Jump to content
GIGN Forum

Bezvadu Routeris


naziic
 Share

Recommended Posts

Esmu nobriedis pirkt jaunu bezvadu routeri, jo vecais ( airlive kaut kāds ) ir nobesījis. Pagaidām metu acis uz WRT54GL, tā cena ir ~ 36.00 Ls. Nespēju izlemt, vai pirkt šo routeri vai nē, jo nepatīk fakts, ka šis ir izlaists tālajā~ 2005 gadā, tādejādi kaut ko novecojušu nevēlos nopirkt. Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli par šo routeri, kā arī par alternatīviem variantiem. Budžets ~40.00 Ls

Kādēļ vēlos mainīt šo routeri?

1) Cauri gāzbetona sienām sūdīgi velk, un te jau nu vienkārši vajag kaut ko spēcīgāku, jo esošais airlive ir nīkulis.

2) Ieslēdzot uTorrentu nets vairs nav lietojams,lai gan nekas īsti netiek vilkts ( ~ 4kbs )

3) Šo veco teju neiespējami normāli saslēgt ar psp, blackberry vai citām niķīgām iekārtām.

4) Bieži kārās augšā - negāja wifi un nācās šo restartēt.

Svarīgi, lai šie mīnusi ar jauno routeri tiktu novērsti + lai būtu 3Lan porti. Iepriekš minētais routeris iepriecina ar to, ka atbalsta dažādus CFW.

N standarta atbalsts,manuprat, nav nepieciešams.

Ko Jūs par šo domājat? Vai var pirkt routeri, kurš izlaists pirms ~ 6 gadiem?

Link to comment
Share on other sites

Man WRT54GL griežās uz DD-WRT absolūti bez jebkādām problēmām jau vairākus gadus. Softiski pietūnējot velk cauri 3 istabu dzīvoklim no viena gala līdz otram un no ceturtā stāva līdz pagalmam.

Link to comment
Share on other sites

Hvz, vairākas bija "aizrīšanās" (pēc restarta viss ok) tajā pašā laikā, otra IP kas ir no tā paša provaidera, bet bez rūtera strādāja bez problēmām. Ar DD-WRT pagaidām nekas tāds vēl nav gadījies.

Link to comment
Share on other sites

Ja grivi to zilo (slinkums rakstit to kodu) vari mos no draudzenes nopirkt. Vina tikko nopirka jaunu rūteri, jo tas optisko netu nevelk. Tagad stav, metajas.

A, tā, itka nekad neesmu dzirdejis, ka vina sudzetos. Velk ari normali talu. Parasti sezu netā mašinā sezot. (router 3. Stava sez)

Es gan ieteiktu panemt ar N standartu, lai butu nodrosinajies nakotnei. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...