Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Kam vajadzigs heals? Towerdiviem.

Ja tev vajag healu, lai towerdaivotu, tev diez vai vispār vajag towerdaivot.

uz 18 levela gandrīz neviens spells vairs nav vajadzīgs, ja nu tikai flash un teleport, exhaust dažreiz noder.

Skams diezgan labi apkopoja manas domas par šo postu.

Nesen paņēmu čempionu paku un pāris snīkijus, daudz interesantāk spēlēt.

Vienīgais kasjaks lola ziņā pašlaik ir Leonas atlikšana uz šo nedēļu, Positivusa dēļ nesanāks padrotot. Patīk man ļoti tāda stila čempioni un spēle.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev vajag healu, lai towerdaivotu, tev diez vai vispār vajag towerdaivot.

kata ar hīlu = 6 frags @ beginning... Pie tam, ko gan vēl ņemt uz to pašu katu?

Exaust - neviens un tā neaizbēgs.

Ghost - fuck it, have shunpo

Flash - 2 flashi jau priekš paranojiķiem.

CV - Mēs esam supports?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

kata ar hīlu = 6 frags @ beginning... Pie tam, ko gan vēl ņemt uz to pašu katu?

Exaust - neviens un tā neaizbēgs.

Ghost - fuck it, have shunpo

Flash - 2 flashi jau priekš paranojiķiem.

CV - Mēs esam supports?

Es ar shaco, kas principā pēc stila ir ļoti līdzīgs katarīnai, ņemu ghost/exhaust vai teleport/exhaust. Teleports splitpushiem un backdooriem, ghost ātrumam un papildus haste, exhaust, lai varētu tankus sasist. Ja tu taisi AP katu, tad exhausts nav tik noderīgs. Vienīgais čars, kuram es mēdzu paņemt hīlu, ir soraka, for added bonus.

Ja tu sākumā vari dabūt 6 killus towerdaivojot ar hīlu, tad pretinieki ir vienkārši idiņi un tos killus tu dabūtu tāpat, pretējā gadījumā hīla vietā varētu paņemt daudz lietderīgāku skillu, kurš tev ļautu nosist vai palīdzēt nosist daudz vairāk purnus.

It kā jau pohuj, ja labi sanāk, bet par heal+flash vai heal+ghost čaļiem loading skrīnā es tāpat ņirgāšos. :)

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Shaco ir AD Carry (Vai AP nuker, kā sataisi). Es taisu hibrīdu no katas, lieta tāda, ka normāli pretikieki uzskata tevi primāreo mērķi, kad tu esi miris, tu tā pat esi primārs mērķis, tā ka hīls glabj, esmu ispēlējis ap 200 spēlēm ar katu, un zinu par ko runāju.

Link to comment
Share on other sites

Arī nesen sāku spēlēt (>7dienas). Pašreiz top champi (ar kuriem vislabāk iet) ir Caitlyn un Cassiopeia. Ņemu ghost+exhaust. Bišķ piešāvos pie Garen. Sākumā domāju baigais sūds, bet kad saprot kā ar viņu jāspēlē, tad killi nāk ripodami, tik uzsākt ar viņu grūti. Daudz vēl kas nesaprotams. Pērku parasti to, kas ir ieteikts, vai kādas itēmas, kas noder vēlāk kraftojot (nezinu vai tā šeit to sauc). Ā un ietestēju ezīti Rammus. Nu sākumā gāja ļoti grūti, pēctam, kad tiku pie kruta armora, bija jau labāk. Es ticu, ka tie, kas māk spēlēt ar viņu var tašīt.

Link to comment
Share on other sites

Arī nesen sāku spēlēt (>7dienas). Pašreiz top champi (ar kuriem vislabāk iet) ir Caitlyn un Cassiopeia. Ņemu ghost+exhaust. Bišķ piešāvos pie Garen. Sākumā domāju baigais sūds, bet kad saprot kā ar viņu jāspēlē, tad killi nāk ripodami, tik uzsākt ar viņu grūti. Daudz vēl kas nesaprotams. Pērku parasti to, kas ir ieteikts, vai kādas itēmas, kas noder vēlāk kraftojot (nezinu vai tā šeit to sauc). Ā un ietestēju ezīti Rammus. Nu sākumā gāja ļoti grūti, pēctam, kad tiku pie kruta armora, bija jau labāk. Es ticu, ka tie, kas māk spēlēt ar viņu var tašīt.

