Jump to content
GIGN Forum

Ebay Un Muita


Inc23
 Share

Recommended Posts

Tas neattiecas uz precem no ES, bet - letie knarinji ka reiz nak no USA un China! ;)

Bet principa pareizi vien ir - tas ir PVN un tas ir jasamaksa. Principa - PVN ir nodoklis, kursh saka Kiniesiem - calji - gribat tirgoties pie mums? Ok! Tikai samaksajat! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ko?? par 10 bakšu mantiņu būš jāmaksā nodoklis? tas ir pizdec, jākļi smirdīgie. un kā viņu aprēķinās? 21% no summas?

tpfu, nu jau ir 22...

bet pohuj, gan jau tāpat sanaks viņus appist, kad fāteram pulksteni sūtīju 300+ bakši, sarunāju ar to pārdevēju, lai viņs value raksta 70 $ :lol:

Edited by Inc23
Link to comment
Share on other sites

Jeņķi nav mīksti kā izrādās. Nebiju pārbaudijis meilu. Šodien pa dienu aizsūtiju, tagad klāt atbilde:

.

Pēc kādas stundas savu postu noeditošu pliku, lai visādi purni nebāž savu purnu kur purniem nav vietas.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Ja muitai rodas kādas aizdomas, viņi paši atplēsīs vaļā paku un novērtēs, tā kā ne vienmēr ar mazāku summu būs līdzēts. Par 10+ eiro jāmaksā 22% no trešajām valstīm par 150+ eiro + muitas nodoklis.

Link to comment
Share on other sites

un ja vēl nēsi no Rīgas, dabū braukt uz Rīgu un atmuitot.

Es šo to pasūtiju un man paka nāca caur DHL, tie nemaz i nedomāja man paziņot, ka man atnākusi paciņa un jābrauc atmuitot, kad pazvanīju, tad man iedeva nepareizu numuru uz kuru itkā jāzvana un nākamajā dienā zvaniju atkal, tad viņai bija liels izbrīns par nepareizi iedoto numuru...

Ok, tad sazvaniju ko vajag un prasiju, kas notiek ar manu sūtijumu, čalis kaut ko paskatijās un aizsmakušā balsī itkā, itkā būtu smagi nofeilojis pateica, ka viņiem nav bijis man nr. tapec nav pazvanijuši un brīdinājuši.

Prasiju viņam vai ir iespējas man, nebraucot 100km uz Rīgu un vēl tikpat atpakaļ, atmuitot to paku, viņš teica, ka viņi visu izdarīs, bet tas maksās 24,50 LVL. Es pateicu, lai viņš iet nah un tagad domāju kā savākt savus sūdus, jo itkā ja aizsūta atpakaļ, tad naudu neatmaksā... hvz.

Es nezinu ar ko viņi tur nodarbojas tajā kantorī, krāni.

Mosh kāds zin vai kāda cita persona nevar veikt to atmuitošanu manā vietā?

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēts bija, ka no Ķīnas pasūtija kas bija virs 10lvl un bija tā kā "gift's" viņi pateica - Ķīnā Tev draugu nevar būt (diezgan orģināli, lol)

Bullshit, man no Ķīnas ir nākuši miljons sūtījumi, tāpat kā no 30 citām pasaules valstīm, vienmēr ir bijuši "gifts" un vērtība līdz 12$, neviens nekad neko nav plēsis vaļā un neviens nekad nav pat iepīkstējies par nodokļiem or smth.

Link to comment
Share on other sites

Bullshit, man no Ķīnas ir nākuši miljons sūtījumi, tāpat kā no 30 citām pasaules valstīm, vienmēr ir bijuši "gifts" un vērtība līdz 12$, neviens nekad neko nav plēsis vaļā un neviens nekad nav pat iepīkstējies par nodokļiem or smth.

Likums jau tikai 1. janvārī stājās spēkā ;)

Link to comment
Share on other sites

Īsti neiebraucu. Tad to pievienotās vērtības nodokli maksā saņēmējs, ja? Un kur notiek tā samaksa?

samaksa notiek muitā, vai nu lidostas muitā vai kkur blakus lidostai muitā,atkarībā no firmas, kas piegādā, cik sapratu ir divas vietas.. tu tur iesi un ņemsies, no sākuma uz kurjerfirmu, kur dabūsi papīrus muitai, tad uz muitu nokārtot visu, ja tur vēl ir rinda... un tad atpakaļ, ar tevi vajadzētu sazināties un pateikt to, ka tev vajag visus maksājumus un "trackingu" izdrukātus līdzi.

ĀAĀ muitā neņem skaidru naudu, iesi vēl meklēt, kur pārskaitīt naudu uz kontu...

http://www.muitaspaligs.lv/iestazu-darba-laiki-karte/ - te var izlasīt sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju par muitas nodokli un atmuitošanu, es runāju tieši par PVN precēm virs 10 EUR.

Atradu :

Ja par preci ir jāmaksā nodoklis, tas ir izdarāms preces saņemšanas brīdī. Nav nekur jādodas to atmuitot. Latvijas pasta sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda Neatkarīgajai atzina, ka sūtījumiem pa pastu, ja nepieciešams, nodokļi ir samaksājami tajā pasta nodaļā, uz kuru pienācis sūtījums.
Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...