Jump to content
GIGN Forum

Serveris Vairs Nav Populārs.


Radiators
 Share

Recommended Posts

Tātad, jūs jau visi zināt, ka esmu viens no gign tf2 servera publikas galvenajiem elementiem, kas rezultātu sadaļā vienmēr uzrādas augšgalā. Neba vēl divas dienas, un svinēšu 200hrs nospēlētās ar spiegu...

Par tēmu. Esat arī pamanījuši, ka serveris ļoti bieži ir tukšs, un piepildās vienīgi tad, ja es vai kāds cits čatboxā ieraksta, ka jānāk spēlēt. Un tā jau paiet ļoti ilgs laiks, kamēr serveris piepildās. Jau tagad, pēdējā nedēļas dienā, kad sieva vēl nokausēta gultā guļ, kad gribās uzspēlēt tf2, serverī ir tikai 5 cilvēki, kuri pēc manas ierašanās ātri iziet ārā.

Iemesli tam. Pirmkārt to ļoti ietekmējušas nesenās izmaiņas sakarā ar jauno "reply" ierakstīšanu. Pirmkārt, tas ļoti noslogo pašu serveri, jo visi reply tiek saglabāti serverī, un, lai dabūtu viņu, viņš vēl ir jānolādē no tā. Iedomājies, ka paralēli 30 cilvēki ieraksta reply, lādē tos nost no servera, un vēl patērē citus ping resursus. Tāpēc ir ļoti neciešami spēlēt, jo pārslodzes rezultātā serveris šausmīgi lago..

Risinājums - nesen biju iegājis kaut kādā serverī, kur ir pieejama reply ierakstīšana, tāpat kā gign. Viņi bija uzlikuši download bloku tā, ka nevar reply downloadot. Tādā veidā tiek viltīgi apieta steamcloud sistēma, un ar servera pārslodzi nav nekādas problēmas. It kā reply sistēma strādā, bet tikai virspusēsi, jo pašus reply nolādēt nevar. Protams, ir vēl variants, uzlabot servera kvalitāti, bet tas prasa naudu.

Otrkārt, mapes un votemap sistēma. Spēlējot serverī, paralēli reizē strādā divas votemap sistēmas.. Sanāk, ka Tev vajag balsot par mapi divas reizes pēc kārtas, un tādā veidā pat nevar saprast, kas būs nākamā mape. Līdz ar to, spēlētāji nespēj nobalsot par savu favorītmapi, un tā rezultātā tiek uzlikta kaut kāda random mape, kas nevienam nesimpatizē, un spēlētāji vienkārši aiziet uz citu serveri.

Treškārt, valoda. Nereti rodas dažādi valodas konflikti, kur nerdi vai rageri sāk rakstīt tādus tekstus, kā "stupid russians", "stfu", "dunno what u sayin", vai arī "ŠIS IR TF2.GIGN.LV TĀPĒC ES RUNĀŠU LATVISKI, TU KRIEVS" Un tādas frāzes. Patiesībā, būtu ļoti labi, ja moderi spētu bišku pakontrolēt šos vārošos putras katliņus, un pamācīt, ka priekš tā vienmēr ir angļu valoda, kurā var droši runāt, lai izteiktu savu emocionālo patosu utt.

Ceturtkārt un galvenokārt, ĻOTI BIEŽI, iedomājies situāciju.

Tu spēlē 30 minūtes cp_dustbowl ar 32 spēlētājiem, kur ir šausmīgi saspiests, un kill/death attiecība knapi pārsniedz 1,5... Sākas besis, jo dustbowl lēnām pārvēršas par demobowl, nezini, kuru klasi ņemt, jo ar visām tāpat nomirsti vienlaicīgi. **OU I'M GONNA CAPTURE DAT POINT - SUDDENLY, OUT OF NOWHERE UBERCHARGED DEMOMAN OMFGBBQ, 1000K STINKIJI, GOOOORE, BLASHBLAHSBLASH - YOU ARE DEAD, NOT BIG SURPRISE... RAGEQUIT **BET PĒKŠŅI** VOTEMAP, visi vienbalsīgi nobalso par goldrush vai badwater, Tavā sejā pārādās cerīgs smaids, gaisma tuneļa galā, **YOYO, tūliņ ņemšu spiegu un pie Karta visus hevijus ownošu** BET TAD!!!! SERVERIS UZKARĀS, PAIET MINŪTE, RECONNECT, UN ATKAL CP_DUSTBOWL 30 MINŪTES JĀSPĒLĒ!!! THIS MAKES ME FUCKING SUICIDAL... Un tā notiek ļoti bieži, dēļ tā pat es kādreiz ragequitoju.. Par to arī varētu padomāt...

