Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Turpinajums serialam: How the MVIR did manage to get to 0 ELO.

Karteja spele, kur pedejais picks supporta vieta ir Twich. Un talak jau viss ir skaidrs. Redzam cik dziveligi mums puisi bija un apmeram saprotam cik labi farmojas. Nerunasim par to ka es 2x miru pie dragona jo manejie tjipa saka nakt, ieraudzija 1 midu un aiznesas uz to, atnak 3 enemy un pie dragon mani nones. Ta ari ne reizi mani supercalji nedabuja drag. Un vai es piemineju ka sitas 3 bildites ir no 3 spelem pec kartas? :D

6bxnj3viw3vee7x3a85y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Clarity Malpite - 'nuff said.

Ionic spark ashe tev neko neizteica?

Un kā kādam rodas aizdomas par to, kā var nokrist uz tādiem ELO?

Ps - jeyna, cik māksā pāreja no viena uz citu? (es zinu ka pirmā ir pa velti)

Link to comment
Share on other sites

Ps - jeyna, cik māksā pāreja no viena uz citu? (es zinu ka pirmā ir pa velti)

Diezgan daudz.

2600 RP maksā, jeb apmēram 17 eiro. Bet nu drošvien būtu jāpērk tad par 20 eiro tie 3600 punkti, jo savādāk nesanāks tur nekādi nopirkt.

To btw varēja zem Other tab redzēt marketā.

Link to comment
Share on other sites

Smejies vai ne, bet man games history ir tikai un vienigi zaudejumi rankeda. Principa paskatijos savu statistiku un apmeram sanak ka kadi 20 zaudejumi rankeda pec kartas man. Un ta nu biju ap 1300 ELO un nu jau esmu sasniedzis 945. Domaju lena gara tikt ari lidz 500 :D Smiekligi, bet es censos ka varu. Vismaz visas pedejas speles neesmu pielaidis kludas (vismaz tadas kas iegaztu komandu), bet nu tas laikam nav no svara, ja citi taa pacensas.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tuprinam serialu! Bildites nav jo 10. min sapratu ka afk sedet bus gudrak ka spelet. Pirmkart izceljas 2 grieki, kas pasaka ka ir premade un njem bot lane, un izradas ka velviens ir griekis. Talak sakas wow vnk. Bot lane mums ir Mundo + Sona kas sit visus minions. Top lane Malhite griekis. Es no muguras gankoju un pingoju lai uzbruk, sis stav zem tower :D Talak es ieraugu ka shyvana censas musu blue panemt. Apmeram 30x ping tur un uzrakstu visiem. Naak Katarina no mida man paliga, un es eju uzbruka, un gues what... Katarina aiziet uz top kauties :D... Pa to laiku sona 4x nomirusi un musu ad carry Mundo 3x. Midu ari paspejusi 3x nogankot. Es 2x ieberzies pateicoties katai un velvienam gank meginajumam kur maneejie grieku kolegi izdarija visu (neko)...

Aizmirsu pateikt ka musu ad carry savacis 15 cs, kamer pretii garves jau 60 :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Smejies vai ne, bet man games history ir tikai un vienigi zaudejumi rankeda. Principa paskatijos savu statistiku un apmeram sanak ka kadi 20 zaudejumi rankeda pec kartas man. Un ta nu biju ap 1300 ELO un nu jau esmu sasniedzis 945. Domaju lena gara tikt ari lidz 500 :D Smiekligi, bet es censos ka varu. Vismaz visas pedejas speles neesmu pielaidis kludas (vismaz tadas kas iegaztu komandu), bet nu tas laikam nav no svara, ja citi taa pacensas.

Tāpēc ranked vajag spēlēt duo que. Draugs arī noslīdēja līdz 900 ELO, sāku ar vi'\nu kapāt duo - es pakāpos pa 100 Elo viņš pa 200. Reāli es varu teikt, ka 1200 ELO vēl nav tas sliktākais biju līdz 1090 ELO noslīdējis un tad tev komanda ir 0 supporti. 0 jungleri 2 AD carry un 2 magi un tad sākas jautrība.

MVIR - Nespēlē viens, trust me :D

Link to comment
Share on other sites

Nu bet es nesaprotu, taa ir kaa ljauna aura! Visu laiku. Un spele kaa gribi ir dirsaa. Tikko atkal viss pa skaisto. Last pick support mums ir Fizz. Jungle yi, kas speles beigas nodirs visus, jo vins ir labakais ar 13 killiem, tas nekas 14 deaths calim. Nakamais es uzdirs idiotiem Fizz un Twich, a sie aizbildinas ka viniem nabagiem tikai 66 un 78 cs ir, bljad kaa avr tik maz cs dabut pa 41 min. Es savac 197 pa to laiku.

