Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 3


rusty
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

bor1ng, tu zini, ka sūkājot BC peni tik daudz cilvēks stulbs paliek?

tev tiešām liekas, ka pasaulē lielākā FPS spēle, kas ienes milijardu 2 nedēļās izskatīsies viduvēji? ar budžetu priekš pašas spēles virs 100 milijoniem?

20 mp mapes+spec ops. SP notiks 15 vidēs ap visu pasauli (bc2 notiek trijās - ziema, tuksnesis un džungļi + visas mapes ir vienādas pēc dizaina, tik izkārtojums cits (ar tukšām ēkām nez nekā)

un man patīk bc2, norm rukāju tagat (lol, te viss ir pretēji, mw2 sūdzas pa noob tube, bet bc2 visi viņi izmanto) :superlol:

domā tavs bc būtu tik labs, ja nebūtu mw? un otrādi? cilvēki kam ir smadzenes saprot ka ir vajadzīgi vismaz divi milži, kas cīnās viens pret otru. tas nozīmē konkurence un lielākas pūles darbā tiek pielitkas. ja nebūtu viena otrs ātri vien sāktu slinkot - un pie naudām kādas šīs abas frančīzes ienes tas nenotiks.

turpini sūkat peni borin, ta ir vienīgā lieta ko tu jēdz darīt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bor1ng, tu zini, ka sūkājot BC peni tik daudz cilvēks stulbs paliek?

tev tiešām liekas, ka pasaulē lielākā FPS spēle, kas ienes milijardu 2 nedēļās izskatīsies viduvēji? ar budžetu priekš pašas spēles virs 100 milijoniem?

20 mp mapes+spec ops. SP notiks 15 vidēs ap visu pasauli (bc2 notiek trijās - ziema, tuksnesis un džungļi + visas mapes ir vienādas pēc dizaina, tik izkārtojums cits (ar tukšām ēkām nez nekā)

un man patīk bc2, norm rukāju tagat (lol, te viss ir pretēji, mw2 sūdzas pa noob tube, bet bc2 visi viņi izmanto) :superlol:

domā tavs bc būtu tik labs, ja nebūtu mw? un otrādi? cilvēki kam ir smadzenes saprot ka ir vajadzīgi vismaz divi milži, kas cīnās viens pret otru. tas nozīmē konkurence un lielākas pūles darbā tiek pielitkas. ja nebūtu viena otrs ātri vien sāktu slinkot - un pie naudām kādas šīs abas frančīzes ienes tas nenotiks.

turpini sūkat peni borin, ta ir vienīgā lieta ko tu jēdz darīt :thumbsup:

yeah you know what? runa klājas par BF nevis par BC therefore your post is useless

Link to comment
Share on other sites

Bc2 ir pilnigs shits. Ja kas. Bf2 vinju joprojam iesparda turniru un speletaju zinjaa. Un runa gaja par bf seriju nevis par bc seriju. Un call of duty ir sevi jau izdzivojis, jo vienigais uz ka dziivo visa serija ir vecais labais modern warfare un ari mw2 druscinj. Pec black ops kluva skaidrs ka jauna nekaa nebus. Pec nedeljas naks klajaa bf3 conquest gameplay. Tad jau redzesim kas sparda un kas nee.

Btw, runajot par praatu un penjiem, es esmu Nations cup uzvaretajs BF2 Conquest 8x8 formaataa krievijas izlases pamatsastaavaa. Tapat es esmu black ops komandas Priority, kas dotajaa bridii ir zinama ka Team ThermalTake pamatlicejs, kopa ar vinjas tagadejo menedzheri Ofna. Shis teams tagad njem visu priekshaa EPS (ja tu protams zini kas tas tads), bet bez manis jo taa spele man pieriebaas. Man liekas ka es pietiekami zinu par abam serijam no visiem skatu punktiem lai izteikt savu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

yeah you know what? runa klājas par BF nevis par BC therefore your post is useless

ah. storijs cits. spēle būs tādi pati (pat vairāk pēc mw izskatīsies, jo BC SP kampaņu īpašu padarija pati bad company ar saviem dialogiem). un atkal būs iznīcināmu patukša vide. bet tāpat gaidu ar nepacietību.

bor1ng, really? domā mani rausta tavs skills? es gribu pateikt,ka man besij cilvēki, kas nesaprot, ka ir vajadzīgs gan mw gan bf, lai spēlētāji iegūtu pēc iespējas labākas spēles. jā viens būs labāks pa otru šogad (drošvien bf), nākamgad atkal otri saņemsies vairāk un uzlabos savu spēli.

Link to comment
Share on other sites

bor1ng, tu zini, ka sūkājot BC peni tik daudz cilvēks stulbs paliek?

tev tiešām liekas, ka pasaulē lielākā FPS spēle, kas ienes milijardu 2 nedēļās izskatīsies viduvēji? ar budžetu priekš pašas spēles virs 100 milijoniem?

