Jump to content
GIGN Forum

Xnextmap


fragn
 Share

Recommended Posts

2good:

Uz war3 nestrada ta veca logika ka uz pub'a , tur viss ir vienkarshi.

Ja butu nospelejis kaut vai menesi butu sapratis.

ja agraak nepamaniiji,tad vairaak kaa menesi war3 nospeleeju! Ar ezii vel griezaam,tas bija kad taads war3 paradiijaas,tad tas likaa kruti!Un nez ar votemap vnm vareja sabalsot visskautko!

Link to comment
Share on other sites

Nu taka Fragn tiešām ir aktīvs un ar galvu uz pleciem tad es došu REC . Runājot par xm pielietojumu domāju ka viņam ar to nebūs problēmu ,piedevām vel kāds ar šo flagu War3 noderētu lai ari dažreiz uzspēletu kādas nestandarta oldschool mapes kā Siegi. Nemaz nerunājot par naktīm kad negribas 3vs3 piranesi spelēt . Vienmēr jau pastāv iespēju viņam noņemt so flagu.

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Saprotu uz šo komandu var cerēt tikai retais, bet esat reiz padomājuši, ka reizēm ir tāda tauta, ka nesabalso pietiekami? Spēlē diezgan daudz, pat varētu teikt, ka spēlē ļoti daudz. Neredzu nekādu iemeslu, lai neiedotu, no manis REC :)

Link to comment
Share on other sites

Saprotu uz šo komandu var cerēt tikai retais, bet esat reiz padomājuši, ka reizēm ir tāda tauta, ka nesabalso pietiekami?

tātad tauta nevēlas spēlēt piedāvāto karti.

Link to comment
Share on other sites

Man tu arī sāc besīt, jo raksti sūdu vietā, kur tevi nevajag par sūdu, ar kuru tev nav nekāda sakara. :) Vakar biju sirsnīgi paņēmis pie krūts, bet posts tika veidots ar ironisku piesitienu par tēmu xnextmap, tā pielietojumu un to, ka komanda tiek tikai izredzētajiem, lai uz savu galvu mainītu mapes. Fragn noteikti tāds nav. Tāda nu mums te tā pārdomātā sistēma. :)

Un nē, tam nav nekāda sakara ar to vai man kaut ko piešķīra vai nē, jau pašā sākumā normālam domājošam cilvēkam bija skaidrs, ka kaut vai tīri personisku iemeslu dēļ man šādu flagu šeit neviens neliks, bet mēģināt taču neviens neliedz, it īpaši situācijā, kad pēc tā tiešām bija nepieciešamība. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tavs mīļākais teiciens, ne? Vienmēr, kad tev kāds uzbrauc pa tēmu, tu sāc teikt, lai neraksta kur nevajag, kaut arī pats raksti! Tik pat muļķīgi kā katra tavā acc topika teikt, lai tavi heiteri neizsakās! Tik pat labi es arī varu uzrakstīt topiku un teikt visi kuri grib teikt ANTI, lai neizsakās :D

DA labi, tad tu uzskati, ka tas ir normāli, ja katrs rakstīs acc topiku, kaut arī zina, ka neviens viņam neko neliks?

Silti iesaku nerakstīt kad esi paņēmis uz "krūts"!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Sheit jau saakas chista OFFTopica flood. Bedziet please to :D

Kadreiz, xnextmap ir ljoti nepiecieshama komanda @War3 ;[ Visiem paldies par REC`iem. :)

Прошу выдать окончательный вердикт %) PEACE \/

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Silti iesaku nerakstīt kad esi paņēmis uz "krūts"!

Pilnīgi pofig, dzert šad un tad ir forši, kur nu vēl atnākot mājās pirms miega aiz garlaicības pafleimot ar heiteriem. :)

Tas ir tavs mīļākais teiciens, ne? Vienmēr, kad tev kāds uzbrauc pa tēmu, tu sāc teikt, lai neraksta kur nevajag, kaut arī pats raksti!

Redzi kur ir atšķirība - es atnācu, paņirgājos par spanka pareizrakstības kļūdu un bonusā pievienoju informatīvu linku par to ko augša domā par šīm komandām, tātad uzrakstīju par tēmu, lai pastāstītu cilvēkam, ka viņam nespīd šāds flags, ja krāns nesniedzas pāri 30 centimetriem un nav ieslēgts nemirstības kods. Turpretī tu atnāc un uzdirs man, principā uzrakstot neko un uzsākot kārtējo bezjēdzīgo fleimošanu. Kapiš?

DA labi, tad tu uzskati, ka tas ir normāli, ja katrs rakstīs acc topiku, kaut arī zina, ka neviens viņam neko neliks?

Kāds te sakars ar maniem uzskatiem? Es rakstu topiku, jo man vajag flagus. Es zinu, ka tādi kā tu tur sarakstīs sūdu un Samurajs, balstoties uz šo objektīvo viedokli, man neko neuzliks, bet es vienalga rakstu ar cerību, ka kāds heiteris gadu laikā būs beidzot pieņēmies prātā vai pazudis no šī foruma, tādā veidā pasverot svarus uz man labvēlīgo pusi.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Зафлудили мне всю заяву, и молчат...

Пересмотрел весь топик... ИИи стало понятно, почти весь админский состав с вар3, дал REC. А те кого вообще там не видно, высказывают какие-то недовольства ;/

АУУУ, ЧТО С МОИМ ФЛАГОМ? УЖЕ ПОЧТИ МЕСЯЦ ПРОШЕЛ С МОМЕНТА СОЗДАНИЯ ТОПИКА... :<

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Ehh, pa ilgiem laikiem arī es iegriezos šajā topikā.

Uzliku! Un visiem objektīvi domājošiem, kuri neuzturas war3 vai pat nav nospēlējuši nedēļu tur. Vispār šajā topikā nevaidzētu rakstīt. Paldies par uzmanību!

p.s. fragn, nedari muļķības

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...