Paldies, par uzmanību, ja šo visu izlasīji. Es ceru, ka tas kaut cik palīdzēs uzlabot servera trafficu,...

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Par replay...ir jāņem nost, jo spēlēt šādos lagos ir vienkārši nebaudāmi... serverim taču ir HLTV demo, kā arī jebkurš pats var ierakstīt POV demo, no kura vēlāk uzmeikot mūviku.

Link to comment
Share on other sites

Klau puiši, a tas Source tv rij mazāk resursus kā replay?

Nu cik es saprotu tas replay dod serverim papildus slodzi, jo katrs 2 grib lejupielādēt pēdējo dzīvi?

Man patiktu ja replay paliktu, bet ja tikai viņš strādātu kā nākas. Ja serveris nevar pavilkt, nu tad nekā :)

P.S.

Serveris nebija populārs jau pirms tam, un pašreizējā laika posmā nekas nemainīsies.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Es wormam jau labu laiku atpakaļ biju aizrakstījis par tām 2 votemap... Un kā dustbowls beidzas, tā tauta pazūd. Varbūt ne uzreiz, bet pamazām nākamajā kartē.

Nezinu vai ir jau izlabots, bet man ir tāda fīča, kā gribu pielietot sm komandas, tā serveris nokaras.

Link to comment
Share on other sites

Pēc jaunā apdeita sourcemod ir kļuvis nestabils, tāpēc komandu izmantošana karina serveri. Es ticu, ka sourcemod koderi to atrisinās pāris dienu laikā.

Kas attiecas uz replay fīču - serverim lagi nerodas no noslodzes vai no nepietiekamiem tīkla resursiem. Tā fīča vienkārši ir jauna un bugaina, tāpēc serveris lago. Gan jau ka valve neguļ un cepj augšā atkļūdošanas brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

Pēc jaunā apdeita sourcemod ir kļuvis nestabils, tāpēc komandu izmantošana karina serveri. Es ticu, ka sourcemod koderi to atrisinās pāris dienu laikā.

Kas attiecas uz replay fīču - serverim lagi nerodas no noslodzes vai no nepietiekamiem tīkla resursiem. Tā fīča vienkārši ir jauna un bugaina, tāpēc serveris lago. Gan jau ka valve neguļ un cepj augšā atkļūdošanas brīnumu.

tādā gadījumā pacančiki citos serveros ir atraduši kā uztaisīt, lai nelago, jo biju iegājis vienā citā pataisīt replayus, no kura radās šis - http://www.youtube.com/watch?v=WjXPE8ub_3Q

Link to comment
Share on other sites

Replay fīču vajadzētu atstāt, nav tik daudz tie serveri, kuriem būtu viņa uzstādīta. Vismaz uzreiz redzams kaut kāds tautas pieplūdums, kaut vai tie paši pāris ārzemnieki. VALVE jau ar diez vai šādu screw up ignorēs...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Problēma ir tajā, ka serverī stāv daudz paštaisītu mapju. TF2 nav CS. Ja būtu mapcikls tikai no Valves mapēm, tad arī tauta nāktu, jo vairāk tautas jau sēž tieši 2fort, dustbowl vai goldrush un hydro serveros.

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tajā, ka serverī stāv daudz paštaisītu mapju. TF2 nav CS. Ja būtu mapcikls tikai no Valves mapēm, tad arī tauta nāktu, jo vairāk tautas jau sēž tieši 2fort, dustbowl vai goldrush un hydro serveros.

bet nejau tie normalakie speletaji spele tos 2fortus utt ja gribi spelet ar botim varam uzreiz kritus likt virsu un varbut vel pieadot pars botus lidz serveri sanaktt tauta?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...