Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

12/2/12

First game ar kennen :D iesācēja laime lkm.

kennen.jpg

P.S.

Varus the gay elf, zbal jau katru spēli 2 tādi un ja kāds champion pick atrāk par citu paņem, tad leave un tā vislaik, paspelēt netiek .

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Tikko divas vnk izcilas speles.

1) Mes 5 vs 4 zaudejam, jo junglers lee 0-7-7 un saka ka savu darbu ir labi izdarijis, ka ari mid anivia 300 ap pa 40 mins tikai. Toties pretiniekos morde un mundo huge armour, un anivia vieniga varetu kaut ko izdarit, bet nu kopuma tur fail teams.

2) Man jaizvelas supports un man noraustas internets. Nakas spelet ar nocturn + ap runas + garen masteries. Kads rezultats? 3-0-11 :D Vnk kosmoss, taa parsmejos. Pietam pirku support items, wardoju, nefamrojos :D VNk taadu auni pretii :D

Link to comment
Share on other sites

Tikko sapratu kapec morgana ir vienmer tiek nobanota. Paris reizes protams ir gadijies ka kads cits spele vai ir enemy un kaut kaa tik traki to nejutu, bet tikko tiku 2x pec kartas pats uzspelet. Neskaoties uz to ka mida es sudigi speleju un ar morganu man liekas 1x biju spelejis aram, tad nu es uzskatu ka vnk izcils champs. Nogankot vnk nav iespejams, jo pushot vispar nevajag. Nezaudejot cs var farmoties gandriz pie tower. Pirmo speli speleju pret talon, otro pret mordekaiser, un nevienaa nebija ne mazako problemu.

2w5za4kma98i9qihn076.jpg

Ir te kads jau sakarigi iemeginajis to varus? Cik es redzu spelejam tad ir 50/50, vainu tiri labi speletaji, vai pilnigakie mesli. Ka tad ir ar to champ, ir ok carrys?

Link to comment
Share on other sites

vot kādam krabim ir jābūt talonam , lai morganai zaudētu.

Elementari, man dark binding lielaks range un es gandriz zem tower visu laiku... Ja vins tuvojas lido stuns, a ja ne, gaidu ganku. Morgana var tik izcili kontrolet cik daudz pushot ar W. Nevajag pushot, nesit, ir tuvak, lasthito, gandriz pie tower jau - uzmet W. Es jau ari domaju ka pret talon man bus problemas, bet pilnigi nekadu, vinja silence nedavelk lidz manim, un ja tika uzreiz shield sev ka var un stun vinu.

Link to comment
Share on other sites

es ar talonu tagat tik vidū eju kamēr pa brīvu (un iekrāju priekš varus, šovakar nopirkšu). visu ap karijus uzveicu.

kassadin/tf/malzahar/anivia/morgana....kr4. talons ir jaunā ashe, kam jāiet vidū.

p.s mvir, tas nav op rezultāts kas tev tur ir. 8:4 vai 7:2 ir viduvējs rezultāts karijam, kas uzvarējis spēli

Link to comment
Share on other sites

nu jau, nu jau rustij, tu pārvērtē to talonu. Ir pietiekoši daudz ap carriju, kas var farmot pret talonu pietiekoši labi, lai būtu pēctam daudz noderīgāki teamfightos. un morgana ir vairāk supports nekā carrijs.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nu jau, nu jau rustij, tu pārvērtē to talonu. Ir pietiekoši daudz ap carriju, kas var farmot pret talonu pietiekoši labi, lai būtu pēctam daudz noderīgāki teamfightos. un morgana ir vairāk supports nekā carrijs.

protams. es to nenoliedzu. bet lane phase - dabūn lvl 3 un visus 3 skillus un tad tik konstants harass bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

es ar talonu tagat tik vidū eju kamēr pa brīvu (un iekrāju priekš varus, šovakar nopirkšu). visu ap karijus uzveicu.

kassadin/tf/malzahar/anivia/morgana....kr4. talons ir jaunā ashe, kam jāiet vidū.

p.s mvir, tas nav op rezultāts kas tev tur ir. 8:4 vai 7:2 ir viduvējs rezultāts karijam, kas uzvarējis spēli

Kur es teicu ka spele bija viegli uzvareta? Tjipa carryjam vienmer jabut plusos rezultatam ja speli uzvar? Un ja tu izlasiji, tad es piemineju to ka ar ap un mida varteikt vispar nespeleju, ta ka taa lietinja man svesa. Un ja es speju veiksmigi izspelet un vel ar labu rezultatu, tad tur ir kaut kas vairak ka mana meistariba :P

Link to comment
Share on other sites

jūs, veči, esat smieklīgi. es pat nejokoju. mums vajadzētu premadus paspēlēt...

tas ir tik episki - ar talonu 3 levels, automātiski kili. tu kaut kādā 700 elo esi? un morgana easy champs ar kuru kilus vākt - tas jau ir stulbi. ar viņu leinā pret normāliem spēlētājiem var tikai fārmoties, un arī tas ir nedaudz jāmāk , lai varētu zonot. nu, nav tā , ka viņa ir baigi vieglais čempions, ar kuru tipo spēles var vākt.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Ahahahha... Tik smagu fail uztaisiju. Komanda panjem pirmie dievi top un mid, abi tiek counterpickoti. Nu tad jau saku just ka bus sudi un pohuj, izdomaju parisket ar fiddle jungle (ar vinu nebiju spelejis ta isti). Protams rezultats graujoss :D Nu es suukaju pa smago, bet nu dazi citi vel trakak, nemaz nerunajot ka eju gank a manejie atkapjas :D

Man sak drusku apnikt vieni un tie pasi champji, a jaunus iepirkt ir nereali, jo palikusi avrteikt tikai pa 4800 un 6300 vai nevajadzigi mesli :/

Link to comment
Share on other sites

redzeejat jaunas izmainjas? vienkarshi AWESOME!

un jaunie skini izskatas, ka legendary. wowowowowow.

ashe rework

summoners rift mazas izmainjas, bet patikamas + fps uzlabojums

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

GIGN mumble ir pazudusi?

Izskatās awesome skini.

Kā arī karte man labāk patīk.

EDIT:

Mumble serveris ir atpakaļ

Un kad būs šis apdeits?

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...