Jump to content
GIGN Forum

Bans


Puisens.
 Share

Recommended Posts

Mans niks ir 2FasT | Puisēns. (mana 1 sūzība)...

Es spēlēju ar draugu 2FstT | BulleT. , jeb [sDK]BulleT jūsu serverī un pekšņi man uzlika banu it kā par vh.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 87052

| ADMINS: ModeratO

| NOBANOTAIS NIKS: 2FasT | Puisens.

| NOBANOTAA IP: 78.84.128.182

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.06.2011 00:15

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/87052

+---------------------------------------------------------

Diemžell es nēsmu rakstijis demo un pats vinš ar nav rakstijies. Tapēc būs jācer ka noticēsiet man uz varda.

P.S (Man uzlika banānu pēc tam kad biju to uzrakstijis sekojošo) Es sadzirdēju cilvēku skraidam,šaujam pa manu komandas biedru, tunelī pie b bāzes,es pats biju tuneli uz kāpnītēm un uzrakstiju viens b tunelī,bet es pa kapnēm neskreju aukšā sabijos laikam :)(Kaut gan es pirms tam biju rakstijis vislaik kur c4 utt. saprotams uzliktu gag )

p.s.s Ceru uz jūsu atsaucību.

p.s.s.s Vārdu kļūdas utt neņemat vērā.

Link to comment
Share on other sites

3m20s - to pēdējo ct nevarēja dzirdēt. Tu savu pricel velc cauri sienai uz viņu un beigās kill. Tāds pats moments bija 2round 1kill, bet to, it kā varēja dzirdēt.

17m50s - Tu stāvi kā stabs bāze pie kastes, T nāk ar Ammulet of Cat (ķipa, klusā iešana), pēkšņi, kā viņš ir Tev tuvumā, Tu pietupies, pricels gaisā un T ir miris pēc 1sec.. Viņu nevarēja ne redzēt, ne dzirdēt.

24m30s - Tu jau sāc šaut ātrāk pirms esi redzējis viņu.. Un nemaz viņu iepriekš neredzēji, ne dzirdēji, jo šim T bija Ammulet of Cat.. gaišreģi ieslēdzi šajā round?

26m02s - Pēdējais moments pirms bana. Tur nekā nebija. Viņš leca uz a2, pagriezās, ieraudzīja T stobru. Griezās atpakaļ un saprata, ka tas nav viņa teammate, apgriezās un nošāva.

Visu karti truli spēlē. Truli stāv, nezinu kāpēc. Truli šauj. Neliekas, ka viņam būtu wh. Skatieties paši. Tie momenti ar tiem pretiniekiem, kur tas silent walk, nu.. nezinu,nezinu, kā viņš zināja :)

Link to comment
Share on other sites

Mans niks ir 2FasT | Puisēns. (mana 1 sūzība)...

Es spēlēju ar draugu 2FstT | BulleT. , jeb [sDK]BulleT jūsu serverī un pekšņi man uzlika banu it kā par vh.

BLAH BLAH BLAH

Nu ja nav WH, tad varbut shitie caur skype pa laikam viens otram saka prieksha?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...