Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

vnk jasavacas sakarigam teamam! es nevaru sagaidit kad tiksu 30lvl un savaksu sakarigus kompanjonus. man tie mazie slaavi ir konkreti pieriebusies. nemot vera ka es neesmu nekads labais speletajs, delj viniem iet vel sudigak. no tiem akstiem nevar saprast neko (ko vini daris) un vel vini runa ta, it ka speletu pasaules top komandas.

Link to comment
Share on other sites

no tiem akstiem nevar saprast neko (ko vini daris) un vel vini runa ta, it ka speletu pasaules top komandas.

Man vakar viens teica: Xin get skills! Es paskatījos, vai atkal neesmu aizmirsis kadus piecus līmeņus pielikt skillus, nē tikai vienu. :D

Link to comment
Share on other sites

OK, es pilnīgi nenožēloju , ka pārgāju uz west serveri, jo tur ranked spēles nebīja iespējams spēlēt, tagad esmu jau 1500 elo. Būtu easta, paliktu 1200 elo.. !!!!!!!!

Iespējams tas nozīmē ka west ir nūbīgāki spēlētāji? :D

Link to comment
Share on other sites

karoč man zb vienam zadočīt šodien , ja kāds grib paspēlēt normal games - KESHATRON

west

Parej uz East un bus ar ko spelet. Ka redzi lielaka dalja tomer sez East. Mazs barinjs savacies un aizjais tikai prom. Ja spej novakt kompaniju, nav svarigi kura serveri, vnk izskatas ka uz East vieglak novakties butu!

Link to comment
Share on other sites

Ārčijs OP, vajag nerfu. :lol:

p.s. - tas ko toreiz ar amniju aizbaidijat bija hwan.

Un man personigi nav nekas pret civekiem, kuri spele East, tacu kads te teica, ka labak East spelet GIGNiesiem, jo tur vieglak novakties. Kam es gribetu atbildet ar pretjautajumu - cik reizes jus novacaties spelet kopa? Jus tur skype izmantojat? Vai kadu Ventrilo? Jo es GIGN mumble serveri bez West speletajem tikai dota klaunus un bulletu esmu redzejis.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu spelejis, jo neesmu 30lvl. Skamzy, Fakeyu, Craden (bor1ng) ir diezgan biezi online... Man liekas ka Fakeyu bija vairaki latviesi ar kuriem vins kopa spele. Man pasam ari ir paris latviesi kam 30lvl, bet ne no gign. Es sikak nez, neesmu meginajis savakt, jo pasam vel 30lvl nav. Drizuma bus, tad ari noteikti sarunasu kadu vakaru kad visiem iemeginat uzspelet.

Link to comment
Share on other sites

ir tāda lieta, ka, ja pērc archangel's staff, tad stakojas pasīvais, ne unique passive , bet passive.

tātad

iedomājies, ka tu nopērc 3 archangelus un savāc 1000 mana bonuss, katrs tev dod % ap no 100 manas, bet visi kopā 9%.

tev ir ~3k mana,tas ir 270 ap no katra stuffa. es varu kļūdīties, bet man liekas, ka tas tā strādā.

Link to comment
Share on other sites

Neviens gandrīz šajos laikos nepērk archangel stuffu.. Varbūt tādam kā karthusam noder (VIENS), bet nu jā.. neiesaku bildot to mēslu.

Pats defaultākais (labākais) builds ir

Road of Ages

Rabadons

Void Staff

Zhoynas Huragllas , vai kā tur.

rylais scepter (ja esi pārāk squishly un vajag kkādus hp)

ancient grāmatiņu (spell vamp)

boots = sorc, ja ir daudz CC (stuni,feari,sneari bla,bla) tad jāpērk merc boots.

Link to comment
Share on other sites

Visi itemi ir situational un katram charam savadaki vajadzigi. Piemeram Cassiopeia'i Rylai's ir loti vajadzigs items, savukart Oriannai pilnīgā nederigs.

Kesh, spelejot pret lvl1 nubiniem, diezko daudz skillu sev neuzlabosi. :) Tas ta, nav uzbrauciens domats, bet vienkarsi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...