Nu es jau spelee jutu ka vnk low ELO calji ari preti, bet nu cmon musu komandas trollpicki un focus ir apskauzams. Speles beigas es vnk pus hp enemy ar 1 shavienu atnemu, bet tas neko nedod, jo kamer izsauju jau otro, mums 3 calji pamirusi.

Link to comment
Share on other sites

gp, skarner, amumu, rumble un karthus... nu pa lielam es censos spelet jungle, bet nu ja netieku tad mid or top

Ja spēlē solo, nevis duo queue, tad ir jāņem vērā tas, ka ir jāņem čempioni ar kuriem var solo carryot visu komandu, ja tā sūkā.

Un diemžēl tie gandrīz nekad nav tanky čempji. Amumu, GP, Skarners - tie noteikti to darīt nevar. Karthusam arī grūti vienam. Par Rumble jau var domāt. Ja owno spēles sākumu, Rumble kļūst samērā tanky un taisa lielu dmg.

Link to comment
Share on other sites

varbut , ja tu pirksi vairak rabandonus uz rumble, varēs tawīt.

i keed. kad esi online - uzraksti. varbūt sanāks duo.

Nu reali sitas saak apnikt prikolotajs. Ja jau tu lidz 500 elo biji nokrities, nozime ka pats nebiji dzimis meistars, tad nefig atkartoties. Baigi jautri ka es biju tikko sacis sito speli spelet, ne lasijis jebakadas pamacibas, neko! Tik cik te topika kaut ko apsprieda. Ari lidziga zanra speles nekad nebiju spelejis. Redz ka tev prasija loti daudz speles lidz pats saki labi spelet.

Nu neesmu es nekads ipasais speletajs, so what? Es ar saku domat, ka drusku japamacas spelet ar kadiem champs kas vienatne var normali killot. Ir ieteikumi? Es piemeram ar ad carry vispar nespeleju un man liekas man pat isti nav neviena normala nopirkta. Taa ka man japalidz vienam draugam uzvilkt 30lvl, tad nu varesu papraktizet, tik jazina ar ko.

M3rsy, es labak nepariesu, vel sagadasu vilsanos. Man tikai 200 normal un kopa 60 ranked, ta ka vel jamacas daudz. Mocisos/macisos tepat.

Link to comment
Share on other sites

varbut , ja tu pirksi vairak rabandonus uz rumble, varēs tawīt.

i keed. kad esi online - uzraksti. varbūt sanāks duo.

Jā, droši raksti fakeam. Viņam kautko uzraksti, šis ignore 3h stundu garumā bez replay un aiziet solo game :)

Link to comment
Share on other sites

lol, kad es tev rakstīju par rankediem, no 3 reizēm laikam vienā sagaidīju atbildi. nevajag te. tas, ka man ir ieslēgts pc un lols nenozīmē, ka esmu uz vietas...

vot, ko es iesaku. iemācīs tā nereāli labi spēlēt ar rumble solotopā un tad ar vēl dažiem čempjiem paralēli. bet galvenais būt vienam, ar kuru tu vari ownot savu leinu. manā gadījumā ir lee sins, ar viņu ir ap 190 rankediem izspēlētiem. paralēli es solotopā mācos spēlēt ar swainu un vēl pāris čempioniem. visu laiku cenšos tikt solotopā, jo tur zaudēt sanāk ļoti reti, ar lee neatceros pēdējo reizi, kad būtu izgāzies leinā.

edit:

nu, piedodiet. es pēdējās dienās ar outlawu spēlēju, un mums tīri labi sanāk. centīšos vienmēr pievērst uzmanību čatiem.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

it īpaši tavam olafam, atmogs un tu toreiz 1v1 kriti kā ezis, pat ar visu manu troļļošanu.

P.S maukuri, no ad carrijiem tu vari dabūt tristana par brīvu followojot facebooka riotam, tajā pašā laikā tristana ir samērā drošs ad carrijs, ar diviem ideāliem escape mehāniskiem - jumps un knockbacks.

also morgana ir drošs un solids ap picks, tevi nereāli grūti nosist kā arī vari savējos glābt ar šieldu un snēru un stanu (lol).

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...