Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

demo

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81445

| ADMINS: aM`

| NOBANOTAIS NIKS: vetrinja <3

| NOBANOTAA IP: 89.191.105.228

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 30.03.2011 00:17

| Uzlikts pirms 10 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81445

+---------------------------------------------------------

...

check it one more time.. were playing with mp3 but still could here some thing, some times .. please were playing gign for a long time but i don't have a nickname at servers actualy i change them like a baby changes his diper no screen have been taken i sapouse and btw i play with no chat...

Link to comment
Share on other sites

Nahujam tu raksti angliski?

Edit: lol, wh tur nav un aM, nav jaiespaidojas no visaadiem Mr.vaivadiem. Kas man uubernepatika ir tavs teksts:

Spectator) aM` : da na*** nevajag tuliit izdariishu gala lemumu

(Spectator) aM` : poh bus sudziba bus

Shitaadu attieksmi, lai vairs neredzeetu. Es demo neredzeeju nevienu momentu kur piepisties un ja admins ar shaadu attieksmi izdomaa banot randoma speeleetaajus tad japadomaa vai ir kaada jeega no taada admina.

Edit2: btw, banu nonjeemu!

Link to comment
Share on other sites

viss ir normāli, es savu kļūdu atdzīstu, jo banu liku uz vienu momentu kas sliecās uz to kad čalis no rampas uzmeta pričeli virsū uz Terroru, varbūt esmu ķļūdijies, jo nespēlēju pats uz skaņu tajā brīdī!!! ;)Un kā vienmēr kļūdīties ir cilvēcīgi, un tad jau ja tu tā saki kad vai šādam cilvēkam ir nepieciešamas vispār šādas tiesības tad šeit ir jarunā par diezgan daudz cilvēkiem, jo no šiem laikiem kamēr man ir accees šī ir otrā sūdzība 11mēn laikā!!!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshi pamaini principu banojot speeleetaajus. teksti:

Spectator) aM` : da na*** nevajag tuliit izdariishu gala lemumu

(Spectator) aM` : poh bus sudziba bus

nav pienjemami, ja neesi paarliecinaats, labaak nebano. Ja esi, bano. Simple as that.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...