Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

REAL.

Pāris stundas nopišos ar tiem klientiem, lai uzzinātu, ka viņu minimum requirements ir liels uzdirsiens, jo 300 kartēm nav pieejams tāds draiveris kādu spēle prasa. :lol:

Real EA.

edit: btw, conrad versija strādā.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

bļāāā nu nafig jāsarežģī dzīve, kur es to origin akauntu, lai rauju? Kapec nevar vienkarši iedot stīmā uz downloadu..kas man jādara? :D

kas pie velna vispār ir origin? Jau otrā spēle, kur to mēslu vajag, some kind of protection?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

mēģināji paskatīties canirunit?

RAM Minimum: 2 GB

es nesaprotu šo prikolu:

Required You Have green_checkmark_small.gif Video RAM 2.7 GB

kas par hibrīdkarti ir man? Jo reāli man laikam ir 512 video karte, jeb ļoti ļeva 1gb

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

nu tā, neskatoties uz to, ka can i run it rāda, ka man neder videokarte(again lol), spēle man tomēr iet, protams high settingus varu pat nesapņot, tāpēc es izdomāju, ka es tuvākajā laikā ņemšu jaunu laptopu.

ir kaut kādi lagi, bet īsti nevaru saprast, tas ir dēļ kompja vai vodafone neta :D rīt ietestēšu kamā ir vaina. Spēle izskatās baigi labā, tik tā metro karte....huuh, baigais sviests. Kā tur vispār tā spawnošanās notiek? Tad es augšzemē spawnojos, tad iekš metro, neko nerubiju. AAAAA un sistēma spēles kā tāda ļooooooti atgādina Battlefield free to play.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...