Jump to content
GIGN Forum

Mortal Online


Recommended Posts

Mortal Online ir first-person mmorpg medieval garā ar full loot (tas nozīmē, ka tevu personāžu var izģērbt pliku kā baznīcas žurku, kas ir spēcīgs arguments priekš ragequit) un stipri milzīgu pvp. Tātad zobeni, vairogi and shit. Var rullēt arī kā burvis vai lokšāvējs, bet nepieciešami ir arī tādi tipāži kā miesnieks, inžinieris utt. divvārdsakot, ultility class, kas nav domāts citu spēlētāju klapēšanai. Kopš open beta ir pagājis labs laiciņš un tagad spēles veidotāji Star Vault piedāvā pasakainu iespēju iemēģināt šo sandbox anormāliju 14 dienas bez maksas.

Gards video kumosiņš, kas praktiski piesaistīja lielāko daļu spēles komūnas. Diemžēl teju visas labākās video redzamās fīčas iekš spēles ir nopietni fucked up vai arī būs pieejamas "soon ".

Spēle ir ļoti prasīga attiecībā uz dzelžiem, bet salaižot visas opcijas uz īso arī parasts mirstīgais var paknābāt zemi pēc kārtējā gopstop aka pk grupas uzbrukuma. Paveicies ir nvidia lietotājiem, jo ati kartēm nav vērā ņemami ielāpi, kas tīri randomā var izpausties kā fps drops and shit.

Vairāk info un smukas bildītes spēles mājaslapā;

MO forum - twice the sand, half the box. Sad but true, taču 14 dienas darīt būs ko.

Spēle ir tāds hard core, ka pat instalācija ir vesels piedzīvojums. Pats velku tagad tikai pirmo kluci, tādēļ vēlāk iespējams taps kaut kāds tutoriālis.

Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites
Glud!naTajs said:

Spēle ir oficiāli iznākusi? Spriežot pēc tā, ka ir bagi, tad visticamāk nav. Tad kāda runa var būt par maksāšanu

Spēle ir oficiāli izlaista, bet viņa neatšķiras no betas. Viņi sasteidza un rezultātā nav daudz fīču vēl implementētu un var teikt, ka daži galvenie mehānismi ir vēl alfa stadijā.

Bagi ir un būs, bet uz tiem var pievērt acis - galvenais, ka var slaktēt visus uz nebēdu.

Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Arī iemēģināšu, bet galīgi negribas maksāt mēneša maksu. Sanāk, ka man arī spēle ir jānopērk, lai varētu spēlēt, jeb var tikai ar to mēneša maksu iztikt?

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
spēles prasības tiešām ir augstas. ar frapsi vari apskatīties fps, ja nav ~60, par pvp var aizmirst. pēc fps login skrīna var noteikt vai kaste spēli varēs normāli pavilkt.
Spēle pati ir jāpērk, jā. Taču nopērkot spēli, tiek iekļauts gametime uz vienu mēnesi. Gametime atskaite sākas uzreiz pēc pirkuma izdarīšanas un spēles konta aktivizēšanas, tādēļ rekomendēju vispirms spēli nolādēt un ieinstalēt.

bump!

Detalizētāk izklāstīšu efektīvāko, pēc pieredzes, instalēšanas pieeju:

- novelkam Game Client Installer (~150MB) [Download page]

- palaižam novilkto Game Client Installer (iespējams šur tur uzradīsies pāris mapes, piemēram, UnrealEngine3, Atlas; man viņas ir novilkto torrentu mapē un es nezinu ko viņas tur dara)

- kad Game Client Installer ir savu darbu veicis, būs jāpalaiž spēles Launcher (uz dekstop noteikti būs shortcut uz viņu, ja ne tad jāsameklē būs instalācijas mapē, pa defu - C:\Program files\Star Vault\)

- launcheris izskanēs failus un sāks vilkt pirmo failu paku, process uz doto brīdi būs pēc secības:

mopatchMOSetup1of3 - 2.33 GB

mopatchMOSetup2of3 - 3.21 GB

mopatchMOSetup3of3 - 3.30 GB

mopatch130002to1340824 - 971 MB

Ja lejuplādes ātrums ir anormāli mazs vai liekas nepiemērots, tad ir iespējams visas failu pakas novilkt pa taisno caur trakeri. Mapē Star Vault\Mortal Online\patches tiek izveidots iesāktās pakas torrent fails un to atver ar kādu no torrent programmām un atkarībā no sīderu skaita ir iespējams novilkt apmierinoši ātri.

