Jump to content
GIGN Forum

Gign Tf2 Serveris


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Jums tas serveris stāv galīgi tukšs, pat vakaros nesanāk... Es domāju ka jāķeras pie pēdējā salmiņa, ieliekat serverī pāris botus. Vienkārši tā varbūt arī sāktu nākt vismaz kaut kāda tauta, savādāk vispar pilnība tukšs...

Tikko spēlēju vienā serverī kur ir uzlikti boti un pielikts pings lai varētu biki pačakarēt spēlētājus, toties vismaz tur tauta sanāk.

Ko sakat? Vai arī vajag tad biežāk eventus taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Bet tu saproti ka labāk tad lai parādās un pazūd nekā ka vispār nav. Vismaz ja būtu boti tad varētu kādreiz uzkapāt. Jau sen gribēju gignā uzspēlēt, bet vai tad ir iespēja? Es kamēr sagaidīšu spēlētājus ātri vecs palikšu. ;D

Link to comment
Share on other sites

Veram ciet tf2'u un laizam minecraft!

Labāk apvienojam tf2 ar minecraft un izveidojam tf2craft. Oi, bļin, TAS JAU IR IZVEIDOTS.

Tas ka serveris ir tukšs ir normāli, atkārtošos n-to reizi. Demogrāfiskais zudums veidojas dēļ eksāmeniem un citiem tamlīdzīgiem šitiem.

Bet varbūt es arī kļūdos, un cilvēkiem pašlaik ir laiks, bet vnk apnicis garlaicīgais tfs, vai arī defaultās mapes. Varētu pamēģināt iesviest paciņu ar kādām paštaisītām mapēm. Vai arī paņemt kādas mapes un pat pārtaisīt viņas gign-style, ar gign logo viskautkur un daudzko jaunu.

Sapņot nav aizliegts. Bet dažreiz ir arī neveselīgi tavai realitātei. Es tikai mēģinu pasviest idejas.

Khe khem... Nāk meet the.. Varētu cerēt arī uz... Nēe no way :D

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Labāk apvienojam tf2 ar minecraft un izveidojam tf2craft. Oi, bļin, TAS JAU IR IZVEIDOTS.

Tas ka serveris ir tukšs ir normāli, atkārtošos n-to reizi. Demogrāfiskais zudums veidojas dēļ eksāmeniem un citiem tamlīdzīgiem šitiem.

Bet varbūt es arī kļūdos, un cilvēkiem pašlaik ir laiks, bet vnk apnicis garlaicīgais tfs, vai arī defaultās mapes. Varētu pamēģināt iesviest paciņu ar kādām paštaisītām mapēm. Vai arī paņemt kādas mapes un pat pārtaisīt viņas gign-style, ar gign logo viskautkur un daudzko jaunu.

Sapņot nav aizliegts. Bet dažreiz ir arī neveselīgi tavai realitātei. Es tikai mēģinu pasviest idejas.

Khe khem... Nāk meet the.. Varētu cerēt arī uz... Nēe no way :D

YO! tak ir uzliktas snakewater utt. a par pašveidotajām mapēm... pārsvarā viņas ir garlaicīgas un nav nobalansētas

Edited by Hims
Link to comment
Share on other sites

Nedirs Snakewateram. Ar ko nav nobalansētas ibio? Viņu spēlē ESL'ā un nav nobalansēts. Diršana.

es tām mapēm kāreiz un nediršu virsū lol ;) kāreiz mani ļoti priecē ka gignā ir tās mapes. ar garlaicīgā un nenobalansētām es domāj kā: toyfort_elvē un ir ļõõõõõõõti daudz sūda karšu.

Link to comment
Share on other sites

Ir ļõõõõõõõti daudz sūda karšu.

Ko jūs sakāt par to ka kāds sataisa topiku par to kuras no custom mapēm viņam patīk, pievieno viņas top postā, un pārējie balso? Vai ir jēga šādu mēģināt?

Tādējādi, katrs varētu ieteikt kura no custom mapēm viņam patīk, a pārējie izvēlēties.

Es tagad nebrūku virsū serverim pastāvošajai sistēmai, bet bieži vien cilvēki izvēlās paspēlēt valves mapes starp citiem serveriem, jo tādu ir daudz. Saprotat domu? Nav jav uzreiz jāuzliek tonna jaunu mapju, vai arī jāmaina kas cits.

Es personīgi gribētu dzirdēt ko par šito domu domā administratīvās personas.

Topikam daudz jēgas citādāk nav, jo šis jau ir izrunāts vismaz 3 reizes.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...