20 mp mapes+spec ops. SP notiks 15 vidēs ap visu pasauli (bc2 notiek trijās - ziema, tuksnesis un džungļi + visas mapes ir vienādas pēc dizaina, tik izkārtojums cits (ar tukšām ēkām nez nekā)

un man patīk bc2, norm rukāju tagat (lol, te viss ir pretēji, mw2 sūdzas pa noob tube, bet bc2 visi viņi izmanto) :superlol:

domā tavs bc būtu tik labs, ja nebūtu mw? un otrādi? cilvēki kam ir smadzenes saprot ka ir vajadzīgi vismaz divi milži, kas cīnās viens pret otru. tas nozīmē konkurence un lielākas pūles darbā tiek pielitkas. ja nebūtu viena otrs ātri vien sāktu slinkot - un pie naudām kādas šīs abas frančīzes ienes tas nenotiks.

turpini sūkat peni borin, ta ir vienīgā lieta ko tu jēdz darīt :thumbsup:

Noteikti tās 20 mapes būs tikpat lielas cik 2 rush moda mapes bc2. Ja tu bc2 ar reconu sēdi krūmos un mirsti , tad tev tiešām liekas ka spēle ir mēsls. Es tev ieteiktu ieiet kādu vakaru battlefield.lv atradīsi teamspeak kanālu , mēs tur parasti runājam , un domājam visādas taktikas lai varētu iznest mcomus , bet ja tu viens pats mūždien sēdi , tad tev tiešām ir garlaicīgi. Ko visi saskata tajā sūdā COD , kuram jau cik daļās MP ir skrien-šauj-mirsti + vēl puse nāvju ir dēļ tā ka , katru otro reizi aiz muguras nospawnojas divi jefiņi. Video jau viņi smukus māk uztaisīt , bet es varu saderēt ka teamplay ziņā pat bf bc2 izbāzīs MW3, un grafika būs tāda pati kā MW2.

Link to comment
Share on other sites

iemācies lasīt. es teicu, ka mapes ir tukšas jo datori nepavilktu ja piebāztu telpas ar lietām.

un bļad es teicu ka man patīk bc2. un kādā sakarā tu no dirsas izrauj ka es sēžu un kempoju? čut vislaik esmu assault.

Link to comment
Share on other sites

Battlefield kaa tads ir tiirs conquest. 64 playeri. Tas ir pavisams cits taktikas limenis. Es jau nesakshu runat par to ka bf serijai videjais vecums ir bijis krietni lielaks neka cod. Ka nekaa cods ir vairak domats run'n'gun fanbojiem, bet bf ir domats cilvekiem kas patiesham ciena taktiku, tehniku un tas mijiedarbibu. Nezinu vai kaut kur vel ir, bet paskaties muuviju Integraled un Things Fall Apart pa bf2. Sapratisi kas ir saspringta speele.

Link to comment
Share on other sites

ei nost. kā tev var nepielekt. pofig ka taktikas atšķiras un daži principi. es tev cenšos ieskaidrot,ka lietas būtība ir tāda, ka gan mw gan bf dala savu pbuliku - daudzi spēlē abas. un abas kompānijas sacenšas lai paturētu tos kas ir un lai atvilināt tos, kas spēlē otru spēli.

rezultātā spēlētāji ir ieguvēji. tik tev tas nepielec un domā tikai pa saviem bf, kamēr noniecini spēli, kas tavam bf izdevējam sēž uz kakla un liek censties vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Es nenicinu cod, es nicinu to, ka codu taisa katru gadu un nevelna jaunu neieliek. Nespriedishu par sp, jo mani interese tikai mp. Tas pats black ops - ka var izlaist speli uz 2011 gadu ar 1999 gada dzineju?

Link to comment
Share on other sites

Bc2 ir pilnigs shits. Ja kas. Bf2 vinju joprojam iesparda turniru un speletaju zinjaa. Un runa gaja par bf seriju nevis par bc seriju. Un call of duty ir sevi jau izdzivojis, jo vienigais uz ka dziivo visa serija ir vecais labais modern warfare un ari mw2 druscinj. Pec black ops kluva skaidrs ka jauna nekaa nebus. Pec nedeljas naks klajaa bf3 conquest gameplay. Tad jau redzesim kas sparda un kas nee.

Btw, runajot par praatu un penjiem, es esmu Nations cup uzvaretajs BF2 Conquest 8x8 formaataa krievijas izlases pamatsastaavaa. Tapat es esmu black ops komandas Priority, kas dotajaa bridii ir zinama ka Team ThermalTake pamatlicejs, kopa ar vinjas tagadejo menedzheri Ofna. Shis teams tagad njem visu priekshaa EPS (ja tu protams zini kas tas tads), bet bez manis jo taa spele man pieriebaas. Man liekas ka es pietiekami zinu par abam serijam no visiem skatu punktiem lai izteikt savu viedokli.

Piekritu, ka pedejais spelejamais cod bija ceturtais.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...