Jump to content
GIGN Forum

Ko Nedriikst Teikt Sievieteem?


jerrico
 Share

Recommended Posts

kkas te teica ka nevaiga runat par milestiibu u.t.t

bullshit tiesi vaiga :) meitenem patik domat ka tu mekle nopietnas attiecibas, esi mils, romantisks, nekrapsi vinu u.t.t nevis izpisis paris reizes un sya :)

Meitenem patik ja vinas ir pirmaja vieta, ja tu katru dienu ej ar vinu ara vai brauc pie vinas (ja vina ir no citas pilsetas)

Piem es ar savu draudzeni nocelu citam chalim.

Vaiga tik katru dienu satikties, ja nevari, sazvaniities/sarakstities, likt vinai saprast ka vina tevi tiesam interese, nevis ka vina ir karteja kuciite tava saraksta ^^

Vel meitenem patiik davanas, tam ne vienmer jabut lielam un grandiozam, tie var but auskarini kas maksa kaut latu, vai kaut 1 pukiite, nu ja nauda atlauj tad tas var but ar mersedes, bet nu tad vina drizak tevi izmantos naudas del :D

Neaizmirsti, ja tu gribesi but kopa ar 1 meiteni/sievieti ilgi, bus daudz stridu par sikumiem.

Piem par to - kapec tu dari to, to ,to bet nenac pie manis. kapec tev draugi ir svarigaki ka es un citas sikas hernas, bet tas ir tikai normali, jo ne tikai sakuma bet pectam visslaiku meitene gribes lai vina tev ir pats svarigakais, lai vina to redz un juut.

Vel vinas interese tas vai tu interesejies par vinas pagatni, skolu, sapniem, milakajam filmam u.t.t jums tas viss var nebut vienads, bet vinai pietiek ar to ka tevi tas interese/izliecies ka interese.

p.s der laba atmina :D ja izliksies lai nesapistos sevis teiktaja

p.s jaa man ir meitene un mes jau esam ilgu laiku kopa.

p.s.s.s izsaku savu objektivo viedokli, meitenes ir atskirigas. + mani nekad nav interesejusas 1 nakts attiecibas, bet tur laikam noder ko piemineja beefs un epix.

<c> Muhamed

Link to comment
Share on other sites

Lasot šo topiku atcerējos par gadījumu, kad kaut kādā pirtī mīcījos ar nepazīstamu un pāris gadu vecāku meiteni. Pēc kāda laiciņa, kad jau sāka kļūt interesanti, viņa no zila gaisa man uzdeva jautājumu - cik bērnus Tu gribētu? Teikšu godīgi, sabijos ne pa jokam. Meitenes, tā darīt NAV forši! :D

Man vienīgajam liekas, ka Muhameds ir zem tupeles?

Link to comment
Share on other sites

cash es tikai pateicu kadas situacijas man ir bijusas, tas nenozime ja man kko parmet ka es to nedaru, tapat es eju ara ar draugiem, kapaju wowu, un tagad ari draudzene kapa wowu, un nesen prasija atvainosanos par to ka parmeta, jo pasai loti tagad wows patik x]

es tik pateicu kadas situacijas var rasties, jo jebkurai sievietei vienmer gribesies but 1. vieta, vienigi mybe negribesies ja vinai ir kautkadi kompleksi or smt....

Link to comment
Share on other sites

5menesi dzivo pie manis :) dien diena esam kopa. daram varteikt visu kopa, ja vina negrib tad pierunaju :D macamies kopa, staigajam kopa, pat tagad spelejam wow kopa. stradajam ja ir kada haltura apkart ari kopa. pirmstam riktigi neatceros cik ilgi bijam pirms dzivosanas menesi vai divus kopa vnk taa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...