Jump to content
GIGN Forum

Asfafafaf


FNATISKAIS
 Share

Recommended Posts

nevēlos neko reklamēt or some shit like that,krč lieta tāda cs nespelēju jau kādu laiku, bet reizēm iegriežos pick komunā. Ķip tagad viņš nepastāv vai vismaz neveras man vaļā,negribu te lai mani naharizē kāds ambālis kurš iepostos - ''kāds sakars gignam ar pick'' ,bet cik skatos citos komūnos šeit ir daudzas saprotošas un normālas smadzenes. un manuprāt atbildes te varēs dabūt :D

Edited by FNATISKAIS
Link to comment
Share on other sites

nevēlos neko reklamēt or some shit like that,krč lieta tāda cs nespelēju jau kādu laiku, bet reizēm iegriežos pick komunā. Ķip tagad viņš nepastāv vai vismaz neveras man vaļā,negribu te lai mani naharizē kāds ambālis kurš iepostos - ''kāds sakars gignam ar pick'' ,bet cik skatos citos komūnos šeit ir daudzas saprotošas un normālas smadzenes. un manuprāt atbildes te varēs dabūt :D

poxuj, ka gandrīz puse no gigna arī nevar tikt iekšā serverī un webā.

Edited by hwanftw
Link to comment
Share on other sites

kāds sakars gignam ar pick

PorterBanhammer.jpg

Šī lieta ir saistīta ar to, ka Netpointam ir problēmas ar Telia. Neesmu lietas kursā, kas tieši tur notiek, bet nekas labs tas nav. Reāli risinājums izskatās, ka būs gignam jāmaina ip adrese, jo Netpoints taisās atteikties no Telias. Aptuveni 1/5 (tiem, kas ir zem Telia un Latneta) no LV jūzeriem gign un citi serveri, kas tiek turēti Netpointā, vienkārši neiet. Tas tiek risināts...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...