- kad pirmā paka ir novilkta, to vajadzēs iemest mapē Star Vault\Mortal Online\mortalonline un tad palaist launcheri. launcheris pārbaudīs failus un sāks instalēt pirmo paku

KATEGORISKI AIZLIEGTS PĀRTRAUKT LAUNCHERA FAILU INSTALĀCIJAS PROCESU

pēc pirmās pakas instalācijasw, launcheris sāks automātiski vilkt otro paku

- ja ātrums aizvien neapmierina, tad var atkārtot pirmās pakas soļus - otrās pakas torrent fails tagad arī būs pieejams mapē Star Vault\Mortal Online\patches. Tāpat arī turpina trešo paku un beidzamo failu.

- kad instalācijas process ir beidzies un launcheris nemet nekādus error, tad profilaksei var veikt Full Client Integrity Scan, kas meklē bojātos failus.

- nonākam līdz login skrīnam un tagad ir īstais brīdis reģistrēties, jo lejuplādes un instalācijas process var pat ievilkties vairākas dienas. cilvēki šādi pazaudē free trial laiku - true story. free trial reģistrācija neprasīs informācija par kredītkārtēm n'stuff, tādēļ problēmām nevajadzētu rasties; pēc account reģistrācijas vajadzēs izpildīt aktivizāciju ar epastā atsūtīto saiti.

Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites

Es atliku instalāciju tikai tāpēc, ka šamais gribēja man instalēt physix, kas man galīgi nav vajadzīgs, jo man ir amd ;( BET tā kā portatīvais arī nav metams zemē un tam ir nvidia karte, kad būs laiks nokačāšu un iemēģināšu.

ps, izskatās ka kāmim patīk šī spēle :D gw2 nespēlēsi?

Link to post
Share on other sites

Es atliku instalāciju tikai tāpēc, ka šamais gribēja man instalēt physix, kas man galīgi nav vajadzīgs, jo man ir amd ;( BET tā kā portatīvais arī nav metams zemē un tam ir nvidia karte, kad būs laiks nokačāšu un iemēģināšu.

Sapratu, ka tev ir Ati videokarte? Neesmu pārliecināts, vai tas ir nVidia physics, bet domāju, ka ir iespējams viņu pēc tam izdzēst, ja tas nav vitāli svarīgs spēlei. MO forumā kāds ieminējās, ka portatīvajiem kaut kas nav labi, laikam integrētās videokartes.
gw2 nespēlēsi?
MO ļoti patīk, kad sakārtošu parādus augstkolā (kuri radās tieši MO spēlēšanas dēļ), uztūnēšu kasti un atsākšu spēlēt. Pirms izraku Mortal Online atmetu spēlēšanai ar roku līdz iznāks GW2, jo pirmais GW bija jau apnicis - gaidu jau vairāk kā 2 gadus. Bet pierodot pie MO brutālā pvp, man rodas šaubas vai varēšu paciest GW2 carebear stilu. Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites

Jā, man parastajam datoram ir ati karte, šodien pa nakti vai rīt uzlikšu kačāt, bet tikai tad, ja neaizmirsīšu. Tad jau redzēs. Portatīvajam ir 512mb video karte, tā kā nevajadzētu būt tik slikti.

umm, pats kaut kad nesen spēlēju gw, patika kvestus pildīt, bet tad man apnika viena tipa čars, sāku taisīt citu, un tā vislaik, nespēju izdomāt ar ko man patīk labāk spēlēt. gw2 netaisos spēlēt, tad jau labāk Final fantasy 14, tikai man nav nojausmas vai ir jau eiropas serveri, kā arī vai mana kaste kaut cik pieklājīgā izskatā spēs spēli palaist.

bet šobrīd man patīk topošais projekts blade n soul

Edited by AmE
Link to post
Share on other sites

Aprīlis izspēlējis nesliktu joku ar newsletter.

Tātad drīzumā nāks klajā pirmā MO ekspansija, ko dēvē par Dawn, nekas vairāk gan par episku ielāpu tas nav, bet dažas spēli-mainošas fīčas ir gaidāmas gan! Vairāk par to šeit. "Ekspansija" neprasīs papildus tēriņus, tādēļ tie, kas vēl nav iemēģinājuši free trial, es iesaku nogadīt līdz Dawn atnākšanai.

Apskatāms ir pavisam svaigs radošā šita cienīgs

. Nav tagos, lai autoram būtu lielāks cipars; spread the word and shit.

Turpinot par video, ir reinkarnēts video konkurss aka Machinima Contest, kas nozīmē, ka iemetīšu te vēl pa kādam jaukam garadarbam.

Link to post
Share on other sites

bump!

