Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


frenzzi
 Share

Recommended Posts

Taataad beidzot sanjeemos saakt speelet wow. Nokachaaju pashu wow, patchu. Taalaak Kenga serverii nokachaaju vinju launcheri, peec tam gribu pieregoties, bet regjistraacija nedarbojas un tas pats arii lainnet serverii!! Varbuut kaads zina kas par lietu?

Link to comment
Share on other sites

jau meegjinaaju, nekaadu rezultaatu.

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet negribaa sjau naudu teereet dry.gif mosh kaads zina kaadu citu labu "kreiso" serveri, kur var normaali pieregoties, veelams lv.

Link to comment
Share on other sites

registreeties jau nu gan shajos "kreisajos" serveros(taa teikt emuleetajos) ir iespeejams

pats kaadas 20min esmu speeleejis kenga. Mosh ja jau tu esi taads smiliez.de_2125.gif

tad varbuut tu man iedo linku un es tevi pieregoshu!!!

neatceros vairs adreses sen neesmu speeleejis kautkaads kenga.net bija neatcers!!!

Link to comment
Share on other sites

ooo davai, ja jau es esmu taads lol, tad jau tu mani vari kenga pieregot!! bet ja tu liidz 21iem vakaraa shodien mani nebuusi pieregojis (pm mani), tad buusi ritiigs pidinsh! regjistree mani ar frenzzi, pass vienalga kaadu, lai gan tev taapat neizdosies pieregot smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nav ko speeleet kreisajos serveros... to varu pateikt peec pasha pieredzes - tad dabuuju paspeeleet origjinaalajaa un nu vairs citos neveelos nemaz speeleet

vot, beidzot kaads, kas domaa sakariigi. legaalais wow ir labaakais, labaaku nebuus.

Link to comment
Share on other sites

imho taa registraacija cik dzirdeeju ir sleegta un tiks atveerta ~27 atkal...

paldies, tas bija tas ko es gribeeju zinaat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...