Jump to content
GIGN Forum

Good Men Grib Tikt No Liekaa Svara Nost!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wellness ir laba manta, pēc taviem rezūltātiem tavs konsūltants noteiks ko tev tieši vajag! Pats lietoju H-life produktus.

Ko tik skopi ar informaciju? Padalies varbut ar savu PIEREDZIITI,cik daudz ko lieto u.t.t. Kaa ar pashsajutu,kapec saaki lietot.u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Ko tik skopi ar informaciju? Padalies varbut ar savu PIEREDZIITI,cik daudz ko lieto u.t.t. Kaa ar pashsajutu,kapec saaki lietot.u.t.t.

Bija lielas problēmas ar ceļgaliem, pats spēlēju futbolu. Tad mamma uzzināja par šito štelli. Sāku lietot Formula 1 ar pienu, tos vitamīnus, un olbaltumu. Pagāja 3 nedēļas sāpes pazuda. Un ar produktiem var tievēt, uzņemt svaru, muskuļmasu. Protams tev pašam ir jābūt nosprastam mērķim uz ko tiecies. Tur tev visu sīkāk izstāstīs!

P.S ōme nometa 13 kg. Un kotēļiem ir vairākas garšas, laikam kādas 5

Edited by JIeHUH
Link to comment
Share on other sites

EEEdu! Pedejaas dienas no riitiem dzeeru ACTIMEL,! Tagad eedu Activia jogurtinju! Daudz veseliigu bakteeriju un vitamiinu! Dzeru kafiju ar sierinju!

Vakar vakaraa pagatavoju VISTAS FILEJU, olaas un sieraa samaisiitu un uz pannas ,kaa pelmeniishi, nedaudz sviestinju uz pannas uzliku,nevis ELJU! UN ar riisiem un tomaatinjiem!

Link to comment
Share on other sites

EEEdu! Pedejaas dienas no riitiem dzeeru ACTIMEL,! Tagad eedu Activia jogurtinju! Daudz veseliigu bakteeriju un vitamiinu! Dzeru kafiju ar sierinju!

Vakar vakaraa pagatavoju VISTAS FILEJU, olaas un sieraa samaisiitu un uz pannas ,kaa pelmeniishi, nedaudz sviestinju uz pannas uzliku,nevis ELJU! UN ar riisiem un tomaatinjiem!

tas jau sāk izklausīties pēc cilvēka, tik vajag mēģināt atradināties no kafijas, dzer tēju bez cukura. un par tiem aktimeliem, cik esmu ar mediķiem konsultējies, nevienam no viņiem par tādām baktērijām nekas nav mācīts, tā kā tas droši vien ir vien reklāmas triks, bet nu jogurti paši par sevi jau ir veselīgi, tā kā tos droši stum māgā, lai māga brīnās.

Link to comment
Share on other sites

Vai slimojot vaiirak pienjemas svaraa vai nometas svaraa?

slimojot tev it kā zūd ēstgriba, bet tādu sajūtu tev izraisa baciļi, tāpēc vajadzētu vien ēst normāli (kaut arī negribās). Tas vai tu pieņemsies, vai nokritīsies jau būs atkarīgs no tevis. Ja gulēsi gultā visu dienu un ēdīsi, tad, protams, ka pieņemsies, ja reizi dienā vismaz uz pusstundiņu iziesi ārā pastaigāt un svaigu gaisu paelpot, tad viss būs ok. slimojot var sevi vieglāk piespiest lietot daudz šķidrumu - dzert zāļu tējas, lietot medu un citas veselīgas fīčas. Protams, es tev tagad nesaku, ka tev ar 39 grādiem būtu jāskrien ārā. Tas tev pašam būtu jāizspriež atkarībā no situācijas

Link to comment
Share on other sites

tu nebrīnies ka rītā tas svars būs atpakaļ. ne tapēc ka tu nepareizi kaut ko dari, bet tā vnk notiek :) man piemēram svars svārstās no 77-80kg. :) jēli komentāri droši gaidīti...

es tagad ar esmu tavā svara kategorijā! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...