Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

kesh, dod nick un spelejam, tu jau ar savu mazo lvl un skillu noteikti tur karalis esi :D

grūti bez runem un mastieries + es esmu ad spēlētājs un pirmajos levelos neviens neņem supportu kas nozīme , AD ir ļoti atkarīgs no teama + nevar safarmot tik cik vajag , jo kāds vislaik pizdī creepus :D

kāds tev nicks ? pievienošu...

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tas items nav vajadzīgs. Tie ir bursta championi, kuri nepilda savu pienākumu ar 1300 goldiem iztērētiem uz catalistu early game, kad varētu nopirkt 2 vai 3 dorans ring.

Bet lūdzu, pamato kāpēc man nav taisnība. :)

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu , ko jūs par tiem buildiem... Nav tāda viena builda kuru tu visu laiku lieto. Pērc tādus ītemus kādus tev vajag pret championu pret kuru tu spēlē.

un vispār RoA neiet kopā ar rabadons nu nekā.

brandam es dažreiz kā pirmo ītemu pērku RoA , dažreiz rabadon , dorani , atkarīgs no tā kā iet savā līnijā.

Tas pats ar AD čariem bez healera sāku ar boots + pots tad dorans

ar healeri dorans un nakamais uzreiz BF swords.

viss atkarīgs no tā pret ko spēlē un kā pašam iet līnijā..

protams normal geimos viss ir daudz savādāk - rankedā es eju AD bot ar supportu kurš nesit mobus un 8tajā minūtē man jau ir bf swords. normal games jāiet ar kādu kurš vai nu lasthito vai maisa lasthitot un tur 15tajā minutē vel ar 3 doraniem jāskraida.

btw - http://clgaming.net/livestreams

btw - http://www.solomid.net/streams.php

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

Nu es ar brandu rašoju early catalyst, jo piemēram ar savām rūnām spēju jau levelā sestajā nahuj izburstot jebkuru carry, bet mans sustain ir līdzīgs stikla gabalam. Tādējādi es varu

A)Lleveloties un turēt savu līniju līdz 11 līmenim, ja ne augstāk un perfekti izdzīvot on fārmot.

B) Kvalitatīvi gankot nebaidoties par to, ka tevi pašu iznesīs ganka laikā

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tāpat kā teikt, ka visiem AD carryiem vajag Sheen early game, jo izmanto daudz skillus.

Tikai tāpēc, ka kaut ko var buildot, to ne vienmēr ir labāk darīt.

Brand nevajag 200 manu katru reizi levelojoties, ja perfekti pietiek ar 2xDoran's Ringu mana regenu.

tl;dr - ar dorans ringiem agresīviem early game championiem ir daudz lielāks potenciāls nekā ar katalistu. Plus veiksmi fārmot zem torņa, kad pretinieku leineris ar dorans ringiem ar vienu skillu nosit visu creep wave.

Link to comment
Share on other sites

brands nu noteikti nav no passīvajiem ap carryiem, kuriem cataly ir unreal labs. Ir tev catalyst vai nav, ja tev pretī ir sakarīgs brands/cassiopeia/malzahars w/e, tevi var nonest vienā burstā anyway. Nemaz nerunājot par to, ja kaut kas neiet pēc plāna un tev catalystam sanāk tik kādā 8-9 levelā, tad nu točna vairs vairs nav worth it (protams izņemumi vienmēr var būt). Turpretī "passīvajiem" ap carryiem, piemēram, swain catalyst is a must.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu Sharingan'am un m3rsy'am par catalyst vs dorans ring diskusiju. Uz savu aniviju, swainu, oriannu, ryze un kassadinu roa man gandrīz vienmer ir must item's un bieži es viņu pērku pat pirms otrajiem bootiem, turpretī spēlējot ar brandu, annie, le blancu un cassiopiu 2 dorani ir daudz vērtīgāki par early catalystu. Un, jā, man tas arī liktos ļoti dīvaini, ja es redzētu brandu vai leblancu ar catalystu nevis 2 dorana ringiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...