Jump to content
GIGN Forum

Piedodiet , Bet...


struncis112
 Share

Recommended Posts

Es nesaprotu vai admins tā drīkst darīt vai nē.

Nezinu vai šī skaitās sūdzība , bet tomēr jau ir , jo es sūdzos.

Spēlēju cs es jau daudzus gadus, esmu sapratis , ka spēle ir interesanta ar lielu mapciklu, noteikti jau vairumam arī ir pieriebies spēlēt dd2 un tāpēc es nāku šeit interesēties. Ienāk serverī lmz paiet pāris minūtes un šis liek vote uz dd2, bet dd2 mape jau tika spēlēta 2 mapes atpakaļ , tas man liekas stulbi ja mapliste ir liela , bet reāli 1 mape tiek spēlēta 10 reiz dienā, daudziem noteikti gribas uzspēlēt kādu citu standarta mapi kā 747 vai havanna.

Demo nelieku , jo man tik interesē vai tā reāli admins var darīt , gignā es pirmo dienu spēlēju pa visu mūžu :D , ievēroju ka jums mapes beigās nav vote, uzreiz nākošā mape jau ir uzlikta un tāpēc domāju , ka spēlē ir jārit savai gaitai , nevis ienāk admins un atkal jau spēlējam dd2 + saprastu ja tas būtu naktī , no rīta , kad maz spēlētāju , bet serveris bija pilns.

Un jā lmz tu vari rakstīt arī to , ka uzliki man ban par abuse , pasaku uzreiz , nosaucu viņu par mudaku , jo tas tiešām nokaitināja + kā cilvēks forumā nepatīk. Unban nemaz nevajg , pašam bija liela mute , bet tik interesē vai admins drīkst krāmēt 1 mapi.

Mājaslapā jau uzturos sen un esmu ievērojis lmz attieksmi , zinu , ka šis topiks būs par velti rakstīts un tiks aizklapēts uzreiz kā es nospiedīšu "Post New Topic".

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Kto ti takoj voobwe? pervij raz tebja na servere vchera videl,,vo vtorih iz za tebja odnogo umnika kotorij hotel tav havannu sigratj ili ewe 4to to, Ti ho4ew skozatj 4to ostaljnie dolzni iz za tebja strodatj umnik hrenav.4tob narod razawolsja? v tretjih prezde 4em pisatj zalobu zdelaj skren 4to ti vchera mne pisal i dobavj k svoemu postu.ewe priwol pravdu tut dobivatsja...

P.S. Epix zasranec po tebe remenj pla4et :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Kto ti takoj voobwe? pervij raz tebja na servere vchera videl,,vo vtorih iz za tebja odnogo umnika kotorij hotel tav havannu sigratj ili ewe 4to to, Ti ho4ew skozatj 4to ostaljnie dolzni iz za tebja strodatj umnik hrenav.4tob narod razawolsja? v tretjih prezde 4em pisatj zalobu zdelaj skren 4to ti vchera mne pisal i dobavj k svoemu postu.ewe priwol pravdu tut dobivatsja...

P.S. Epix zasranec po tebe remenj pla4et :)

saprotu , ka runāt nemāki latviski , bet lasīt māki latviski ? Pārlasi vēlreiz tekstu , vo tu pirms posto glupību , izlasi !

1.gignā es pirmo dienu spēlēju pa visu mūžu

2. nosaucu viņu par mudaku

Ja nemāki runāt latviski , vismaz runā normālā krievu valodā , tu savas banālās frāzes sev tūplī vari iedzīt , ja tev nepatīk mapes kā havanna tā ir tava izvēle , blad tu pats redzēji čatā , ka dd2 jau bija 2 mapes spēlētas atpakaļ !

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

saprotu , ka runāt nemāki latviski , bet lasīt māki latviski ? Pārlasi vēlreiz tekstu , vo tu pirms posto glupību , izlasi !

1.gignā es pirmo dienu spēlēju pa visu mūžu

2. nosaucu viņu par mudaku

Ja nemāki runāt latviski , vismaz runā normālā krievu valodā , tu savas banālās frāzes sev tūplī vari iedzīt , ja tev nepatīk mapes kā havanna tā ir tava izvēle , blad tu pats redzēji čatā , ka dd2 jau bija 2 mapes spēlētas atpakaļ !

sliwew ti tusujsja koro4e mne tebe ne4ego tut objasnjatj. vtom to i delo pervij raz igraew na gigne tak sidi i mol4i, 4e plakatj sjuda prewl iz za map! svoboden

Link to comment
Share on other sites

sliwew ti tusujsja koro4e mne tebe ne4ego tut objasnjatj. vtom to i delo pervij raz igraew na gigne tak sidi i mol4i, 4e plakatj sjuda prewl iz za map! svoboden

Labi , es saprotu , ka ar tevi degradantu ir grūti komunicēt.

Lasīt tu tiešām neesi iemācījies , bet pa galvu solīt esi.

Es interesējos , nevis raudu.

Nu es domāju , ka gign pub servers nav tas servers , kurā vakarpusē ap 21:00 serveris nebūtu pilns , ja būtu kaut vai kādi cita mape.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D

Patiesībā esmu topika autora pusē...

Jo, lmz maliekās ir pohuj vai admins ir online cits vai nav..

Kruta tikko bija uzlikusies mape de_vergito vai kā viņu sauc, ienāk lmz uzmet voti uz dd2 po kad neapspriežās ar adminiem vai mainīt vai nemainīt, un kādā huj razņicā viņš csdm lien, kur viņš access'u nemaz nelūdza? Jā spēlēt jau var, bet kādā sakarā viņam tad pēkšņi ir tādas prāvas uz csdm?

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Nu tā ir jūsu personīga komūna problēma , man tik interesē vai admins tā drīkst darīt plkst. 21:00.

Svētdienas dienā , kad pietam de_dust2 jau nesen spēlēts.

Par viņa attieksmi vispārs nav , ko teikt.

Tas cilvēks ir piedzimis mežā , dzīvo vēljoprojām tur un runā tā kā te viņš būtu kaut kāds džungļu karalis.

Pateiktu labprāt vēl kaut ko par Krievijas mežiem , tundrām , bet to labāk paturēšu pie sevis , suspend vai kaut ko tādu nevēlos.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu topika autora pusē, arī nenormāli izbesītos, ja man būtu nepārtraukti dd2 jāspēlē, cik saprotu tad vispār pubā ir cietais mapcikls? Am I right? Kāpēc pilnā serverī tad vispār ar savām votēm jābāžas?

Link to comment
Share on other sites

Pēc apspriedes pie apaļā galda lmz uz kādu laiku nāksies padzīvot bez votemap tiesībām. Topiku varam slēgt. Vairāk par to, ka ir situācija, ka tiek uzmests vote uz dd2, man nepatīk lmz attieksme šajā topikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...