Par cik atsaucība uz video konkursu nav spoža, iemetīšu pirmo komūnas veidoto

no Nave guide sērijas. Pirmais video apraksta rases and staff un ir pārsvarā par sava tēla izveidošanu. Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

bump!

Jauns

par mortal online. Kā izrādās Arnolds ir basshunter, jā,
. Vismaz viena "slavenība", ar ko lepoties iekš MO.

Daudzi to esot zinājuši, es nē. Tādēļ vecie Arnolda video par servera downtime liekas vēl anormāli smieklīgāki:

un
.

Pie reizes piemetīšu klāt arī Nave Guide otro epizodi.

Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Iepriekšējā postā laikam nenormāli smieklīga bilde bija. Nu, žēl.

Ir pagājis kāds laika sprīdis un skatos, ka es te esmu palicis pie Dawn ekpansijas drīzas iznākšanas.

Nu, tā ekpansija iznāca un deva spēlētājiem izmantot pāris jaunas fīčas, piemēram, visu dzīvo radību uzšķēršanu ar miesnieka nazi un lērumu jaunu/vecu vaboļu (bug). Īsāksakot - ekspansija bija sūds.

Bet ir iznākusi vēl viena ekspansija Awakening, kas sasolīja daudz dažādu lietu, piemēram, nekur vēl neredzētu AI (artifical intelligence), kas prakstiski viņiem arī izdevās, jo visa dzīvā radība uzvedas tik pat retardiski kā agrāk un vēl nedaudz vairāk. Un jaunas vaboles - sūdīga ekspansija.

Bet! Tas nav svarīgi, jo tagad spēlei ir piestiķēts milzīgs F2P (free to play) kleksis. Bet MO nav tāda kā citas spēles un arī F2P šajā gadījumā nav tāds kā parastajiem mmo sūdiem.

Kā svaigam F2P spēlētājam, tev būs tikai viens (1) no četriem (4) čara slotiem un pārējos slotus var atvērt par niecīgu summu, bet tas nav svarīgi, ja.

Svarīgi ir tas, ka ar pirmo čaru var darīt dajebko un visu to, ko dara maksas spēlētājs. Ir šādās tādas nianses, piemēram, nevar tur anormālus dārgumus staipīt riņķī, kurus 100% kāds tāpat atņems, un nedaudz apcirpti skili, BET TAS NAV SVARĪGI!

Svarīgi ir tas, ka spēle ir iekš Steam green-light fāzes un pašlaik spēli iemēģina relatīvi daudz jaunu spēlētāju. Tas savukārt nozīmē, ka, izmantojot savas cs/tf iemaņas Tu vari jaunos ņergas iepliķēt uz nebēdu, tī-bagot un visādi citādi noniecināt. Vai arī sasaukt savu ņergu pulku un iekarot pilsētas.

Ja Desura kādam kaut ko izsaka, tad paši zināsiet ko darīt, ja ne - oranžais links [ Download Game Client Installer ].

Link to post
Share on other sites
 • 2 years later...

EU PANDA

Aizmirsu iemest te reklāmu par otro ekspansiju Awakening, bet sūds par to!

Tagad iznāk trešā ekspansija - Sarducaa, bet tā nav parasta wow tipa ekspansija, tas ir vesels jauns kontinents... un, un lielāks par veco... okay, varbūt tas pats vien ir. Look, look, look, look:

http://www.youtube.com/watch?v=ggu4D7K-LiM

Bet svarīgi ir tas, ka viss ļembasts aizvien notiek vienā serverī, vienā pasaulē, abus kontinentus savieno nopostīts tilts, kas ir jāatjauno, lai vispār tiktu pāri.

Komūna ir sadalījusies tilts būvētājos un būvētāju pakaļu dīrātājos, tādēļ slaktiņš būs ne pa jokam.

Un tam visam pa vidu vari būt arī TU! Kā free-to-plays, netērējot ne santī- centa, gliemeža ātrumā aizslīdot uz notikuma vietu un ekstāzē atvāžot žokli!

Development Update, par un ap jauno kontinentu Sarducaa.

Patchnotes, tas moderni tagad.

Kad uzpeldēs live-stream linki iemetīšu tos te vēlāk, varbūt.

Edīte: forums nepavelk video embed vai man līkas rokas?

Edited by Oddish
Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...
 • 1 month later...

Es tikai nesen ievēroju, ka šī diskusija skaitās reāli karsta. Laikam gūgles boti te perina kaut kādu sazvērestību.

Anyway, pirmais mēnesis iekš Steam izskatās apmēram tā (saite).

