Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Pub.


POKE
 Share

Recommended Posts

Labvakar GIGN'ieši. Ierodos šajā topic'u sadaļā otro reizi un viena un tā paša iemesla dēļ.

Vēlos saņemt tiesības iekš cs.gign.lv. Kādu gadu atpakaļ, ja ne vairāk, rakstīju un mans pieteikums tika noraidīts, varbūt šoreiz, kad esmu vairāk apņēmības pilns spēlēt un pildīt administrātora pienākumus, man tiks šī iespēja. Kādu labu laiku nebiju spēlējis vispār, bet nu esmu atgriezies.

Tātad, sauc mani Artūrs.

Vecums - 19 gadi.

Esmu students.

Kāds labums? Labums jau tagad ir redzams. esmu viens no visiem spēlētājiem,kurš ir visbiežāk onlainā. arī starp adminiem esmu 2. aktīvākais. Un bieži vien esmu tieši naktīs onlainā, kad visi pārējie čuč savās gultās.

Ar pieredzīti man ir viss kārtībā, par to nevajag uztraukties.

Kā jau pieminēju, esmu vairāk onlainā pa nakti, bet tā, darba laiks @ pub man ir jaukts. Gan pa dienu sanāk spēlēt, gan vakarā.

stati - http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=2207

Administrātori, kuri rekomendēs : Epix, doGY, lmz.

Komandu vajadzība - xb, xslay, slap, gag, un ja ir iespēja, votemap. votemap man reāli vajag tikai priekš naktīm. Dienā nav vajadzības viņu izmantot.

Ceru uz sadarbību un sapratni.

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

Lukojoties statos shitais niks jau sen aciis bija iekritis,pa kuru laiku shitais kabans kapaa! Jo man piemeram arii ir pie 50h vinjam gan 2reiz vairak,bet kaut kaa kad es speleju nemanu shadu niku! Lidz ar to gruuti man teikt kaa tu uzvedies serverii un kads buutu tolks no tevis! Nez man jau likaas ka jerrico un hi dadys pa naktiim kapaa un griezh! tapec palikshu NEITRAAALS!

P.s. bet delj taa ka tu spelee tik daudz kaut ko jau varetu iedot,pa sliktu iespejams nenaktu!

P.s. A tev ir reg nicks??

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Lukojoties statos shitais niks jau sen aciis bija iekritis,pa kuru laiku shitais kabans kapaa! Jo man piemeram arii ir pie 50h vinjam gan 2reiz vairak,bet kaut kaa kad es speleju nemanu shadu niku! Lidz ar to gruuti man teikt kaa tu uzvedies serverii un kads buutu tolks no tevis! Nez man jau likaas ka jerrico un hi dadys pa naktiim kapaa un griezh! tapec palikshu NEITRAAALS!

P.s. bet delj taa ka tu spelee tik daudz kaut ko jau varetu iedot,pa sliktu iespejams nenaktu!

P.s. A tev ir reg nicks??

Kā jau sākumā rakstīju, biju pazudis uz kādu laiku. Pašā sākumā spēlēju ar nicku klAntag.lv POKE, tad pārmainīju uz betterontheotherside-.-<3, ar kuru nospēlēju pie kādām 150h, ja ne vairāk, bet uz kādu laiku biju pārtraucis darbību @ cs. Bet nu tagad esmu atgriezies un tapēc arī nebiji mani redzējis kādu laiku.

Jā, ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu viņš tiešām daudz spēlē un nav nekāds lecīgais, nu pirms tam bija pāris kadri kuri saņēma acc un tur sāk izdarīties pēc sava prāta ( galīgi pretēji adminu rīcībām) bet par to citu reizi, bet POKE ir savādāks un esmu pārliecināts ka būs ļoti labs admins

Link to comment
Share on other sites

Da on destviteljno onchenj chasto igraet osobenno pozdnim vecherom i nochju , postojano prosit menja chtob ja zawel postavil ban ili smenil kartu tak kak malo narodu nochju i vse rashodjatsja,opit u nego estj dumaju snim ne budet ne kakih problem,+1 admin normaljnij ne kogda ne budet liwnim. REC

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Sen nav manīts POKE, jo pats simtu gadu tieši uz pub neesmu bijis. Parādos tik uz war3, bet nu agrāk bija sakrīgs spēlētājs skill ziņā un samērā runātīgs... mētāja kaut kādus jokus utt, bet tā, ka kādu baigi noliktu neatceros. Cik zinu, tad čalis spēlē daudz un nekad nav baigi klaigājis par to, ka kāds ir ar wh utt. No visiem pēdējiem kandidātiem šitam tiešām došu rec ar sirdi un dvēseli. :D

REC and gL.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...