Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Un visbeidzot, visvairak mani uzjautrina kā borings mēģina izcīnīt savu taisnību. Vins ir kā sākumskolas skolotāja klasei ar 30 skoleniem. Skoleni sava starpa apspriez viskautko, kamer skolotāja blauj visiem pa virsu savas gudribas, kurās neviens neklausas. :)

Ej gudrojies... Tava sapratne par šo spēli ir tik pat liela kā mercy, visu zinām, visu varam, bet nedaram. Smieklīgi...

Link to comment
Share on other sites

Es, starpcitu, nekad neesmu teicis, ka esmu labaks speletajs par tevi vai kadu citu forum warrioru seit. :)

Tu esi tas, kurs doma, ka ir superlabs. Tapec ari nepartraukti piemini to. Diezgan bedigs kadrs.

Un amnij, wut? Es ta esmu ahuenna biezi teicis, ja? Nav jau ta, ka tie, kas blaustas un reidžo parasti esat jūs ar mersiju. Un ta fraze, ko piemineji, pavisam noteikti nav manis teikta, un tu to loti labi zini. Smekligs tu sodien. :)

Link to comment
Share on other sites

Wohoo... Soreiz man pat pagadijas normals teams un es solotop ar gp pret gragas speju smuki farmoties, lidz ar to atri dabuju atmog un vel atraak infinity un gaaju paari visam :D

Toties pirstam spelejam ar Fake,u un bija shausmas. Calis trollpick paker Tryndr kaa ad carry, nu poh, es meginasu palidzet un panjemu Taric. Es calim pasaku, ka vieniga iespeja mums normali izvilkt ir jau sakuam dabut first blood uz Tristanas un nelaut vinai farmoties. (sava galva izdomaju ka tryndrs ir early game specigaks apr tristanu un mes varam divataa paker Tristana + Karma). Un kas notiek, es pa taisno tristanai stun lieku, a musu tryndrs seez zem tower. Nu spele iet uz prieksu un pec kada laicina Tristanai jau 50cs a musu Tryndram 10cs un vins turpinat tupet zem tower. How smart is that? Fake's savu tol loti labi tur un spiez pat, tik mums leja ir dirsaa ar realu pimpi pa prieksu. Jungles Xin kas speli beidz ar 2-11 visu izsaka.

Gribeju dzirdet vai pec manis izdomatas taktikas ka mes pasa sakuma nelautu Tristanai farmoties varejam izvilkt lane? Nu nav diezko standarta lane Tryndr + Taric VS Tristana + Karma. Man likas ka mans stun + vinja pieritinasanas un kartiga klapesana vareja nostradat. Ja mes nelautu Vinai farmoties un Tryndrs pats farmotos, pectam jau butu viegli.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es, starpcitu, nekad neesmu teicis, ka esmu labaks speletajs par tevi vai kadu citu forum warrioru seit. :)

Tu esi tas, kurs doma, ka ir superlabs. Tapec ari nepartraukti piemini to. Diezgan bedigs kadrs.

Hmm, es neteicu ka esmu labs, vai labāks par kādu, vienkārši no malas paskaties pats...

TU visu zini par ELO, kā spēlēt rankedus, kā ko kauterpikot, kā ko vākt, BET!!!!! Tev pašam na neviens rankeds... Nu pats padomā? Cilvēks spriež piem par telefonu kuru nekad nav turējis rokās!!!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es neteicu ka esmu labs, vai labāks par kādu, vienkārši no malas paskaties pats...

TU visu zini par ELO, kā spēlēt rankedus, kā ko kauterpikot, kā ko vākt, BET!!!!! Tev pašam na neviens rankeds... Nu pats padomā? Cilvēks spriež piem par telefonu kuru nekad nav turējis rokās!!!

Gaidu quote, kur kaut ko par ranked geimiem esmu teicis.

Velu veiksmi atrast. :) Kad esi beidzis meklet un sapratis, ka neko tadu neesmu teicis, ludzu ieposto, cik, skalā no 1 līdz 10, tu būsi aprāvies.

Link to comment
Share on other sites

Gaidu quote, kur kaut ko par ranked geimiem esmu teicis.

Velu veiksmi atrast. :) Kad esi beidzis meklet un sapratis, ka neko tadu neesmu teicis, ludzu ieposto, cik, skalā no 1 līdz 10, tu būsi aprāvies.

