Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Šis ir topiks par GIGN spēlētāju piedzīvojumiem iekš League of Legends (turpmāk LoL).

LoL ir MOBA žanra spēle. MOBA žanrs aizsākās ar DotA spēles izveidi.

Nerakstīšu palagu par spēli pašu (to var atrast gan šajā topikā, gan oficiālajā mājaslapā).

Spēle ir Free-To-Play un tiek updeitota iknedēļu.

Zemāk GIGN spēlētāju nikneimi iekš LoL.

EU-West serveris:

  1. minOrity/~ jeyna ~: Ghostwritten
  2. m3rsy: ETHECA
  3. Su1c1deRv2: Su1c1deR
  4. rusty: evanny
  5. ARCHEBALDS: ARCHEBALDS
  6. amniijs : Fat Drummer
  7. hwan: hwanlv
  8. kesh: KESHATRON / Sekaiichi / Lady_Gragas
  9. boom: uubers
  10. direktors: Proctologist
  11. SkaM: SkaMzy
  12. b0r1ng/Katarinas speciālists: bOr1ng
  13. Fake^/šī topika jokdaris : I do tops
  14. Dievs : Dievs1337
  15. lasters : lasters
  16. MManuvietuienjemaregjistretais : MVIR
  17. cash^ : naudinja
  18. Godfoot : GodFoot
  19. bOoTabEne : BotaBene
  20. Renegaats : mp5navy
  21. kaaamis : Khaamis
  22. 665 : krispats
  23. Stifijs : cilvetksD
  24. LikeThemApples : Stackerrr
  25. Tenchy : Awkid

EU-Nordic-East serveris:

  1. Rawen: whitepony89
  2. yoyed: Sorave
  3. bullet: Get dat beat UP
  4. Outlawz: SirWhat.
  5. Pirats ar 1 aci : Pirats ar 1 aci
  6. kay27: kay27
  7. ExplosivE: Ritinsh
  8. Snjiftuzijs: Snjiftuzijs
  9. Oddish : Odinsh
  10. ANALGINS : kachmando
  11. fr0zen : thafr0zen
  12. Jimbuga : LatBats
  13. Banāna Telefons : Prawnlord
  14. jancho: Rukijs
  15. kjiselis : zrns
  16. SHARp^ : KristapsM1337
  17. puisiitis : Spaikijs
  18. Nightmares: EdzhuaNM
  19. LazyLac1s : lac1s
  20. Mike : Krichukz
  21. Stifijs : stiflers from cs
  22. Makc : HuXyRCe6e
  23. LikeThemApples : stackerrr
  24. deziiblis : LVDeziblis

Topošie spēlētāji - lūdzu spiežam šeit vai rakstam privāti pie manis, ja vēlaties ielūgumu uz spēli.

Jaunie spēlētāji - izlasiet topiku pirms uzdodiet jautājumus.

Vecie spēlētāji, kuri iepostēja niku topikā, bet tas nav šajā listē - PM man ar niku.

Topiku updeitoju ar nikiem vienreiz nedēļā. Tāpēc, ja savu niku tur vēl neredzi un nav pagājusi vēl nedēļa, lūdzu neraksti. Ja ir pagājusi, met PM un saki, lai neslinkoju.

EDIT: Nesūtiet man vairāk sūdu par šo topiku. Niki vairāk netiks postēti, visiem pohuj tāpat. Ja kaut ko vajag, rakstiet Fakeyu, viņš ir šī topika jokdaris. Priekš Katarinas pro tipiem, griežieties pie b0r1ng.

p.s. - tie ģēniji, kuri domā, ka esmu gaišreģis, nepievienojot serveri, iečeko vai ir ielikti pareizajā listē. Ja nav, tad PM man.

Edited by ~ jeyna ~
pievienoju sevi un vēl divus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pats spēlēju jau 3-4 mēnešus LoL'u esmu apmierināts, tagad serveris tiek pārcelts uz jaunu kasti, jo pēdējās 2 nedēļas nebīja iespējam spēlēt dēļ ddos attackiem, visu laiku serveri karināja. More info here - http://eu.leagueoflegends.com/news/prepare-eu-west-and-eu-eastnordic

Un kas ir FOTM? :DD

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Nāc gan spēlēt, būs jautri. Pievieno skype - krisys.

