Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

mož vayne uzvarētu, btw viss ir atkarīgs no rūnām, mestērijām un cilvēka skila.

cilvēka skilla, spēlējot tavā līmenī, kad tu sasniedz noteiktu līmeni, tad tas ir lielākoties atkarīgs no čempiona. Vayne nekādigi nevar uzvarēt renektonu uz 1v1 :)

Un te iet runa, kurš čempions stiprāks, nevis kurš spēlētājs labāks.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no kāda veida 1v1 tas ir. Ja 1v1 vienā lane no spēles sākuma, tad Renektonam nav izredžu.

tieši renektonam no vairums bruiseriem ir, viņam ir sakarīgi aoe dmg skili, ar kuriem arī mazā levelā pie troņa viņš var noskaldīt mobus + viņam no skilla vamp effekts ir.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

tieši renektonam no vairums bruiseriem ir, viņam ir sakarīgi aoe dmg skili, ar kuriem arī mazā levelā pie troņa viņš var noskaldīt mobus + viņam no skilla vamp effekts ir.

Tava parastā atbilde - BET EARLY GAME NEKO NEVAR IZDARĪT, JO VAR ZEM TORŅA FĀRMOT.

Ir tāda lieta kā leina nespiešana uz torni. Taisi tikai last hittus un pārējo laiku pavadi zonojot pretinieku un sitot viņu, ja viņš pienāk par tuvu.

10 minūtē 130 cs tev, 30 cs renektonam.

Link to comment
Share on other sites

renektons veynu 1v1?? are you kidding me? ja nekas dižš nav mainījies, tad vayne var nokaitot krokodillu un viss, balle beigta, to pat es zinu mersy, shame on you! btw nav stipru un vāju čaru, ir skilloti un neskilloti playeri un ir sabalancēti, nesabalancēti čari.

CASE CLOSED!

Link to comment
Share on other sites

renektons veynu 1v1?? are you kidding me? ja nekas dižš nav mainījies, tad vayne var nokaitot krokodillu un viss, balle beigta, to pat es zinu mersy, shame on you! btw nav stipru un vāju čaru, ir skilloti un neskilloti playeri un ir sabalancēti, nesabalancēti čari.

CASE CLOSED!

@ competitive gan saka savādāk. un ne gluži, renektonam ir slice and dice + flash ja baigi vajag, atmas+warmogs un diez vai tā veina baigi stipri dzels, ja nu tomēr tad uztaisi thornmail pa nieka 2k.

Link to comment
Share on other sites

mersy, ko tu tur spirinies, tu domā, ja tev ir warmogs un sazin vēl kas, tad vayne ir plika? phantoms, bloodthyrsters, lieta darīta. aizrullējas un aizšauj to renektonu dirsā prom. + ja nekas nav mainījies, tad silver bulletiem ir % true dmg un, kāda velna pēc, tu domā, ja renektonam ir flash, tad vayne nav summoner spellu??

Link to comment
Share on other sites

Ja abi cilvēki māk spēlēt, 1v1 leinā principā jebkurš ranged izvaros meļešņikus, ja vien viņiem nav stiprs ranged poke kā, piemēram, Galio. Gapcloseri neskaitās. Viss tā dēļ, ka tikko melee ienāks pēc creepa vai vienkārši par tuvu, viņš dabūs pa seju.

Link to comment
Share on other sites

mersy, ko tu tur spirinies, tu domā, ja tev ir warmogs un sazin vēl kas, tad vayne ir plika? phantoms, bloodthyrsters, lieta darīta. aizrullējas un aizšauj to renektonu dirsā prom. + ja nekas nav mainījies, tad silver bulletiem ir % true dmg un, kāda velna pēc, tu domā, ja renektonam ir flash, tad vayne nav summoner spellu??

thornmail un lieta darīta pret tavu jobano bloodthirsteru. Tu domā, ka renektons vienkārši nevarētu nahuj noexaustot vaynu, nosliceanddiceot, nostanot un nonāvēt? Vayne ir ļoti skvišī, tajā pašā laikā renektons ir ļoti tanky ar sakarīgu dps + life steal.

Vispār, par ko mēs te strīdamies? un kā tu atļaujies vispār man kaut ko teikt, nodevēj!

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

bļļļāāā. tāda spēle! pizģets. uzvaru no dirsas izrāvām. score 63:88 pretinieku labā.

mūsu tīma Kyle nofīdo (specīli iet pa lane un neko nedara) 21 reizi. bļa, un vinējām.

šiem tīmā akali ar score 54:15 :D

mums bij tik badass catlyin. kopā gājām un vislaik atsitām akali, pēctam pārējos kā sīkos paņēmām. nu tas ir ja akali specīali neasita mani ar 1 skilu pašu pirmo :) tad gan uzreiz bij quadra killi viņai.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nodevējs my ass. Tu esi tas, kas uzmeta tirgus laukumu. Dota is the way. Un mēs strīdamies par taisnību. Es tev vēlreiz teikšu to pašu, ko iepriekšējā postā, bloodthyrsters atsūks tavu sūda thornmailu, tu exhaustosi? domā vayne to nevar vai flashot? Tu slice and dice gribi, vayne paripo prom iepis tev, iešauj vēlreiz, aizšauj tevi prom, paripo atkal. tā tavu renektonu nokaito un vsjo, lieta darīta. Tieši tas pats, ko pateicu iepriekšējā postā. Lūdzu man neliec rakstīt 3. reizi to pašu. Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Vakar pieregistrejos, lai paskatitos par ko visi fano. Jau laicigi saku kam man sada zanra speles nu nav nekad baigi patikusas. Nu un ari isti tagad nesapratu ka jaspele. Iepirku Tryndamere, bet nu galigi neko izdarit nevaru. Laikam ar meele es vnk nespesu darboties. Ir kadi ieteikumi ka ar to spelet? Vai varbut kadu mage labak nemt? Ka labak iepirkties? Krat kaut kam labam, vai pa druskai pirkt no letakajiem uz prieksu? Un visi trenejas Uz botiem vai labak tjipa PvP treneties?

Nick: MVIR

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...