Es nenoliedzu ka tev ir taisnība, bet rakt tavus postus man točna slinkums :D

Link to comment
Share on other sites

jeb skaidriem vardiem - tādu postu nav.

Kāds pārsteigums, borings atkal vienkarsi mētā apkart savus inteligentos uzbraucienus, bez nekada veida tos backupot ar ar dajebkadiem pieradijumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

es sapratu, ka tu nespēli ar mani dēļ tā, ka toreiz man autolock uz anijas bij, kad biju nogajis no pc - ar ad runām utt. toreiz mēs dirsāmies un tas bij gg.

parasti jau man liekas, ka es labi uzklausu kritiku. lai arī parasti viņa sastāv no "loh iemācies cirvi mest!" vai arī "loh iemācies mucas mest!" :D

Link to comment
Share on other sites

parasti jau man liekas, ka es labi uzklausu kritiku. lai arī parasti viņa sastāv no "loh iemācies cirvi mest!" vai arī "loh iemācies mucas mest!" :D

:DDDDDDDDDDDDDDDD es tā nevaru : :D hahahaha

Ar konstruktīvu tu domā "tas ults... tas faking ults"? No tādas kritikas es daudz iemācos. Paldies tev.

šis arī labs.

P.S. boring, viss ko tu viņam tur dirsi tev vajadzēja dirst man, un es tev jau paskaidroju kapēc es rankedus nespēlēju vēl. Un viss theorycraftings, ko es te esmu rakstījis atbilst patiesībai lol. Tā kā es tavu pointu neredzu. Un es arī nekad neesmu teicis, ka es te par kādu esmu labāks, ja es vienkārši redzu, ka kāds kaut kādas muļķibas ir sarakstījis, neatkarīgi vai viņš ir labāks vai nav, es to komentēju ar saviem argumentiem.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

2 lietas.

1. mvir, es nevis normāli turēju topu bet biju 5/0 un vienīgais kaut ko varēju izdarīt.

2. rankedos līmenis tomēr atšķiras no normal geimiem. tā milzīgā pieredze dos priekšroku , bet nebūs tā , ka katru reizi ņemsi leinu rankedos, jo normal geimos līdzīgās situācijās viss sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Turpinām stāstu kā papist elo uz East servera...

1. Tīm bilds - viss ok tikai vajag solotop. čalis paņem katarinu, brēc ka taisa quadrakillus rankedos un vispār ir dievs. nu es ar brandu tādā gadījumā klusām rāpoju uz topu... Ko darīt. Beigas tas čalis būvē AD katarinu (es kā katas fans zinu kas ir pats stulbākais un uz dodoto brīdi pilnīgi nepraktisks bilds) un pabeidz spēli 5-15 nu ok...

2. Aizejam ar SirWhat rankedu, šis par sivir, es par Ireliu solotop - vinnēts, brīnums kā...

3. OOOH SNAP! Šitais bija labs. Komandas piki irelia (es), malphite (jungle), soraka + MF bot un past pick... Nu NEKAD NEZIDOMāsiet ko paņem čalis instalockā.... OLAF!!!!! FCUK YEAH! labi, noturu midu pret brandu, uztaisu firstblood... Un tad aiziet.. GP kurš stāvēja pretī mūsu pavisam netrollpikojošam olafam pa 15 minūtēm jau ir 100 crīpi un 10-0... Ju tālākais jau laikam skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

Yeay, tas nozīmē, ka visi ranked warriori spēlēs normal un bļaustīsies cik viņiem ir augsts elo, un, ka normal spēlētāji sūkā pimpi visiem. :)

Vienu tādu jau sastapu. Viņam tikai nebija redzams elo nemaz. Laikam pārāk augsts, lai uzrādītos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yeay, tas nozīmē, ka visi ranked warriori spēlēs normal un bļaustīsies cik viņiem ir augsts elo, un, ka normal spēlētāji sūkā pimpi visiem. :)

Vienu tādu jau sastapu. Viņam tikai nebija redzams elo nemaz. Laikam pārāk augsts, lai uzrādītos.

Tu uz ko teeme? Neviens nesaka, ka tu suukaa un nemaaki speelet, saproti, briivdienas nav iespeejams paspeelet normali, jo parak daudz mazi pidinji spele ar lielu ego.

Link to comment
Share on other sites

Tu uz ko teeme? Neviens nesaka, ka tu suukaa un nemaaki speelet, saproti, briivdienas nav iespeejams paspeelet normali, jo parak daudz mazi pidinji spele ar lielu ego.

ne uz tevi. es tēmēju uz tiem, kas tā saka spēlēs. un tādi cilvēki ir daudzi.

