Jump to content
GIGN Forum

Interneta Ātrums.


cloudR
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos jums izklāstīt savu "bēdu stāstu". Man ir izzi internets 100mb/s, pirms kāda mēneša varbūt diviem man lejuplādes ātrums bija ~60mb/s un augšuplādes arī.

Aizvakar pamanīju, ka mans internets ir palicis lēnāks, ok ieej speedtest.net un spiežu sākt testu. Nogaidu kamēr viss ielādējus, un kā par brīnumu man gan lajuplādes, gan augšuplādes ātrums nepārsniedz 6mb/s. Vēlējos jums pavaicāt vai ir iespējams izdarīt tā, lai ātrums pieaugtu? paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kapēc gan tu nezvani savam krutajam interneta provaiderim? Man liekas ka šis forums neatbalsta interneta supportu, ja tā būtu,tad jau es zvanītos katru otro dienu.!

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju zb.lv interneta pakalpojumus,bet man līgumā skaidri un gaiši rakstīts.

10mb/s down

5mb/s up.

Speedtestā

80bm/s down

5/mb/s up

Pa to 80mb/s var pastrīdēties, kā kuro reizi. Nu,bet utorrentā vidēji ir 10mb/s.! ;]

Tas ir tikai tā, jo tagad jau vissi izmanto optiku,tapēc parastais i-nets laikam nevienam neintresē.

Link to comment
Share on other sites

vispār man skauž jums visiem latvijā esošajiem, te anglijā ātrums vispār ir pakaļā.

speedtest rezultāti tiek uzrādīti Mb, nevis MB. tapēc tev arī utorentā ir 10MB/s un nevis 80. Un servisa provaideri arī reklamē savus ātrumus megabitos, tapēc daudziem bieži sanāk aplauziens.

par īzī no pazīstamajiem arī tik vienas sūdzības esmu dzirdējis :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Man gan ir vienas vienīgas problēmas ar viņiem. Ļoti bieži jārestartē modems, IP vai nu nedod, vai iedod tikai pēc kādām piecām minūtēm. No tehniķiem labuma nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...