Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Fake nee, mes papisism speli jo parejie lane vnk plosisies :D Tas jau 10x pieradijies, parasti gan tikai es jungle un vinjs mid. Es nogankoju ik pa laikam veiksmigi, bet neskatoties uz to visi lanes smagi feedo un mes vienigie norm. Kaut kaa stipri biezi tas. Tikko es ar fiora pret nautilusu top... Nu es reali vinu nemu prieksa, tik 1x mani nogankoja, jo viniem junglers mundo un pret tik lielu cc nenotureos, kaut gan abi tika prom ar 1/4hp... Toties parejais mans teams iespardija... 0-9 vayne ad 0-4 nunu, un junglers shyvanna kura ne reizi neatnaca gankot 0-7. Mida cassio vieniga turejas plusos cik speja, bet nu protams safeedetie parejie visu izdarija.

Link to comment
Share on other sites

Zorkatex, 19levelis, bet esmu paliels nūbs. Neesmu pat vel investējis IP priekš rūnām.

levelojies! es tagad itkā ieturu pauzi lolam, jau vairāk kā mēnesi, bet kaut kad gan jau, ka uzspēlēsim kopā :)

nu rūnas tik vari sākt no 20. levela pirkt, kad tev atverās tier 3 rūnas.

P.S. maziņš ieteikums, pērc flat mr blue's, un flat armor yellow''s, tad red's un quintas atkarībā, ko tev vajag ap/mpen un ad/armorpen. Tās defensīvās rūnes ir vislētākās, un nekad nav slikti, ka viņas ir, pēctam noderēs taisot viarāk tanky orientētas rūņu lapas. Pietam, mr blues ap midam un armor yellow's ad carrijam izmantot lapā ir defs, nemaz nerunājot par pārējām pozīcijām, kurās vajag abus reizē lielākoties. Savādāk, cik es novēroju, liela daļa jauniņo weisto daudz ip uz rūnēm, kuras tāpat pēctam neizmantos.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

vot tikko bija interesants rankeds.

sākas champ selects. wu pievāc topu un man nākas iet midā ar vladu. bottā ad kens + nunu, džungļos lee.

spēles sākumā wu nomirst 2 reizes, bottom's arī zaudē leinu rivenai+blitz, lee džungļos feilo. es midā uzvaru par ~30cs un 1 killu.

wu nomirst vēlreiz un diskonektojās, pēc neilga laika arī lee. es sāku surrender voti, bot premades atsakās. tā nu spēlējam 3v5. rezultāts - ~6:20.

pretinieku blitzam ir doma tikt pie double elo, un viņš ļauj mums pušot visus leinu, lai beigās viņiem tipo būtu unexpected victory vai kaut kas tāds.

nopušojam visus inhibus, un šie mūs nosit, bet mums sanāk pavilt to fightu tik ilgi, lai creepi nopušotu nexus turretus.

pēc neilga laika atnāk defīdots lee ( bija afk kādas 20 minūtes).

lai nav gari jāsaka, pēc kādiem split pušu mēģinajumiem sanāca paņem spēli, kura bija 3v5, un viss tikai tāpēc, ka blitz pierunāja savu komandu ļaut mums pušot leinus.

:)

TL;DR

uzvarēju 3v5 spēli, jo pretinieki gribēja vairāk elo

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Dariusa ultimeits un passivais totaals overpowered. Tas ir vienkarshi pizgjec, shodien gandriz izdesu speeli deelj taa suuda, vienkarshi izmeegjinaju visus championus , kam reaali ir potenciaals kaut ko izdarit...

rivens,olafs.yoricks,vlad pilnigi nesuuda nevareju izdarit , kaut kaada xuinja nevis chempions... 700-1k TRUE DAMAGE taisa ar ultu, pashol naxuj tas lols, speeleshu ar botiem labak tad jau.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Greetings hwanlv,

Certain in-game activity on your account has been found to be in violation of the Summoner’s Code by the Tribunal.

As such, your account and forum posting privileges will be temporarily suspended until 2012-05-28 03:41:21

nu forshi, vareshu iet dotu spelet nevis shito suda unbalanceeto speeli!

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Greetings hwanlv,

Certain in-game activity on your account has been found to be in violation of the Summoner’s Code by the Tribunal.

As such, your account and forum posting privileges will be temporarily suspended until 2012-05-28 03:41:21

nu forshi, vareshu iet dotu spelet nevis shito suda unbalanceeto speeli!

Es reāli neesmu speciālists šajā padarīšanā, bet man liekas, ka tu esi dusmīgs. :)

Cik spēles tu zaudēji pret viņu?

Link to comment
Share on other sites

Es reāli neesmu speciālists šajā padarīšanā, bet man liekas, ka tu esi dusmīgs. :)

Cik spēles tu zaudēji pret viņu?

neesmu parliecinats, bet kaut kur 4-5!

Jums chalji vajadzetu pret vinju topa nostaaties, pashi saprastu par ko es runaju.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

nemeegjinaju, bet visi raud , ka vinja passivais un ults ir op :D

5 staki ar bleedingu 1 levela taisa 120damage + ults ja ir 5 staki 700 true damage, TAS IR 6 levela tik :D

tak true damage nevar konterot pat ar exhaustu, tas padara vinju unrealu... no 400 liidz pat 1.3k true damage vinsh taisa 6-16 levelos.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...