Ar jebkuru čempi var krešot. Tikai jāpērk pareizie itemi pret tiem, kas tev konkrētajā geimā ir pretī. Vai arī ir daudzi standarta buildi konkrētiem hero.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko čali, šodien tiek ieviest gaidītais patch (!) Daudz labu uzlabojumu, Leona arī, yeah.

Tā dēļ es nevaru normāli uzlaist rīta mačus divus. wtfisthisshit.

Link to comment
Share on other sites

serveri atkal pišās... quequ,server busy etc shit.. sāk jau tracināt. Gaidu ātrāk splitu un pārnesīšu savu akkauntu uz USA serveri, naxuj to EU ! IM MAD NOW!11111111111

1310125158493.jpg

Izbaudi spēlēšanu ar 200 pingu. :)

Link to comment
Share on other sites

serveri atkal pišās... quequ,server busy etc shit.. sāk jau tracināt. Gaidu ātrāk splitu un pārnesīšu savu akkauntu uz USA serveri, naxuj to EU ! IM MAD NOW!11111111111 :zavaliebalo:

Sadalīs eiropas serveri un tur varēs izvēlēties kurā pusē būt. Nejauc iekšā šeit amerikas serveri, jo ar to nav nekāda sakara. Man, piemēram, ir gan amerikas servera lols, gan eiropas. Kad eiropa neiet spēlēju tur, tiesa gan, ka tur viss atkal jāsāk no sākuma, bet citreiz ir forši atcerēties, kā bija spēlēt tikai ar tiem čempiem, kas ir rotācijā un pretī arī tie paši. Amerikas serverī spēlēt ātri izbesī, jo kā jau visur mazie lvl ir pilnīgi noobi un brīžiem gadās tādas lietas, ka nezini - smieties vai raudāt, jo var gadīdies un visticamāk gadīsies, ka kāds ūber cirvis būs tavā tīmā. Bet, ja ir pacietība iziet to visu vēlreiz, tad tik uz prikšu. :thumbsup:

edit: aizmirsu pateikt, ka tas 200 pings neko daudz nemaina (vismaz man).

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Jums nav nekādu problēmu ar "Session closed" erroru? Es parasti lol nevaru atstāt ilgāk kā pusstundu, jo tad, kā mēģinu sākt spēlēt, izlec tas sūds. Arī, kad aizveru portatīvo ciet, pēc atvēršanas izlec tas pats errors.

jā, tas tāpēc, ka neesi aktivs ilgu laiku un tad viņš aizverās ciet, lai citi cilvēki tiek iekšā tavā vietā :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Daudz vēl kas nesaprotams. Pērku parasti to, kas ir ieteikts, vai kādas itēmas, kas noder vēlāk kraftojot (nezinu vai tā šeit to sauc).

Reccomended itemi bieži mēdz būt sūdi vai pilnīgi nevajadzīgi. Ej mobafire.com un skaties čempionu buildus, kas jāpērk un kādā secībā. Iesaku tikai no sākuma izlasīt kam tas builds ir domāts un kā ar konkrēto čempionu vispār spēlēt, tur ļoti labi ir aprakstīts.

Ja spēlē nedēļu, tikai loģiski būtu, ja tu jau saprastu, kādās situācijās kas vajadzīgs.

Starpcitu, Rammus ir armadillo, dzīvniekus skolā nemācīja?

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, neatceros kaut reizi skolā kādu pieminam armadillo. Tas tā. Nav tomēr vispopulārākais dzīvnieks.

A, par session timer, es no rīta ieeju LoL un vakarā, pēc 6 stundām, spēlēju. Nav probu. Arī uz portatīvā. Protams, jātur vislaik ieslēgts, jo nohibernētējot dabiski, ka atņirgsies klients.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...