FOTM jāskatās, ko tev patīk darīt. Iesaku spēlēt ar lētajiem čempiem, kas ir spēcīgi un NAV (bļe piemirsu šito svarīgo vārdu pievienot lol) grūti viņus apgūt (ashe, ryze, etc.,). Ryze it īpaši ir labs faceroll čempions, pat ja sākums sanāk sūdīgs, līdz spēles beigām jau meltosi sejas. For general tips iesaku apskatīties leaguecraft mājaslapu http://leaguecraft.com Tur ir tieši strategy sadaļa utt. Ieteiktu arī paskatīties kāda pro spēlētāja streamus iekš own3d.tv

anyway spēlē arī vari pievienot - whitepony89

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

Jūs laikam baigie veiksminieki, ka tiekat iekšā

Man visu laiku busy sakarā ar eiropas sķelšanos or smth

Ingame niks SkaMzy

Esu divus vai trīs no gign izņēmis no friend lista, jo es tīriju friend boxu un visus angliskos nepazīstamos noņēmu

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Man tu esi točna pazudis Skam, Mercy can vēl ir, bet netieku iekša... Biju ielogojies, bet tad nojobnījās viss... Tagad gaidu kamēr busy pāries (kādas 15 min jāpagaida ar atvērtu klientu)

Link to comment
Share on other sites

Es zinu daudzus kuri neliek ne kapeikas iekša un viss ir ok.. nauda reāli vajadzīga tikai lai pirkt skinus (prikols vēl ir tāds, ka var pikt arī čempionus par naudu, bet es to nedaru, nopirku sev 7 rūnu lapaspuses.) Bet tā - pilnīgi visu var nopirkt par ingame valūtu (īsta nauda tevi nepadara stiprāku)

Link to comment
Share on other sites

Par naudu tu vari pirkt RP ( par RP tu vari pirkt championus, skinus, xp/ip boostus uz dienam/uzvarām) bet visu pārējo tu vari ingame sasniegt bez naudas, tas ir chempioni/rūnas, izņemot champion skinus.

Bez naudas tev vienkārši ilgāk jakačājas un nevajag līdz 30lvl pirkt championus pa labi, pa kreisi. Labāk sataupi vienam konkrēti, ar kuru gribēsi ownot un sakombinē rūnas tieši priekš tā. Jo, ka es nodingoju 30lvl, man nebija ip lai pirktu rūnas un vajadzēja grindot, līdz varētu pieklājīgi rādīties ranked.

Es domāju, tev sākumam pietiktu ar master yi championu. easy to learn un labs sakumā, jo daudz noobi un maksā arī lēti (3uzvaras vai 6zaudējumi un ir tavs) :)

ai bor1ng pasteidzās

Anyway, tagad šausmīgi lagi ar serveri, jo tagad notiek pārmaiņas sakarā ar ddos attack vai arī cilvēku daudzumu(tā ari nesapratu red post at lol.com/forum) tāpēc jāpaciešas.

Kā jau pieminēja, par naudu tu neesi ne par % stiprāks, visu izsaka teamplay un savs skills atri reaģet ar pareiziem skilliem pret pretinieku. Galvenais sākumā ir last hitot minionus, lai ātri dabūtu gold un dabūtu priekšroku itemos

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Vispār iedālā varinatā - vajag lai uz 30 levelu būtu

1. 3 čempioni, kas tev patīk - Tanks, AD Carry\Ad Assasin, AP Carry\AP Assasin

2. 3 rūnu komplekti (apmēram 50k RP) Armor Penetration + Attack Speed, Magic Penetration + Ability Power, Tanku rūnas (Dodge\Armor\Magic Resist\Health)

Un tikai pēc tam - pirkt čempus kas patīk, piepirkt viņiem rūnas, un kad tev ir sakomplektēti kādi 6 varoņi - tiaki tad dtoši vari līst rankedos pēc 30ā

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Nu, katru otradienu nāk klāt 10 hero pa brīvu un tur vienmēr ir izvēle starp carry/ability power/support/tank un tad viņi pēc nedēļas nomainās uz citiem desmit (low lvl supportu neviens neņem)

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

low level nevien junglu neņem, tankus neņem, par supportiem kuri supporto es noklusēšu :D

Eu , Skam, tu iekšā tiki? man rāda Calculating jau kādu pus stundu...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...