Jump to content
GIGN Forum

6V9 Puberu Komanda


doks^
 Share

Recommended Posts

Laiks:

21.05.2011 sestdien 19:30

Mapes:

cp_badlands [uzvar komanda, kura pirmā iegūst 5 raundu pārsvaru, vai kurai ir vairāk uzvarētu raundu pēc 30 minutēm]

cp_granary [tādi paši noteikumi kā cp_badlands]

pl_badwater [uzvar komanda ar vairāk iegūtiem kontrolpunktiem. pie vienāda skaita uzvar komanda, kura ieguvusi pēdejo punktu ātrākā laikā]

Atļautie unlock ieroči:

Ubersaw

Kritzkrieg

Equalizer

Frying Pan

Holy Mackerel

Pain Train

[būsim atsaucīgi un turēsimies pie šiem noteikumiem - neviens negribēs editot whitlistu priekš jums]

Pagaidām pieteikušies:

doks - medics [kapteinis]

Banāna Telefons - solly

Gentelman - solly/pyro/heavy

Jānis - allrounders

Hwan - skauts

Faust - engy

stylerz00r - heavy

dasters - sniper

Him - demo

apinis - pyro/skauts

pieshels - pyro

SkaMy - spiegs

Impro - pyro

Mikrofons ir obligāta prasība.

Pieteikties var uz visām klasēm, bet ja būs vairāku pretendentu uz 1 klasi, tad pie 3 cilvēkiem uz vienu klasi katrs spēlēs pa vienai mapei, ja 2 cilvēki uz vienu klasi, tad protams viens tiks uz divām mapēm, bet otrs uz vienu.

Nevar paļauties ka visi spēlētāji ieradīsies un ka visiem būs laika nospēlēt visas mapes, tāpēc būtu vēlams nebūt stūrgalvīgiem un vajadzības gadījumā paspēlēt arī ar kādu citu klasi.

Tātad visi gribētāji uz spotu pub komandā aicinat mani iekš steam - http://steamcommunity.com/id/doksisthebest/

Edited by doks^
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau jauki, ja man būtu pieejas steam'am darbadienās.

Cik saprotu - netiec steam'ā darbadienā (t.i. līdz 5dienai), netiec spēlēt.

Ja nu kas, gribēju aizsist pyro spotu.

nu es tevi varu pieaddot listei kaa pyro - bet tev ir mikjis ? :)

Link to comment
Share on other sites

Kā redzat pieteikušies pagaidām ir 12 spēlētgribētāji. pēc būtības var vēl pieteikties, taču jārēķinās - vairāk spēlētāju - mazāk laika "uz laukuma" :>

Pagaidām nezinu kā sadalīt tos, kas ir pieteikušies uz visām/vairākam klasēm, bet ceru ka neviens neapvainosies, ja netiks pirmais pie spēlēšanas. Domāju ka tiem kas ātrāk pieteicās jādod priekšroka, bet tākā nevar zināt kurš tiešām ieradīsies - dalīsim sastāvu uz vietas? kā jau iepriekš minēts būtu labi, ja jūs būtu arī gatavi aizvietot kādu, spēlējot citu klasi. Nu katrā gadījumā pie spēlēšanas visus pielaidīs, kas ieradīsies laicīgi un būs pretīmnākoši.

Link to comment
Share on other sites

Labprāt pieteiktos par pyro, bet acīmredzot jau vietas nav... Varētu būt otrais rezervists... :s

Rakstu iekšā - vietas vēl nav sadalītas - un vienmēr pastāv iespēja, ka kāds neierodas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad rītdien uz pirmo mapi:

medic - doks

demo - Him

skauts - Hwan

solly - Banāna Telefons

heavy - stylerz00r

pyro - apinis

sniper - dasters

engy - faust

spy - SkaMy

Visi tie kas šeit nav ierakstīti - dabūs spēlēt otrajā vai trešajā mapē.

Visiem ir jābūt mikrofonam.

Visiem ir jānolādē un jāuzinstalē Mumble http://sourceforge.net/projects/mumble/files%2FMumble%2F1.2.3%2Fmumble-1.2.3.msi/download

Visiem ir jābūt man steam friends listē http://steamcommunity.com/id/doksisthebest/, lai varu ar jums sazināties.

Mumble servera info dabūsiet rītdien.

"Pirmais" sastāvs neko nenozīmē, jo visi +- dabūs spēlēt vienādu laiku - viss atkarīgs no tā cik jūs atsaucīgi un gatavi pamainīties ar klasēm vai aizvietot kādu.

Edited by doks^
Link to comment
Share on other sites

Rakstu iekšā - vietas vēl nav sadalītas - un vienmēr pastāv iespēja, ka kāds neierodas :)

Bļāviens, es šodien atcerējos ka man rīt uz Igauniju jābrauc. ;((((. Diemžēl nevarēšu piedalīties.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...