Jump to content
GIGN Forum

Ryan Dunn


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Vakar vakarā vel nemanīju policijas ziņojumu, ka viņš ir dzēris.

Kur jūs ņēmāt šādu informāciju?

Vinš esot pāris stundas iepriekš soc.tīklos publicējis fotogrāfijas kur redzams, kā viņš ar čomiem kapā. Un tad nesušies uz 180km/h, ķipa.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Vinš esot pāris stundas iepriekš soc.tīklos publicējis fotogrāfijas kur redzams, kā viņš ar čomiem kapā. Un tad nesušies uz 180km/h, ķipa.

es lasīt ar māku. Kur bildē bij redzams, kā/ko/cik viņš dzer? varbūt izdzēra vienu alu? kamēr nav policijas ziņojums, tikmēr jūs visi esat Tvnet komentētāju līmenī.

Par ātrumu vispār pirmā dzirdēšana. nekas vel nav oficiāli.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+1, beidzat raudat, ja Janka ar savu ziguli preilos nosistos visi brektu kads daunis, ka dzeruma brauc, bet te.. :superlol:

Tu te neaprunā manu mīļo pilsētiņu :DD

Runājot par dzērājšoferiem, tad ļoti "jauki" ir tas, ka šis beigās tā arī nekādu nopietnu sodu nesaņēma.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Tu te neaprunā manu mīļo pilsētiņu :DD

Runājot par dzērājšoferiem, tad ļoti "jauki" ir tas, ka šis beigās tā arī nekādu nopietnu sodu nesaņēma.

cik nu man zinams, tad mate bijusi vel lielaka pali un likusi delam sturet. Cik nu tur jaliek, visiem jau liela duusha palii :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

cik nu man zinams, tad mate bijusi vel lielaka pali un likusi delam sturet. Cik nu tur jaliek, visiem jau liela duusha palii :)

Nav nekāds brīnums. Tā ģimenīte visu laiku dzestījās un vakaros vēl mēdza apkārt pabraukāt...pāris reizes jau pabija grāvī, bet nu tas pie daudz mazāka ātruma. Šoreiz brauciens pēc jaunas pudeles beidzās mazliet savādāk...

:Par likšanu dēlam stūrēt visticamāk, ka galīgi greizi, jo tas sīkais jau labu laiku to mašīnu lauza braukādams apkārt. Mēs gan vairāk domājām vai vecākais brālis sīko nepielika pie stūres, lai pats netiktu cietumā, jo viņam jau iepriekš bija labi daudz problēmu ar policiju.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

1308615124806.jpg

Es gribētu redzētu video ar to kā tas notika, jo viņš esot izbliezis entajiem kokiem cauri un iemaucoties pēdējajā, mašīna ir uzsprāgusi. Īsts kaskadieru moments.

Link to comment
Share on other sites

Par likšanu dēlam stūrēt visticamāk, ka galīgi greizi, jo tas sīkais jau labu laiku to mašīnu lauza braukādams apkārt. Mēs gan vairāk domājām vai vecākais brālis sīko nepielika pie stūres, lai pats netiktu cietumā, jo viņam jau iepriekš bija labi daudz problēmu ar policiju.

kaut ka ta lieta grozijas ap to, ka brauks tas, kurs vismazaka paalii, katra zinja neviens tur nav vainigs, ja nu vienigi alkohols.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...