Link to comment
Share on other sites

ne uz tevi. es tēmēju uz tiem, kas tā saka spēlēs. un tādi cilvēki ir daudzi.

Pats prikolīgākais ir kad cilvēki kliedz "elo hell" normal geimos... Like what the fuck???

Un vēl. Vajag kko apspriest. Es ar vienu no draugiem nevaram izlemt cai Ashe ir galīgi bezjēdzīgs ad carry vai nav. Argumenti ir tādi ka viņai nav eskeipu, gandrīz bezjēdzīgs pasīvais, nav nuke skillu, zemi base stati un mazs pieaugums. Pretī var minēt diezgan lielu range, labu fārmu no ērgļa kā arī cv ar minūtes cd un ilgāko stanu spēlē...jūsu domas?

Ps: un tāpat kā ezrem nevar uzrei buildot artus jo jāsāk ar wriggles....

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

viņai ir viens no lielākajiem +attack speed/lvl.

kā arī labākais engade late game - trāpi bultu un tai personai ir gg. reāli uzreiz ta jau ir 4vs5 cīņa. kā arī tas volly ir labs harras.

un kā nav escape? ledus bultas, uzliec to iešauj un atkāpies.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka rusty vēlaizvien neko nesaprot. :)

Labākais engadge spēlē? Nē. Pārāk bieži tiek izmantots Cleanse šajā metā. Cilvēki ir iemācījušies izvairīties no bultām. Un CD ir bultai lielāks kā tas bija agrāk.

Volley ir labs priekš banshee iznīcināšanas, bet tas arī viss.

Un kā tavas ledus bultas palīdzēs, kad 90% bruiseri/assassini var tev uzlēkt virsū un sākt slowot ar saviem phagiem?

Boring, Ashei vajag komandu, kas ir uztaisīta apkārt tieši viņai. Un supportu, kas varēs zonot leinā pretinieku.

Tāpat kā piemēram Kogmaw un MF. Un gan Kog, gan MF ir lielāks dmg kā Ashei. Tāpēc arī viņu neņem vairāk.

Link to comment
Share on other sites

man ar liekas ka Ashe ir nenormalakais pain in the ass late game. apturet gandriz nereali. range kosmisks, atrums arii un ja labi attistits tad dmg tapat + slow tevi visu laiku. Man ir bijis ar gp kad speleju esmu nu vnk pa maximalo sapirzies un drazu visu komandu, bet parejie mana komanda vel garuma un negrib vel uzvaret. Pectam ashe iepirkas un psc mums bija. Es nevareju vinai tikt klat pavisam vienkarsi.

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam joko. :)

Ashei nav ne tuvu kosmisks range. Viņai ir mazs range.

Kogmaw ir 710, Tristanai late game 703, Caitlyn 650. Un Ashei ir 600. Un tad pārējiem (lielākajai daļai) AD carryiem ir 550. Un 50 range nav nekas, ja tiem, kam ir 550 ir utility skilli pilna pakaļa.

Ashe nav viable vairāk.

p.s. - es pat nesākšu runāt par engame steroīdu neesamību uz tā čara.

Link to comment
Share on other sites

Sivira smagi iesūkā pimpīti. ;)

Kā mēs ar Mvir pārbaudījām. Ja prot spēlēt Ar graves, vnk pretiniekiem dirsā.

Un teikšu atklāti. Graves ir mans fave čempis. Tā kā. Ar savu kogmaw var smagi aiziet dirst. Range nav noteicošais tāpat arī tas cik tev hp un/ vai pārējie stati. PRotams nerunāju par reflektiem kā tornmail kas plēš dirsā matus.

Ja proti iziet no situācijas apspēlējot pretinieku uz viņam vājībām, tad pretiniekam ir ieberziens līdz kulei dūņās. Pret ashe.. aizslēpies aiz minioniem + nopērt frozem mallet un viss. Lieta darīta. Tāpat kogmaw. tev pēc viņa ulti ir iespēja izvairīties pirms viņš izšauj. + viņa palēninošā žļugra elementāri apejama. Viss ir tajā kā tu reaģē iekš spēles. Pārējais - 30% ir tikai tas kā tu pārzini pretinieku čempīšus un zini ko sagaidīt.

Edited by puisiitis
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...