Jump to content
GIGN Forum

Zatlers


enfuego777
 Share

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piedo ziediņ man slinkums bija lasīt. Tu sīkais mīzel tu spēsi barot 3 bērnus un izskolot?? To ka tu tjipa mācēsi bērniem kautko iemācīt tas vis ir pupu mizas!

Tu esi debīls, patiešām debīls, tiešā nozīmē. Esi gudrāks par jebkuru citu šeit? Tad vispirms paskaties uz savām gramatikas, interpunkcijas un stila kļūdām, tur vien jau Tu parādi cik gudrāks Tu esi par citiem! 9. klases nomācījies jeb nobastoji? Tu drīksti neatbildēt uz šo retorisko jautājumu, jo tas ir retorisks! Tu esi nožēlojams!

Link to comment
Share on other sites

Da lohi es jums stāstu tādu hiņju, es tāpat zinu kā mani bērni aug duraki jūs. Es jau gribēju runāt par Zatleru kakova hrena runājat par mani!

Pasaki ko es kā tēvs neizspildu sikais pimpi tu?

Es saku ielikšu kloķi visos jautājumos atvečaju.

Tu esi debīls, patiešām debīls, tiešā nozīmē. Esi gudrāks par jebkuru citu šeit? Tad vispirms paskaties uz savām gramatikas, interpunkcijas un stila kļūdām, tur vien jau Tu parādi cik gudrāks Tu esi par citiem! 9. klases nomācījies jeb nobastoji? Tu drīksti neatbildēt uz šo retorisko jautājumu, jo tas ir retorisks! Tu esi nožēlojams!

Klausies sikais pimpi. Mani bērni sen jau ir talanti. Tikai tēvs ir tāds pasists, kurš ir izbijis narkomāns!

Es varu pateikt visu par sevi, a jūs sīkie mīzeļi ko jūs varat pateikt?

Un kas ir debīls cuilvēks, manā uzstverē debīls ir tad, kad cilvēks nespēj izspildī primārās cilvēka funkcijas!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, pastāsti par saviem bērniem vairāk. Diskusija par Zatlerīti, manuprāt, nav tik izglītojoša un interesanta, pat nav pielīdzināma sarunām par taviem bērniem.
Link to comment
Share on other sites

Ziediņa posts bija tik precīzs.

edit. man jau šķiet, ka tev jau ir šizofrēnija... ja jau lepojies ar saviem bērniem ,tad pasaki mums, kas būs jāmeklē zelta talantos. Tā, lai mēs arī pārliecinātos par viņu ģenialitāti. Es jau neko nesaku, bet ja jau tu plāties, tad arī pierādi. Nav nepieciešams tagad izplūst rupjos vārdos.

edit2. Ja jau tu saproti, kas ir daunis, tad nahuj pats tā saukājies? Tas, ka man nav jau bērni nenozīmē, ka neizpildu primārās funcijas LOL.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Ziediņa posts bija tik precīzs.

edit. man jau šķiet, ka tev jau ir šizofrēnija... ja jau lepojies ar saviem bērniem ,tad pasaki mums, kas būs jāmeklē zelta talantos. Tā, lai mēs arī pārliecinātos par viņu ģenialitāti. Es jau neko nesaku, bet ja jau tu plāties, tad arī pierādi. Nav nepieciešams tagad izplūst rupjos vārdos.

kārējie wannabe popstari, gan jau.

Link to comment
Share on other sites

enfuego, mēģini rakstīt, kad tu neesi dusmīgs, ja tu vispār to spēj. Raksti tā, lai var saprast kopējo teksta domu, savādāk pašlaik tu liec kaut kādus aši paķertus faktus kopā ar lamu vārdiem un pavēlēm. Nelielies ar tādām lietām, ko tu mums uzskaiti, vai tavi vecāki lepojas/būtu lepojušies ar to ko tu esi izdarījis un visiem stāsti? Padomā. Pašlaik tu izklausies pēc nelīdzsvarota smadzeņu skalotāja.

Link to comment
Share on other sites

Enfuego, tu esi 10 reizes uzmests gaisā un 1 reizi noķerts. Paskaties uz sevīm no malas. Tu tagad runā kā pilnīgs tīnis, kurš tikai māk pateikt - bļe, nahuj, suka, pimpis u.t.t. Par savām krutajām narkošanām, dzeršanās u.t.t. WTF?!?!?!?!? AR TO TU LEPOJIES? Pietam, kad tu pateici, ka tavi bērni ir talanti, es iedomājos ļoti sliktu domu. Neapvainošu tavus bērnus, ja tev vispār tādi ir. Ja tu esi tēvs, un esi pilngadīgs, tad tu esi pāris gadus atpalicis, jo tava uzvešanās, liecina, ka tu būtu 13 gadīgs tīnis. Veiksmi dzīvē!

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Jāpiebilst, ka enfuego ir viena (nosacīti) laba īpašība - viņš ir pārliecināts par sevi.

Bet visu pārējo viņu vislabāk raksturo

Piedo ziediņ man slinkums bija lasīt.

Es esmu gandrīz vai pilnīgi pārliecināts, ka puisim neinteresē vairāk kā 3 teikumi vienkopus, maksimums pieci. Un no tādiem teikumiem var izvilkt īstās dzīves gudrības. Un pieredzi!

Link to comment
Share on other sites

Nu wooow! 3 bērni. Nopietni, ne. Uzreizu mūlāpu par kārtīgu ģimenes cilvēku pataisa.

Man liekas, enfugeno, tu neatšķir sekas no cēloņa. Tu esi kā jauns gailis ar pēdējo iPhone, tikai iPhone vietā tu izmanto savus bērnus. Un patiesībā - tie pat nav tavi bērni.

Patiesībā es nedomāju, ka tev vispār ir bērni vai draudzene ar bērniem, jo tu esi pārāk tups, lai kāda sieviete vēlētos ar tevi tusēties.

Latvijas talanti, ne... Nesen bija viens Latvijas lepnums, kurš savu meitu nodūra. Tādi paši tev talanti aug, ne?

Ja bērni tevi neklausa, tad nestāsti, ka tu kaut ko sajēdz, jo neko tu nesajēdz. Un es tev pateikšu - tava dzīves pieredze ir pilnīgs sūds. Tev vispār nav dzīves pieredzes. Man ir dzīves pieredze, man ir 3 talantīgi bērni. Bet tu esi dirsējs, jo tev nav nekā. Tikai tavas tukšās fantāzijas. Es moderiem ieteiktu tevi izbanot no šī foruma, jo tev ir jārunā ar psihoterapeitu, nevis savi murgi šeit jāpostē.

Tu esi izveidojis sev kaut kādu iedomu pasaulīti, kurā tu esi kruts čalis ar 3 talantiem, bet īstajā pasaulē diemžēl tā nav!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...