Jump to content
GIGN Forum

Nepilnības Serveru Listē Vai , Kas...


struncis112
 Share

Recommended Posts

Nepilnības serveru listē vai, kas es esmu diezgan lielā neizpratnē , tieši ar gign server listi, nesaprotu kā tas varēja notikt un vai vispārs kaut kas tāds ir iespējas bez paša gign, bet diezvai jums tādi sīkumi kā citu projektu problēmas interesē, tad nu lūk man ir jautājums.

Mums bija serveris, kurš atradās 45. vietā liste HND, un bija tāds projektiņš RGC , krāni no tā sāka mums nelikt mieru, jo pārāk ātri kāpjot augšā un tad nu viņi kaut kā bija samainījuši serverus.

Es nesaprotu kā tā var būt , tagad tajā vietā , kur vajadzēja atrasties mūsu serverim , ir viņu serveris un mūsu serveris ir tā kā pa jaunam pievienots....

Varbūt atbildi kāds zin , kas pa vainu un kā to varētu izlabot, lai tie bērni dabū aizrīties.

Lūdzu, esiet izpalīdzīgi un pasakiet ja kāds zin , lūgums neaizvēr topiku tik ātri ciet...

Sīkumi: šeit vajadzēja būt mūsu serverim Te

Un šeit lūk tagad ir mūsu serveris Te

Serveris arī nebija offline ...

Mazliet apbēdina, ja jūs tur nespējat neko darīt vai vienkārši vsp izbanot Rgc no server listes , jābūt tak kaut kādiem noteikumiem/normām, , nepatīkami , boostojām serverus, lai tik būtu augstu gign server listē, bet vairs nekā....

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

45 serveri vel eksistē Latvijā?

Man likās, ka tikai aptuveni pieci serveri/community, kur vel cilvēki apgrozās

Tu pārprati , mēs bijām 45. vietā gign serveru meklētājā...

EDIT: Man interesē , kur ir tā gign serveru listes nepilnība, kad šādi mierīgi var kaut kāds projekts ieņemt mūsu vietu un mūs pašus atjaunot pa jaunam....

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

serveru reitings tiek aprēķināts no uptime,spēlētāju skaita un citiem brīnumiem. Piedod, bet laikam tavs serveris vairs nav tik populārs ;)

Tu arī pārprati , apskaties manu otro linku , mans serveris vienmēr bija pilns , tad mana servera vietu kaut kādā nezināmā veidā paņēma Rgc un viņi manu serveri atjaunoja pa jaunam. Un nekas nav ticis mainīts, ne IP adreses utt. Es vienkārši nesaprotu kā viņi to paveica, kaut kādi super hakeri, kas kā nieku gign server list uztaisa kā sirds kāro ?

Tur tajā visā ir caurumi...

Un par to reitingu , to es zinu....

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...