ( dazhreiz dod soda punktus ) , tas pats ka vini dod soda punktus par to ka profils nav aizpildits neatkariba no ta kas par turniru.

Es zinu par ko bano esl, pats tur adminēju savā laikā. Bet LoLa accountu nobanot nevar.

Link to comment
Share on other sites

Man zb, es uzrakstiju sudzibu apr savu nozagto account, iedevu vislabako info akdu avr iedot lai atgutu account un jau 5 dienas man neatbild. Nu wtf?

Kas spelee east, es tur nesen uztaisiju acc un avretu duo ar kadu... m,an tik lvl 6!

Boosto 30 ar xp un ip boostiem un pēc trim nedēļām rjam duoq :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...