Jump to content
GIGN Forum

@ War3


joJO^
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tad nu lūk beidzot saņēmos uzrakstit pieteikumu uz acc @War3!

Tad nu īsumā!

Vecums: 23 gadi

Vārds: Druvis

Nodarbošanās: Strādāju pārdošanas jomā(braukāju pa veikaliem un tirgoju zināmu sortimentu)

Cs pieredze: Sāku kā jau lielais vairums @lan,tad vēl kopā ar "veciem" dzīvojot izdīcu,lai netu pieslēdz un tur ari kaut kā nokļuvu lidz NG,kur veiksmīgi sanāca būt par adminu arī @War3(xban,xkick,xvotemap un bla bla bla +slots),tad sanāca mazs pārtraukums Cs dzīvē ~6mēneši,bet pa to laiku jau NG projekts bija arī aizgajis pa burbuli,lai vieglas smiltis!@ GIGN spēlēju ~ 1,5 gadu,pirms tam maisījos pa visurieni un tā arī nekur ilgi neuzkavējos .Kopā Cs,ieskaitot pauzes,kuras ir bijušas sanāk kkur 7 gadi,bet tomēr skills ir viduvējs tieši rezultāta ziņā,bet gadu gaitā attiecībā uz chiteriem(vienalga kā sauc) šis tas ir aizgūts!

Ja nebūtu isti vajadzības,laikam jau nejautātu pēc acc un neveidotu šo topicu,jo man liekas,ka tomēr @War3 pietrūkst vēl adminu,it īpaši pa vakariem!Tā nav vienmēr,ir kad adminu ir pietiekami,bet tomēr ir reizes(vakari/naktis),kad viņu nav un tad sākas problēmas,sākot jau ar čīteriem un beidzot ar mapem,kuras 3vs3 nu neviens negrib spēlēt!

Tiesības,kuras vēlētos: xk, xslap, xslay, xsay,xban(bet to jau ar laiku,ja būs pozitīvs vērtējums,kaut vai šīm komandām) , bet Jums lemt,kas ir kas .

Admini,kuri ieteiktu :CyR,L1nk1n

Stati : Laikam jau dižas jēgas nav,jo @war3 tikai rases uzrādas,nevis nospēlētās h. ,bet domāju,ka serverī neesmu gluži nezināms,ari kadreiz savas "brūķigās " mutes dēļ! http://stats.gign.lv/war3/index.php?id=5183

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi atbalstu. Cilvēks ar galvu uz pleciem, kaut, jāatzīst, retu reizi ar lielu muti, taču uzskatu, ka pienākuma apziņa to apspiestu. Cik serverī ir kādu stučījis, tad neatceros tukšu runāšanu no viņa puses. Nedomāju, ka būs nepamatoti bani, stulbi kicki, slapi, slayi u.tml. Domāju, ka joJO būs ieguvums gan serverim, gan tā spēlētājiem. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Esmu normālā pālī, bet šis džeks ir iekritis acīs. Šīs nedēļas laikā vairākas reizes ir nācis uz pubu un sūdzējies par čīteriem war3, šodien vēl langis dabūja foršu paku no manis. Ilgi gribēju viņu izķert un pats uzlikt banu ar dāvaniņu līdz. Šodien beidzot izķēru viņu, iedevu viņam nelielu paku līdz banam. Domāju ar ip maiņu šoreiz nepietiks, bet nāksies arī cs pārinstelēt :) volume 100 un šis tas noteikti viņam patika.

Kas attiecas uz šo kadru, tad viss būtu ok, bet ja mēs zinātu ka nepazudīs tāpat kā visi citi war3 admini, kuri tur ieiet vienu reizi mēnesī(es nerunāju par kādu konkrēti, bet vispār) war3 severī mēs visi zinam kāda ir situācija.. pikaso noteikti noderētu vēl kāds sapratīgs admin.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par pazušanu no servera,apzinos,ka neesu vairs skolnieks,kuram pēc skolas ir tikai jāizpilda labākaja gadijumā mājasdarbi(man vismaz tā bija),bet tomēr esmu strādajošs cilvēks,kuram jau kā mietpilsonim paredzēts atrasties darbā biežāk nekā mājās + vēl citas lietas,kuras atzīšu ir tomēr svarīgākas par cs(nemelošu un neteikšu,ka man Cs ir life),bet jebkurā gadijumā vakaros es serverī būšu kā līdz šim un arī tuvākajā nākotnē lielas izmaiņas manā dzīvē,kuras ietekmētu tai skaitā Cs,nav plānā!Būs viss 4iki! ;)

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau nav iemesla dot anti,pēc komentāru pārlasīšanas. No manis atbalsts.

peace.

legalizeit.<3

Kādēļ Tu spried par tiesību piešķiršanu uz war3 servera, ja Tu tur nespēlē un cilvēku nemaz nepazīsti? Nekas personisks, bet nebāzies lūdzu tur, kur tevi neprasa. Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ Tu spried par tiesību piešķiršanu uz war3 servera, ja Tu tur nespēlē un cilvēku nemaz nepazīsti? Nekas personisks, bet nebāzies lūdzu tur, kur tevi neprasa. Have a nice day!

Izlasi ko es uzrakstīju un tad kaut ko bubini.

Ka tikai kaut kur piesieties.

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ Tu spried par tiesību piešķiršanu uz war3 servera, ja Tu tur nespēlē un cilvēku nemaz nepazīsti? Nekas personisks, bet nebāzies lūdzu tur, kur tevi neprasa. Have a nice day!

pikaso esli ti tak na4el tut raspisavatj, tak ti svojo makalo toze ne suj tuda kuda ne nado.NEBARZEJ

p.s. poke zabej tut bez tebja razberutsja :)

p.s.s. i opjatj ti kidaewsja slovami PIKASO KAK TI MOZEW BITJ UVERENIM v tom 4to POKE neznaet Jojo ? Esli POKE ne igraet na war3 eto ne ozna4aet 4to on ego neznaet v plane kak igroka, smewno!

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

POKE, neko sliktu Tu neizdarīji, bet nu, saproti pats - ja nespēlē war3 serverī, tavs viedoklis ir diezgan neobjektīvs, turklāt, tas ietekmē arī pārējo adminu domas, jo, lielākā daļa sākumā izvērtē, ko ir teikuši citi, pirms izsaka savu lēmumu. Nekas personisks, tikai mieru.

lmz samij ludshij! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...