Jump to content
GIGN Forum

Nogalināts Osama Bin Ladens


Domino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un reāli, kāpēc jūs noliekat Obamu? Kurš tad bija tas prezidents, kurš bļaustījās.. *OH YEAH, WE GONNA GET THIS MONSTER* , Bušs pilnīgi zils palika attiecībā uz viņa notveršanu, bet neko neizdarīja, kamēr Obama, pēc dabas jau būdams brūns, rīkojās pie pirmās izdevības un to paveica..

Jaa vins vinju personigi ieradas iznicinat :D

Link to comment
Share on other sites

nu bet kur pats? taas bildes ir only whats matters in this case, pilnigi pohuj, varbut sie ir parasti narkodoleriishi savaa bomzhatnjikaa. Nav bildes ar binladenu, nav party.

Bilde tipa netikšot publicēta, jo viņa ir pārāk šausmīga. Tipa iešauts viņam virs labās acs. Un viņš arī bija neglīts.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

A, man reāli patīk kā ASV tikai MAZLIET mainās tā notikuma apraksts.

Sākumā bija, ka ASV vīri iekļuvuši istabā ar Osamu un viņš esot turējis savu sievu kā human shield ar ieroci rokās un viņu esot nošāvuši.

Tad stāsts pamainījās un tā nemaz nebija viņa sieva, bet gan kaut kāda random čiksa.

Tāād tomēr neviena cita istabā nebija, bet sievu sašāva, jo viņa skrēja kaut kur un ASV TROOOPI apjuka. Bet Osamam, kad viņu nošāva bija ierocis ar kuru viņš tēmēja uz ASV RIGHTEOUS WARRIORS.

Bet tagad reports ir, ka Osama bijis tukšā istabā, bez ieroča un viņu esot sagūstījuši, bet viņš ir draudējis un izskatījies aizdomīgs, un bijis bīstams, tāpēc esot šim ielaiduši divas lodes galvā.

Nav lieki piebilst, ka Obamas reitingi ir cēlušies par 9% :)

Un esot arī video, kurš uzņemts no kameras, kura bijusi piestiprināta kareivja ķiverei.

Link to comment
Share on other sites

nu ko tu pljuutii? tu nebutu laimigs, ja tiktu atklats, ka ASV ir visu safantazeejushi? taa smuki, visu oficiali pieraditu, ka nekads bin ladens netika nosauts :) laikam baigo utopiju pateicu, bet nu tas tacu butu forsi.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam ne tā uzrakstīju. Doma bija tāda, ka man personīgi vienalga, kaut gan, protams, viss liecina par to, ka nekāda Bin Ladena vispār nekad nav bijis, mani vairāk uztrauc tie cilvēki klipos, kuri izskatās stulbāki par mērkaķiem zoodārzā.

Link to comment
Share on other sites

Nukā sīkāk maz vēsturi esi lasījis vai maz info tev ir par to kas kāpēc notiek, tu domā vienārši tāpat lidmašīnas ielidoja Twin toveros, vienkārši katra valsts aizstāvās kā māk! Un tici man tev arī nepatiktu, ka sveša valsts lien tava "Ģimenē", vis sākums jau notika tad kad Buša tēvs neizspildīja misiju Afganistānā! Sīkāk slinkums rakstīt, esmu ierāvis un gribās gulēt jau!

Link to comment
Share on other sites

Nukā sīkāk maz vēsturi esi lasījis vai maz info tev ir par to kas kāpēc notiek, tu domā vienārši tāpat lidmašīnas ielidoja Twin toveros, vienkārši katra valsts aizstāvās kā māk! Un tici man tev arī nepatiktu, ka sveša valsts lien tava "Ģimenē", vis sākums jau notika tad kad Buša tēvs neizspildīja misiju Afganistānā! Sīkāk slinkums rakstīt, esmu ierāvis un gribās gulēt jau!

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Nē, tiešām.. HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA.

Un tas, kurš tur prasīja pēc bildēm, lūdzu ( http://cache.gawker.com/assets/images/7/2010/01/51951209.jpg ) - vakar uzņemta. Nu čista vakar.

Link to comment
Share on other sites

Manā rīcībā nonākušas dokumentālas liecības, kas neapgāžami un nepārprotami apstiprina publiski izskanējušo informāciju par Osamas bin Ladena pāragro/novēloto (vajadzīgo pasvītrot) nāvi un tai sekojošo viņa mirstīgo atlieku apglabāšanu jūras dzelmē. Lūk, fotogrāfija, ko atteicās publicēt Baltais nams.

- konrads.lv

BinLadens.jpg

Link to comment
Share on other sites

tikai vel vairak sak izskatities, ka al kaida(man pohuj kaa preizi rakstaas) ir pashi amerikaanji, kaa tad savadak novirziit shaubas par zinju patiesumu kaa pashiem matainajiem pazinjot, ka vinjsh tiesam ir miris bljaaaaaaa tada hujna, debilitate nem virsroku :D BILDES gailji or GTFO.

Link to comment
Share on other sites

Da kāds vispār osama ben ladens visi šitie amerikāņu safabricēti triki jau sen ir zināmi, it īpaši par teroru, kuru izraisīja pati ASV. vaita neredzējāt ka ēkas pēkšņi sagrima uz leju apakšā vnk salika spridzekļus kas ēku arī nonesa no kātiem!

Bļa, tavs debīlsims sāk jau ne vien izraisīt smieklus, bet sāk reāli kaitināt. Atgriezies realitātē puis, tu lidinies ar vien tālāk un tālāk no homo sapiens...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...