Jump to content
GIGN Forum

Saeimas Atlaišana


Turismox
 Share

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tikko pamodos, galva vēl nestrādā, un, uzzinot šos jaunumus, nezinu vai priecāties, vai raudāt. Ceru, ka vbuyer's iemetīs kaut ko labu šajā sakarā.. It kā šķita, ka Zatlers varētu rosināt Saeimas atlaišanu, bet ko tagad? Vai kaut kas mainīsies? Nezinu vai tiks ievēlēti normāli kandidāti, kamēr nereformēs kaut kādā veidā sistēmu, tikmēr viss būs pa vecam, kā piemēru varam ņemt iepriekšējās Saeimas vēlēšanas - vairaki cilvēki man ar stipru pārliecību centās ieskaidrot to, cik Vienotības cilvēki ir godīgi un ka viņi ir citādākikā valdošā elite - jā ar Jaunupu priekšgalā. Bet `ptu`, kas notika pēc jaunās valdības izveides? Sāka stumt savējos pa visiem valsts uzņēmumumiem. Nekas tiešām nemainīsies, ja atkal, man aizejot uz vēlēšanām, priekšā tiks nolikta lapiņa ar pieciem vārdiem - Šķēle, Šlesers, Lembergs, Urbanovičs, Āboltiņa -, un privatizēšanas process varēs turpināties. + Pastāv iespēja, ka SC varētu iegūt visvairāk balsis. Savukārt, neaizejot uz tatas nobalsošanu, tie simts perdeļi nospriedīs, ka viss ir kārtībā. Nezinu, pagaidām neesmu vēl iedarbinājis domājamo verķi, vēlāk varbūt mans domu savarstījums būs skaidrāks..

Link to comment
Share on other sites

Gadijuma nebija tads likums ? Vai es ko jaucu.

Tiesību ierosināt tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu nevar izmantot gadu pēc Saeimas sanākšanas, gadu pirms Saeimas pilnvaru beigām, Valsts Prezidenta pilnvaru pēdējo sešu mēnešu laikā

Link to comment
Share on other sites

Gadijuma nebija tads likums ? Vai es ko jaucu.

Tiesību ierosināt tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu nevar izmantot gadu pēc Saeimas sanākšanas, gadu pirms Saeimas pilnvaru beigām, Valsts Prezidenta pilnvaru pēdējo sešu mēnešu laikā

Tas, ko tu domā ir Satversmes 14.pants un tas attiecas uz gadījumu, ja Saeimas atlaišanu ierosināt vēlas nevis prezidents, bet gan 1/10 daļa vēlētāju. Uz prezidentu attiecas Satversmes 48.pants.

Link to comment
Share on other sites

B*e tam Liepniekam gribas ar svaru bumbu pa ķirbi iemest!!!

Protams, ka Zatleram ar tas ir izdevīgi, jo bija skaidrs, ka tie zagļi ievēlēs Bērziņu. Bet nu come on, pateikt, ka tagadējā Saeimā viss ir kārtībā? bullshit.

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Kurš tad strādās tajā saeimā? Es par tādu naudu tur nudien nevēlētos strādāt. Tad labāk par programmētāju. Žopa ir. Piedevām, esmu ļoti pārliecināts, ka 50% nesavāksies. Reāli - vai vispār kāds ir aizgājis nobalsot patreiz notiekošajā balsošanā?

http://www.cvk.lv/pub/public/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kurš tad strādās tajā saeimā? Es par tādu naudu tur nudien nevēlētos strādāt. Tad labāk par programmētāju. Žopa ir. Piedevām, esmu ļoti pārliecināts, ka 50% nesavāksies. Reāli - vai vispār kāds ir aizgājis nobalsot patreiz notiekošajā balsošanā?

http://www.cvk.lv/pub/public/

Beefs

Kvorums nav nepieciesams.

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

Kā vienmēr pirms vēlēšanām tiek solīti zelta kalni, neiekrītiet atkal Letiņi! Jo tos brīnumus jau dzirdam kopš neatkarības laika! Kāpēc nevarēja rosināt, kad vēl nebija plānotas nekādas vēlēšanas?

Link to comment
Share on other sites

Valdis atlaida saeimu jo viņam:

1. Nebija ko zaudēt

2. Viņš tāpēc var tikt ievēlēts vēlreiz...

Pretēji tam ko domā lielākā daļa cilvēku, šis varētu būt arī mēģinājums tikt ievēlētam vēlreiz. Bet ja saeimu atlaidīs un viņu neievēlēs tāpat būs labums.

Viennozīmīgi izdevīga situācija.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...