Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

es lena gara ari velkos augsa! tagad speleju ar visu pec kartas, vismaz funs... vienigi ka rezultati ne tie labakie man :D

tulit 27 limenitis! bet nu ja, tiksu lidz 30, tad ari gribetos kadu gign tm :)

P.S. Sodien tieis domaju aks man tas par Craden friends lista ar tik daudz games. Tagad skaidrs ka savejais :)

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

tas ka jūs visi spēlējat lolu man neko neizsaka , elo izsaka gan , varbūt šeit ir kāds ar ko spēlēt manā elo ranga....

nevienam šeit nav tik liels elo.. pats spēlēju ranked spēles, bet neiet labi, katru spēli man komandā pagadās kaut kāds retards 13 gadīgs.

Link to comment
Share on other sites

Izrauties no 1500 uz augšu nav sanācis. Stulbi papisieni sākas ar rushojošiem supportiem, midu papisošiem varoņiem utt. Tagad spēlēju praktiski tikai rankedus, vēlme tikt uz 1700+ vismaz. SapirkOs supportus and shit.

Link to comment
Share on other sites

nu jau gandriz 29. liimenis...

un pirmo reizi es konkreti ownoju, parasti tik taa... 18/1/5 pa 26 minutem, pietam tas 1 pasa sakuma novacot zem tower pats atravos. bet pa lielam netieku gala ar twitch... patik ar vinu spelet, bet kaut ko nepareizi daru. ar rumble, fiddle, karthus tiri ok jau maaku!

P.S. Briest mums gign team?

Link to comment
Share on other sites

Par to līmeni... Pastrīdēšos... Skandonāvi ir krietni augstāki par to, ko piedāvā vairums eiropas. Vienīgie kas tur ir +- labi ir vācieši, un arī tie ne visi. Tā kā viss ir tik pat daudz kā placebo. kaudze ar wannabe-pro dalbajobiem aizvācās uz West cerot ka tur viņi vinnēs, bet īstenībā sanāca tādi paši vien sūdi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...