Jā, šo spēli ar ieslēgtu steam klientu vienlaicīgi spēlē mazāk par tūkstots cilvēkiem un jā, vidējais skaits sarūk, bet tas viss ir sūds!

Jo man ir reāli labs arguments... piemēram, ne visi spēlētāji lieto steam, un... un arī tie kas lieto, mēdz neslēgt to iekšā spēlējot mortal online, ja. Un viens no spēles veidotājiem arī ir izteicies, ka steam charts precīzi neatspoguļo spēlētāju plūsmu un tādā garā... reāli arī wowu nespēlē daudz vairāk cilvēku vienlaicīgi uz viena kontinenta, ja neieskaita Org un SW, jo visi zin ka pilsētās dīkst tikai ņergas un afkeri.

Vispār izskatās, ka briest kaut kāds servera kariņš tadēļ rekomendēju pieslēgties tagad un ievākt labumus.

Vēl var nopētīt uzmanības mauķeles viņu strīmos (saite) - tas moderni tagad.

Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...

Ai, sūds ar tiem strīmeriem, zini kas ir? Magic patch ir!

Tas ir ilgi gaidītais un silti lolotais ielāps, kas tuvāk iepazīstina mūs ar ether world jeb garu valstību! Nudien, tā ir kā vesela jauna pasaule!

Kad beigas klāt, likās viss cauri, bet nekā! Tagad tu vari turpināt tirināties kā spoks! Jo ieprieks varēju tirināties kā nespoks. Tas izskatās apmēram šādi:

EtherworldA.jpg

Šis ielāps ir kā glābējzvans, jo jauno spelētāju plūsma ir gandrīz neapturama (saite uz steam chart), nu... gandrīz, jā.

Bet tas ir sūds, jo puse no steam lietotājiem nemāk lasīt, bet TU māki! Tādēļ te kaudze ar burtiem un bildēm, kas tev palīdzēs saprast šo super stilīgo spēli:

Dev Update 4

Dev Update 5

Dev Update 6

Dev Update 7

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Eu, eu, kas tas? Ar darkfailu ieberzies jau trešo reizi, wows aizvien smird, overwatch aka team fortress 3 jau sēž aknās, bdo apnicis un pārējie sūdi arī?

Mortal Online vēl arvien spirinās priekš tevis, manu mazo draudziņ! Pēdējais ielāps liks minecraft būvniecībai nobālēt, jo saldie zviedri mums tagad piedāvā modulāro mājošanu.

Kas ir modulārā mājošana, jūs prasat? Kaut kas labāks, kas ir tagad. Lūk, viens no video:

Depresīvs gabals, bet diskusijas ir krietni dzīvākās šeit (saite) un šeit (saite).

 

6.6.2017. datums ir datums, kas pavērs durvis nenormāli ilgam servera izslēgšanas posmam dēļ visa šitā pasākuma un neparedzētajām problēmām, kas, protams, radīsies pašas no sevis. Saprotams, ka būs live stream (saite) un visādi citādi labumi nē.

 

Ko tu vēl domā? Piedalies!

 

P.S. Spēle ir nosacīti F2P (free to play), nekas Tevi neattur izšķiest pusi dienas, lai novilktu un instalētu spēli uz savas kastes un tad 30 minūšu laikā pamest spēli tādēļ, ka vecākie spēlētāji atņem tev visus cītīgi salasītos pikseļus reizi piecās minūtēs.

Edited by kaamis
Link to post
Share on other sites

Te ir atklāšanas sesija, kur spēles veidotāji parāda, ko var iesākt, ja gribi celt salmu būdu:

https://www.twitch.tv/videos/149900907

Depresīvā gaidīšana beidzas ap 2:38:00 un pašu māju sāk būvēt 3:38:00.

Ja rodas jautājumi sakarā ar random skaņām, tad pie vainas noteikti ir spēles voip opcija.

 

Pamanījos nenomirt visu savu būvnieka karjeru, un kā gāja Tev?

Link to post
Share on other sites
 • 8 months later...

Eu, domājāt, ka Mortal Online ir izbeidzies? Nu, gandrīz.

Bet tas nav svarīgi, jo mūsu jaukie zviedru draugi nāk klajā ar nākamo maģijas kategoriju - elementalism.

Lūk, kā tas izskatās virtualajā dabā:

 

 

Un pēdējais video attēlo, cik bēdīga izskatās pils aizstāvēšana, kad esi mazākumā. Aizstāvji zaudē ārējo mūri, bet pēcāk ar papildspēkiem aizbaida uzbrucējus:

 

Tas paigaidām viss!

 

 

Bet vai tomēr?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
 • Create New...