Jump to content
GIGN Forum

Saeimas Atlaišana


Turismox
 Share

Recommended Posts

Vispār neiebraucu kāds sakars ir 2x balsot par vieniem un tiem pašiem cilvēkiem, ja 1.x nekas nesanāca un Bērziņš palika ar 50 balsīm...

Par Zatleru nobalsoja 43 deputāti, pret viņu - 55 tautas kalpi. Bērziņš saņēma 50 deputātu balsis. Pret viņu balsoja 48 parlamentārieši.

Nevienam nebija 51 balss.

Edit: es sapisos. :fsckinsad:

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izskatas tauta 20.00 sanak pie saeimas. Cerams bus vairak kaa 13 janvaarii, haoss valstii, revolucija, asins izlieshana utt. :D

ak jaa, tika saeima jau bus tuksa, kada jega tur tuseties :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kāpēc, bet ir tādi cilvēki, kurus man pietiek tikai vienreiz ieraudzīt un man viņš riebjas līdz vemšanai. Sūdīgi, ka tāds ir arī jaunais prezidents :(

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

ag0ny, kāpēc uzreiz ar apvainojumiem, katram ir savas tiesības atdzīt kādu par labāku/sliktāku un izrādīt simpātiju vai antipātiju. Un parasti tie, kas noraida, ir vai nu galīgi bezsmadzeņu radījumi vai arī vienkārši mazi, puņķaini puišeļi.

Link to comment
Share on other sites

Ar Zatleru bija tas pats : visiem bija tāds "wtf kas tas tāds? ārsts par prezidentu?." Ierosināja saeimas atlaišanu tagad kkāds tautas varonis. Nāks gadi un čels (A. B.) iemācīsies iztekties etc.

Es nesaprotu pa ko te cepties: Ministru prezidents ir un paliks nozīmīgāks par prezidentu. Viņam (prezidentam) ir tikai reprezentatīvs statuss, jo kā nekā - prezidentāla republika parlamentāra republika.

btw esmu neitrāls.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

ag0ny, kāpēc uzreiz ar apvainojumiem, katram ir savas tiesības atdzīt kādu par labāku/sliktāku un izrādīt simpātiju vai antipātiju. Un parasti tie, kas noraida, ir vai nu galīgi bezsmadzeņu radījumi vai arī vienkārši mazi, puņķaini puišeļi.

kuce.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ar Zatleru bija tas pats : visiem bija tāds "wtf kas tas tāds? ārsts par prezidentu?." Ierosināja saeimas atlaišanu tagad kkāds tautas varonis. Nāks gadi un čels (A. B.) iemācīsies iztekties etc.

Es nesaprotu pa ko te cepties: Ministru prezidents ir un paliks nozīmīgāks par prezidentu. Viņam (prezidentam) ir tikai reprezentatīvs statuss, jo kā nekā - prezidentāla republika.

btw esmu neitrāls.

Parlamentāra republika

Link to comment
Share on other sites

PINHEAD, pirmkārt, viņš ir cieši saistīts ar tiem visiem p*dariem oligarhiem. Esi padomājis, kāpēc miljonāram būtu jāiet par prezidentu? Skaidrs, ka tur daudz netīrumu.. + Tev kā latvietim nebūs kauns par tādu klaunu prezidentu? Ne viņš runāt māk, ne ko. Tak var redzēt, ka iepirkts tas viņa amats, lai Šleseram ar bandu būtu izdevīgi.

Bērziņš ir apzadzis tevi, tavus radus, tavus draugus.. VISUS! Kā vispār var ko tādu pieļaut? Tak tie deputāti natūrā iespļauj tautai sejā. Viņus visus kā vienu ar sūdainu mietu vajag padzīt!

Ilgi tas tā vairs neturpināsies.. kaut kad jau tā bumba sprāgs. Tā jau tauta ir saniknota par tiem klauniem, kas omēm pensijas atņem, palielina nodokļus visam, bet sev pieliek pie algas, maksā vairāk prēmijas un vēl zog naudu visvisādos veidos (iečeko kaut vai Nekā Personīga kādreiz). MURGS!

Link to comment
Share on other sites

ag0ny, kāpēc uzreiz ar apvainojumiem, katram ir savas tiesības atdzīt kādu par labāku/sliktāku un izrādīt simpātiju vai antipātiju. Un parasti tie, kas noraida, ir vai nu galīgi bezsmadzeņu radījumi vai arī vienkārši mazi, puņķaini puišeļi.

Jebal - šis vārds šodien mani vnk besī ārā .. kas ir mļin - neviens nejēdz vairs pareizi rakstīt?? Ko visi var at-dzīt - tačkas no Vācijas? <_<

Edited by OdyZ
Link to comment
Share on other sites

Pieprasu live streamu no pašreiz notiekošā ekšena pie Saeimas. Paldies.

edit: ok, tur laikam nekas nenotiek.

*Plkst.20:18 Pie Saeimas sākuši pulcēties iedzīvotāji, protestējot pret jaunā Valsts prezidenta Andra Bērziņa ievēlēšanu. Patlaban pie Saeimas ēkas pulcējušies aptuveni simt aktīvistu, lielākoties gados jauni cilvēki.

/izkopēts no TVNET/

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, tagad atliek Zatleram savu partiju izveidot, un liders vinsh tur toch buus.. Pec tam Zatleru par MINISTRA PREZIDENTU,un varbut kaut kas notiks,bet Berzinsh jau izdomaas ka labaaks par Lembergu neviens nemaz nevar buut...

Ah jaa un ziniet kam Berzinsh ir lidzigs,tiko atcerejos...

http://www.ventspilszinas.lv/lv/zinas/sports/2010/03/30/bk-ventspils-godinas-armandu-kraulinu/

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...