Jump to content
GIGN Forum

Cs:s


joJO^
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Mby kkur jau ir tāds topic(s) bijis(varbūt jaut. ir tik stulbs,ka arī neviens tādu nav uzdevis),bet godīgi sakot slinkums meklēt un domājams,ka Jums būs iespēja daudz ātrāk atbildēt/palīdzēt.Jautājums ir tāds-kādi ir vajadzīgi min. parametri lai CS:S man kustētos?

EDIT: 128MB RAM,sūudi ir vai ne? Vnk uz tāda PC vajag(grib) CS:S !

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

  • Minimum: 1.7 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX® 8.1 level Graphics Card (Requires support for SSE), Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection
    Recommended: Pentium 4 processor (3.0GHz, or better), 1GB RAM, DirectX® 9 level Graphics Card, Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

avots: http://store.steampo.../?snr=1_4_4__13

Man iepriekš bija vecs kompis, 4 pentiums, 64mb video karte, 512mb rams, un vilka uz 30-50fps. Bet tas ir tikai CSS gign, orģinālais tagad ir pārtaisīts, un šaubos vai pat uz mana vecā ietu.

Kā jau pats redzi, minimumā prasa 512 ramu, značit tev nepavilks, jeb pavilks pavisam traki.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kur tas ir "tur" ? Ja tu domā gign serveri, tad pie failiem ir pieejams krakotā versija, lai spēlētu gign serverī. Par citiem serveriem neko nezinu.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...