Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nidalee ir nonerfota, nevis uzbufota.

Gan cougar forma, gan heals uz ko viņa bija tik laba, tagad glass champion.

Nolidoja no tier 1 uz tier 3, pat MLG atm viņu vairs nebano un neņem, bet priekš normal spēlēm vari ņemt.

Shaco tagad ir tik pat vājš, kā talons. Ja nav farm vai feed, tad tev ar vienu combo nobeigs, pirms tu paspēsi iegriezt 3 reizes. Neesu redzējis nevienu, kurš teiktu, ka nidalee ir uzbufota, tāpēc, man tas likās smieklīgi, viss kas no viņas palika ir sķēpa pockings.

Link to comment
Share on other sites

Nidalee ir nonerfota, nevis uzbufota.

Gan cougar forma, gan heals uz ko viņa bija tik laba, tagad glass champion.

Nolidoja no tier 1 uz tier 3, pat MLG atm viņu vairs nebano un neņem, bet priekš normal spēlēm vari ņemt.

Shaco tagad ir tik pat vājš, kā talons. Ja nav farm vai feed, tad tev ar vienu combo nobeigs, pirms tu paspēsi iegriezt 3 reizes. Neesu redzējis nevienu, kurš teiktu, ka nidalee ir uzbufota, tāpēc, man tas likās smieklīgi, viss kas no viņas palika ir sķēpa pockings.

  • Javelin Toss
    • Mana Cost reduced to 50/60/70/80/90 from 60/70/80/90/100
    • Cooldown reduced to 6 seconds from 7 seconds

    [*]Pounce

    • May now be affected by Cooldown Reduction
    • Cooldown increased to 4 seconds from 3 seconds

    [*]Primal Surge

    • Mana cost adjusted to 60/80/100/120/140 from 65/70/75/80/85
    • Base heal adjusted to 50/85/120/155/190 from 60/90/120/150/180
    • Ability power ratio reduced to 0.7 from 1.25

    [*]Swipe ability power ratio increased to 0.4 from 0.2

    [*]Aspect of the Cougar now grants 10/15/20 armor and magic resistance instead of 10% Dodge

    [*]Fixed several tooltip errors (especially those in Cougar form)

bishki tik ir nerfots heals un tas viss!

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

  • Javelin Toss
    • Mana Cost reduced to 50/60/70/80/90 from 60/70/80/90/100
    • Cooldown reduced to 6 seconds from 7 seconds

    [*]Pounce

    • May now be affected by Cooldown Reduction
    • Cooldown increased to 4 seconds from 3 seconds

    [*]Primal Surge

    • Mana cost adjusted to 60/80/100/120/140 from 65/70/75/80/85
    • Base heal adjusted to 50/85/120/155/190 from 60/90/120/150/180
    • Ability power ratio reduced to 0.7 from 1.25

    [*]Swipe ability power ratio increased to 0.4 from 0.2

    [*]Aspect of the Cougar now grants 10/15/20 armor and magic resistance instead of 10% Dodge

    [*]Fixed several tooltip errors (especially those in Cougar form)

bishki tik ir nerfots heals un tas viss!

bišķi? 1.25 to 0.7 ir bišķi? oO

coguar formā lekšanai cd ir diezgan manāmi lielāks

10% dodge aizstāts ar sūda resistiem, kas nereāli liels nerfs.

nidalee ir stipri, stipri nonerfota.
Link to comment
Share on other sites

Nidalee ir nonerfota, nevis uzbufota.

Gan cougar forma, gan heals uz ko viņa bija tik laba, tagad glass champion.

Nolidoja no tier 1 uz tier 3, pat MLG atm viņu vairs nebano un neņem, bet priekš normal spēlēm vari ņemt.

Shaco tagad ir tik pat vājš, kā talons. Ja nav farm vai feed, tad tev ar vienu combo nobeigs, pirms tu paspēsi iegriezt 3 reizes. Neesu redzējis nevienu, kurš teiktu, ka nidalee ir uzbufota, tāpēc, man tas likās smieklīgi, viss kas no viņas palika ir sķēpa pockings.

Talons nemaz nav tik vājš. Ar melee grūti piebeigt viņu sākumā un beigās, ja labi pabarots.

Link to comment
Share on other sites

No shaco, ja vien nespēlē pret idiņiem, jēga ir tikai, ja ar viņu junglo, kas ir ļoti jāmāk.

Tie. kas uzskata, ka nida nav nonerfota, laikam nekad nav ar viņu kaut puslīdz mācējuši spēlēt. Heals un pounce bija tie skili, kas raksturoja nidalee, tagad viņa ir šķēpu dispensers/squishy melee ar mazu dmg. Par traku iesita viņai.

Link to comment
Share on other sites

Talons nemaz nav tik vājš. Ar melee grūti piebeigt viņu sākumā un beigās, ja labi pabarots.

Tas, jau nekas, ka Reginald no solomid norēca viņu, testējot un hotshotgg pēc 4spēlēm teica, ka abi ar shaco viena kastē metami. At ranked games, ja tavejais paņem talon, tad sākās flame war, lai neņēm. Elementz viņu ir ievietojis tier 4.

Labi pabarots jebkurš čampions var būt op, bet ja spēlē aizvelkas līdz 30minūtēm un rezultāts ir kautkāds 8:8 abu komandu rezultāts, tad viņa vienīgā noderīga spēja at teamfight (ielekt vienu nosailencot, kamēr tevi viss teams noņuko), jo visiem patīk glass champ nogalīnāt pirms uzbrukt citiem un talons ir

1. Silenc

3. Ultimate

2. Run

Ja, ar viņu neiet earlygame, tad beigās tu būsi viens no tiem, kas meiģinās cs krāt un skraidīt pa lane, kamēr enemy pusho mid/dragon/tavus džungļus, jo defojot tu nedabū gold/xp

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Paldies Šerlok Holms. :)

Pilna pakaļa ar tādiem čempjiem, kuri ir labi tikai, ja early game owno.

Pilna pakaļa ar tādiem čempjiem, kuri teamfightos nav īpaši noderīgi.

Pilna pakaļa ar tādiem čempjiem, kuriem rankedos nav vietas.

Pilna pakaļa ar tādiem čempjiem, kuri HSGG acīs ir sūdi.

Nesaprotu par ko tik liela brēka. Kas jūs gribēta, lai visi čempji ir Irelia/Lee Sin/Orianna/etc?

Jebkurā spēlē vajag dažādību. Un Talon ir atšķirīgs no FOTM čempjiem. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka esmu fanbojs, bet tev jāpiekrīt, ka viņš ir tieši tas cilvēks, kurš zin vislabāk.

Viņš un Elementz.

Tas, ka tu esi fanbojs ir skaidrs, bet es to vairak kā joku biju domajis, jo vinsh visskalak par to raud. :)

Džouks, nekas vairak. :P

Link to comment
Share on other sites

The Carry.

Jo man patīk ar carryiem spēlēt un lielākoties neko nerunāju čatā.

edit: Un vispār tas jautājums bija adresēts uz visiem :)

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Bļa, tas HoN tāds puņķis vislaik connection lost visos mēslos un shopā, un visi vislaik liek vote uz concade, vai kick, jo ir baigie zadroti. Dizaina ziņā un opcijās viņš liekas labāks, bet palieku labāk pie lol kaut arī jau apnicis.

Vēl tas autoattack in HoN vnk zbal ...

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...